İstanbul özel hastane doğum fiyatı ?

23haftalık gebeyim tüp bebek olduğu için de sezaryen istiyorum bebeği riske atmamak adına.Özel hastane arayışına giriyorum bende.Fiyatlardan korkmuyor da değilim.Yavaş yavaş süslemeler falan da heves ediyorum tabi.Doğum için böyle fiyat çıkaranlar organizasyon vs içinde Allah bilir ne fiyatlar çıkarır.Bide bu hastanelerde yapılan organizasyon süslemelerinde, ismin yazılı olduğu kapı süsünü çikolataları balonları eve getirip kullanabiliyor muyuz?Kafamda deli sorular en iyisi en kısa zamanda özel hastane doğum gezisine çıkmak.

Doğum fiyatları da uçmuş🤷 İstanbul da SSK geçerli olan daha uyguna özel hastane var mı acaba

Arkadaşlar merhaba,

İstanbul için özel hastaneden doğum fiyatı alan var mı güncel fiyatlar hakkında bilgisi olan?
Güneşli erdem hastahanesi. Bi bal derim. Bende fiyatlardan sonra en uygun burayı buldum. Arkadaşım doğum yaptı onun tavsiyesi üzerine gidiyorum şuan paketi 31.000 tlye satın aldım. Daha erken haftalar için daha erken paketleri de var.

Eklentiler

• 3e7454f0-0ca8-4247-9763-73b97da5cabd.jpeg
    3e7454f0-0ca8-4247-9763-73b97da5cabd.jpeg
    195,7 KB · Görüntüleme: 118
Güneşli erdem hastahanesi. Bi bal derim. Bende fiyatlardan sonra en uygun burayı buldum. Arkadaşım doğum yaptı onun tavsiyesi üzerine gidiyorum şuan paketi 31.000 tlye satın aldım. Daha erken haftalar için daha erken paketleri de var.
Konumu çok ters maalesef. Teşekkür ederim.

Valla ben sigortacıyım bana bile saçma geliyor doğum poliçeleri, bekleme süreleri ve fiyatları. Hamilelik döneminde almak isteyince hele deli saçması fiyatlar dönüyor piyasada hastanelerin kendi doğum paketleri oluyor onları bir araştırın bence bazen çok daha mantıklı ve makul olabiliyor sadece doğum odaklı düşünüyorsanız eğer tabi

X