kartalda dogum ıcın onerılecek bır hastane

ipeksilk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2008
15
0
mrb arkadaslar...... Ben 2,5 aylık hamıleyım kartalın yabancısı oldugum ıcın gıdebılecek bır doktor bılmıyorum bu konuda bılgısı olan varsa lutfen yardımcı olsun.....:emir_bebek:

merhaba kartal kızılay cok ıyımıs harıka dıyolar ve cok ılgılenyolarmıs kartalda bırde umut hastanesı var orasıda guzle dıyolar orayada gıdeblırsınız ınternetten bakın adresnıe goursunuz

kızılaya ıkı kere gıttım ama ılgılenmıyolar 5 dk ya konusuyo ya konusmuyo hıcbırsey soramıyorum. kısa kısa gecıyo, umut hastanesındede ıcerde hasta varken baska bır hasta gırebılıyor orayıda ıstemıyorum.. eger baska bır yer hakkında bılgınız varsa cvp beklıyorum...zaten cok yanlızım burda hamılelık dahada yanlız yaptı benı...

ben semaya gittim,,,

hastane iyi ama drunu iyi secmelisın,

sema hastanesi kartala cokta yakın, tavsiye ederim,

bende pendik nene hatun hastanesinde dr neslihan alan metini çook duydum bütün akrabalarım ona gitti çok memnun çok ilgili çok iyi biriymiş bilmiyorum adres olarak sana yakınmı internetten bakabilirsin dr adıyla

nene hatun hastanesını bılıyorum cok ıyı bır hastane ama randevusuz calısıyo cok beklıyosunuz. ben sorunlu bır hamılelık gecırdıgım ıcın 2-3 saatımı hastanede gecıremem....cok tesekkur ederım...

kartal umutu hiç tavsiye etmem ben orda doğum yaptım sezeryan oldum günlerce kendime gelemedim ve asla orayı kimselere önermem.bi tek ben de değilim ordan şikayetçi.dragos hastanesini iyi diye duydum ama gitmedim sadece duyum canım.inşallah iyi bir dr.a denk gelirsin.sema hastanesi çok güzel ama bence çok pahalı.

evet sema cok pahalı.... dragos hastanesını bende duydum ılk hamılelıgımde oraya gıttım dusuk yaptıgım ıcın cok tedırgınım orası konusunda sankı ugursuz gelıyomus gıbı.... ama derman tıp merkezı varmıs kartalda orayı deneyecegım ama tabıkı ıyı bıryer ıstıyorum.. ıkı dusukten sonra tekrar uzuntu yasamak ıstemem.... yanlız olmak bılmedıgın bır cevrede olmak cok kotu konusucak gorusucek bır arkadasım bıle yok cok zor....

ay canım ya hem yalnızlığına hemde düşük yapmana çok üzüldüm.senin yerinde olsam bende istemezdim dragosu aynı fikirdeyiz ..derman tıp merkezini duymadım ben ama arkadaşlara sorarım salı günleri kartalda kursa gidiyorum gelen bayanlarda kartallı mutlaka bi fikirleri vardır.sorarım.ben yakacıkta oturuyorum burada da kadın doğum hastanesi var ama ssk nın ....

özel dünya var arkadaşim orada doğum aypru ve beğendi.
Tam maltepe girişinde .
Gitmek kolay olur sanda.
Ama üsküdara kadar gidebilirm dersen zeynep kamil var
randevu sistemi ile çalişiyormuş ama çok ilglililer diyroalr.
Eğer çok rahatsiz olmazsan da umutta birsen hanim va rfakat bekleme garantisi yok.hastasi çok fazla oluyormuş.
Valla benim bildiklerim bu akdar .
Allah yaridmcin olsun yalnizlik çok zor.
Kendini ve bebeğini düşün asla yalniz değilsin içinde bir insan yavrusu şekil aliyor.
Allah kolayliklar versin

arkadaşım bende 6 aylık hamileyim pendikte şifa hastanesine giidyorum çok memnunum dr burça tok tavsiye ederim şifanın kartalda şubesi var sanıırm istersen araştır

mrb bende yakacıkta oturuyorum dedımya buraya tasındım hıc arkadasım yok cok yanlızım ne sevıncımı paylasacak bır var nede uzuntumu.....buraya uye olarak arkadas edınmek ıstedım hemde merak ettıklerıme cvp lar bulmak ıstedım

ipeksilk özelden sana mesaj atamıyorum sanırım üyelik ayarlarında bir sorun var..

benim nicikimn üstüne tıkla lostsun yazısına özel mesaj gönder yazıyor oradan ulaşabilirsin.kontrol panelinden ayarlarını kontrol et orada da özel mesaja izin ver.ayar bölümünde sanırım seninki kapalı durumda..

X