Karsi komsu

Çok iyi yaptin

Hadi yaşlı diye kırmak istemedim şimdiye kadar.ama kardeşimde laf söyleyince sinir oldum.tanımadığın bilmediğin bir insan hakkında nasıl dingil gibi dersin

Eski apartmanımdaki teyzeyi hatırlattı bana oda 60 65 yaşlarındaydı. giriş katinda oturuyordu ve balkonu hemen apartman girişiyle bitişikti. Balkondan iceri girmediği içinde haliyle gelen gidenle sohbet eder kim ne yapmış dedikodu öğrenmeye çalışırdı taşınırken yorgunluktan hazır yemek alıyordum hep, eve girerken en son elimdeki poşetimde ne olduğunu öğrenmeye çalışıyordu o yaşlardaki teyzelerin canı sıkılıyor, kim ne yapıyor öğrenmeye çalışıyorlar sanırım. Keşke kardeşinize boş gezmesin işe yarasin dediğinde tepkinizi gösterip rahatsiz olduğunuzu dile getirseydiniz ama olan olmuş artık. Merhabadan öteye geçmeyin bence

Görmezden gelin benim komşu teyze de böyle ayaklı mobese

Balkona çıktığınızda resmi bir şekilde iyi günler nasılsınız deyin bence. Bir süre sonra vazgeçer diye düşünüyorum. Düşman olmaya da gerek yok.
Zaten o baktıkça görmezden geliyorum.sokakta iyice yuzyuzede gelirsek konuşuyorum.her konuşmadan sonrada illa bir eleştiri bi soru soracak

İyi yapmışsın baştan yüz vermeseydin keşke

Zaten o baktıkça görmezden geliyorum.sokakta iyice yuzyuzede gelirsek konuşuyorum.her konuşmadan sonrada illa bir eleştiri bi soru soracak
Görmezden geldikçe bunu yapmaya devam eder bence birkaç kere gözlerinin içine bakıp iyi günler nasılsınız deyin bir daha yapmaz. Tecrübe etmiştim bunu. Siz görmezden geldikçe sizi gizemli hale getiriyor kafasında.

Belli ettim biraz yüzüm düştü. İşte yanlış anlama ben ise yarasın diye dedim fln dedi.o anda tam cevabını veremedim.o laftan sonra.öbür komsununda söyleyeceğini tahmin ettiğim için ona söyledim. Onu ilgilendirmez diye

Aynn işi gücü bizim evle.çok negatif enerji alıyorum buraya tasindigimizdan beri.yaz geldi yandık artık balkondan yada sokaktan içeri girmez

O zaman iyi yapmışsınız, yaşlı diye herşeyi soylebilme ve yapma özgürlükleri olduğunu düşünmeleri beni çok rahatsız ediyor gerçekten

O zaman iyi yapmışsınız, yaşlı diye herşeyi soylebilme ve yapma özgürlükleri olduğunu düşünmeleri beni çok rahatsız ediyor gerçekten
Hadi yaşlı diye görmezden geliyorum amadediginiz gibi yaşlı diye herşeyi söyleyememek. Kaldık beni nekadar tanıyor bu kadar laf edecek.herkes haddini bilmeli bence.şimdi tepki vermezsemde kendinde daha çok laf söyleme hakkı bulacak.

Meraklı ınsanlara haddini bıldırnelısınız Bızım apartman full meraklı bir ses etmedim Ikı etmedim ucuncu de patladım. Bir Bucuk yıl sonra tasınıca ınsaşşah gun sayıyorum sız de gerekli cevabı verın

Nasıl olsa herkes anlayış gösteriyor, yaşından dolayı bir şey demiyor diye düpedüz terbiyesizlik yapmayı huy edinen insanlar var. Tepki görürse de masum yaşlı teyze ayağına yatıyorlar. Yaşlı huysuzluğu falan değil, düpedüz terbiyesizlikten bahsediyorum. Yaşına uygun olgunlukta davranmıyorsa yaşına başına bakmam cevabını veririm. Hem sapık gibi evimi gözleyecek, hem kardeşime bin türlü laf edecek, ben de yaşlı diye anlayış mı göstereceğim? Aynı davranışları yetişkin bir erkeğin yaptığını düşünün, kabul eder misiniz? Yaşlı ve kadın olunca peşinen masum sayılmamalı bence. Şizofren mi, sapık mı, manyak mı evimi gözleyip kime ne anlatıyor nereden bileceğim? Yaşlı diye iyi niyetinden emin olmamız mı lazım? Bana fazla iyi niyet gösteriyorsunuz gibi geldi. Merhaba’dan fazlasını hakeden bir insan değilmiş. Evi de gözlemeye devam ederse ben olsam sağlam bir fırça atarım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…