karnımız ne zaman çıkmaya başlar???

ben hamile olduğumu öğrendiğimde 5 haftalıktı ve 47 kiloydum şimdi 8 haftam bitti 50 kiloyum :eek: ve benimde göbişim doğal olarak çıktı ama bu bebek göbeğimi yemek göbeğimi onu pek anlayamadım cokacimcoook delikafadulden

ben hamile olduğumu öğrendiğimde 5 haftalıktı ve 47 kiloydum şimdi 8 haftam bitti 50 kiloyum :eek: ve benimde göbişim doğal olarak çıktı ama bu bebek göbeğimi yemek göbeğimi onu pek anlayamadım cokacimcoook delikafadulden
canım muhtemelen yemek göbeği çünkü hamilelik göbeği 16. haftadan sonra çıkmaya başlıyo:)))))

Ben de aynen sekizinci haftada üç kilo falan almıştım ve beş aylık hamile gibi görünüyordum. Sonra iştahımın azalmasıyla kilo almam durdu ve göbekte indi. Biraz da gaz yapıyor sanırım o haftalarda göbeği. Şimdi yeni yeni belirginleşmeye başladı ama dışardan anlaşılmıyor.

4 ayıma girdim bu hafta... benimde karnım pek yok ve 5 kilo verdim :) sadece karnım çok sertleşti hafif bastırdıgım zaaman içeri gitmioo :)

annesi karnının serleşmesi bebeğin ben burdayım msj ıvermesinden :)
bende 5. ayımdayım anca hamile olduğum anlaşılmaya başladı otobüsde falan daha yeni yeni yer veriolar :) hihoyyyt

kızz otobüslerimi düşünüyon sen benim kocam diyoki karnın az büyüsede yer verseler sana:)))çok güldüm:))ben 14+5 günlük hamileyim göbişim yeni yeni çıkmaya başladı vücut yapısına göre değişiyo..

ben 6. aya girdim hala hamileyim dediğimde inanmıyorlar :) bakalım ne zaman belirginleşecek
sanırım benim iç karnım anneminki gibi geniş
yada bu aydan sonra belli olur artık

benimde 20. haftada cikmaya baslamisti zaten ilk 4 ay dumduzdu diyebilirim...cokda zayif degildim normal kilomdaydim hamile kaldigimda..ama kiminin ic karni genis olur cabuk cikmaz derler ,biz cikmayanlarinki oyle sanirim...

Ben de şuan 17 haftalığım kimse anlamıyo hamile olduğumu. bu halime sevinmiyor değilim. dubiş bir hamile olmaktan korkuyorum:))))

benim karnımda 6 aydan itibaren çıkmaya başlamıştı iç karnım genişte ve hiçde çatlağım olmadı hatta beni görenler bebeğinin kilosu nasıl karnın hiç yok derlerdi buna rağmen bebeğim 4,5 kilo doğdu:emir_bebek:

benim karnımda 6 aydan itibaren çıkmaya başlamıştı iç karnım genişte ve hiçde çatlağım olmadı hatta beni görenler bebeğinin kilosu nasıl karnın hiç yok derlerdi buna rağmen bebeğim 4,5 kilo doğdu:emir_bebek:

masallah canım inş. bizlerinde bole saglıklı tombiş bebekleri olur
benimde karnımın cıkmamasında en cok endişendigim sey buydu bebegimizin dün agırlıgını sorduk doktora 363 gr dedi gayet normal dedi biraz daha rahatladım

:nazar: maşallah maşllah... inşallah bende öyle olurum :9 ama bu gidişle biraz zor sanırım

benim 4.5 5 ay civarı belli olmaya başladı genelde öle oluyor zaten ama arkadaşlarında dediği gibi bünyeden bünyeye değişir belli olmaz

Bende suan 20 haftalik ( 5 aylik ) hamileyim cok sükür :ecrin_bebek: Ve benimde karnim daha 18 haftada iken cikmaya basladi, simdi ise yavas yavas bi hamile karni.
Tek dilegim her anne icin, gec yada erken ciksin karniniz hic farki yok, yeterki iyi, saglikli, Rabbim'e cok hayirli bir kul ve nesil olsunlar da .....
Bu arada, Rabbim hepimize sabir versin bu bekleyis konusun da delikafadulden

ben de hamiş kalmadan önce incecik bir bele sahiptim ama benim kıyafetler 17. haftada olmamaya başladı 19. haftada hafif bir göbek oldu hatta eşimle espri yapmaya başladık bebek bu bebek göbek değil:) diye... ama 20. haftada artık hamileliğim belli olmaya başladı.
ayrıca ben birçok doktor sitesinde göbeğin çıkmasının kişiden kişiye değiştiğini sizinle aynı haftada olan başka hamilelerde göbek çıksa da çıkmasa da kıyaslamamanız gerektiğini önemli olanın göbeğin çıkması değil sağlıklı olmanız olduğunu okudum ve hak verdim.
gelişim normalse problem yok erkenden göbek çıkarsa ne giyeceğiz biz aylar boyu. son hafta benim birden öne doğru büyüdü:) panik oldum noluyoruz diye:)))

ben 17+3 gunluk hamileyim ve bendede karin cikmadi daha...
aksamlari cok sisiyor ama sabah kalktigimda inmis oluyor...
disardan goren hamile demez bana...
gobusumun sisecegi gunleri sabirsizlikla bekliyorum:)))

X