Göz Makyajı Kaş Dökülmesi

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

gwencooper

Broken Hearted Girl
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2011
6.246
50
bende kasın basladıgı kısım bosluk gibi duruyor cok seyreklesti pul pul dokuluyor deri kaslarımla birlikte bir cozumu varmı bunun cok seyreklesti :KK5:

bikaç haftadır aynı dert bendede var ve cok canım sıkldı böyle bişey ilk kez basıma geliyor .ve süreklı badem yagı kullanırım gür ve sıyah kaşlarım var cokda iltifat alırım nazar diyede dusunuyorum ama bilmiyorum offf:KK5: dipleri kepek kepek egzama gibi üstelik kasınıyor kasıyıncada dökülüyor ve seyreklesmeye basladı ne yapmalıyım basına gelen varmı cildiyeciye gıdecemde derslerden bi fırsatını bulamadımm:KK5:

benimkilerde çok dökülüyor. aralarda boşluklar oluştu. :KK43: bir arkadaşım bana sarımsak sür dedi. kokusundan korkmasam deneyeceğim ama işte o kokusu var ya... :S

bende de aynı sorun var kuaforum sarımsak sur gece yatarken dıyoo ama esım sarımsaktan nefret eder yanında bıle yatırmaz onun ıcın yapamıyorum:KK9::KK9::KK9:

ben de dökülüyor diye vazelin sürmeye başlamıştım şimdi simsiyah kaşlarım oldu bi de kalınlaştı şimdi de seyreltmenin yollarını arıyorum:KK52:

herkesde aynı sorun varmıs :KK9: bende sarımsak kullancaktım sarımsak cıkartmaz dedi kuaforde bana:KK25:
ya kaşsız kalcam diye korkuyorum bide abuk sabuk aldı kaslarım s seklinde oldu inceli kalnlı mahfetti :2:

vazelin bende suruyordum devam ediyim ozaman ben ona :21: gür olsunda incede kullanırız cozumu var ama seyrek olunca cok kotu duruyor bide dokuluyo yarım kaş oldum iyice

benimde kaşlarımda dökülme var kuaför badem yağı yada saç için olan yağlardan da sürebilirsin dedi bakalım deniycem:KK34:

acaba mevsimselmi kışın cilt kuruyor ondanmı dokulme oluyor :26:
neyse deniyelim artık vazelin bademyagı illa tutar biri :KK31:

X