Göz Makyajı kaş farı öneriniz?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Interrex

Guru
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2010
1.942
905
kızlar kaş kalemi çok yapay duruyo, ben siyah farımı kullanıyorum, ama kaş farı almak istiyorum artık, marka önerileriniz ve fiyatlarını yazarsanız mutlu olucam:)

Olmaz olur mu:KK34: Ben uzun zamandır Lancome'un siyah kaş kalemini kullanıyorum ve çok memnunum-hiç yapayı durmuyor.Onu sürdükten sonra sadece özel fırça ile düzeltmek lazım o kadar.Kaş farı olarak Elizabeth Arden Dual perfection Brow Shaper and Eyeliner Natural Black No.06 var . 2 fırçası var, biri eyeliner için, diğer kaş için. O da kalıcı ve doğal duruyor.memnunum ve tavsiye ederim.

ben flormar ın kahve rengi bi farı var , onu kullanıyorum , ince makyaj fırçasıyla kaşım arasındaki boşlukları dolduruyorum. bence doğal duruyor , fiyatı da uygundu. flormar ın matte terracotta eye shadow renk olarakta M103.

evet gördüm flormarınkini, bu ay alıcam ondan, kalem daha yapay duruyo, far hem daha iyi kapatıyo hem de daha doğal duruyo

ben koyu kumralım kaşlarım siyah gibi koyu grimsi bi kaş kalemi almıştım simsiyah durdu kürt kaşı gibi oldu. bi öneriniz var mı doğal durcak siyah durmicak?

Ben avonun eski kaş kalemini kullanyrmm yeni kaş kalemi çıkmış güzel birşeye benziyo indirimli de deneyebilirsin canmm :KK34:

nyx aldım bende ama açık geldi sanırım biraz bu arada güzel bir marka yannda kaş şekillendirici vaks ta var bir koyu bir açık rengi var :KK51:

ben koyu kumralım kaşlarım siyah gibi koyu grimsi bi kaş kalemi almıştım simsiyah durdu kürt kaşı gibi oldu. bi öneriniz var mı doğal durcak siyah durmicak?

Kürt kaşı mı???!!!!!!! Burası buram buram ırkçılık kokmaya başladı. Laflarına dikkat edersen iyi olur çünkü aramızda kürt kökenli arkadaşlar olabilir. Bir özür borçlusun bence!!!

O tabirle ırkçılık arasında bir bağlantı kuramadım. Sanırım sen bu konulardan çok muzdaripsin. Sadece kürt kökenli insanlarımızın kaşları daha belirgin ve simsiyah oluyor onu belirtmek istedi bence bu şekilde tepki vermene gerek yok :KK19:

X