Karnımın sağ tarafında çekilme gerilme tarzı oluyor uzun zamandır çekiyorum ben bu sıkıntıyı ama adet dönemlerinde daha çok çekiyorum

Okyanus73168685

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2021
356
49
43
Herkese iyi akşamlar kızlar fotoğrafta gösterdiğim gibi karnımız sağ tarafında çekilme gerilme tarzı oluyor uzun zamandır çekiyorum ben bu sıkıntıyı ama adet dönemlerinde daha çok çekiyorum bugün adetin 7. günü
Çok kere ultrason çekildi bir şey çıkmamıştı bazen kist çıkıyor sonra onlar yok oluyor geçen hafta gittim gene kist yok dendi ama Adetim duruyor gibi oluyor tekrar başlıyor Bugün de böyle çok bayağı kuvvetli rahatsız eden ayağa kaldırmayan bir ağrı var batıcı sanki orada bir şey düğüm oluyor gibi aranızda böyle bir şey yaşayan varsa lütfen yardımcı olabilir mi

karın kası spazmı gibi anlatmışsınız fazla yada ani egzersizden olur,butün tahliller temiz çıktıysa fiziksel herangi bir hastalık yoksa,bunun üstünde durun derim

karın kası spazmı gibi anlatmışsınız fazla yada ani egzersizden olur,butün tahliller temiz çıktıysa fiziksel herangi bir hastalık yoksa,bunun üstünde durun derim
Yok hiç egzersiz yapmadım
Çekilme gerilme gibi oluyor
huzursuz ediyor korkutuyor acaba orada hangi organ var çevresinde oluyor
Bu arada foto bana ait değil göstermek için yazdım

Evet ben de anlamamistim burası neden agrir demistim. Kasik desen kasik degil neresi olduğu belli değil. Anlam verememistim ama sonra kendiliğinden geçti. Bana sıcak iyi gelmişti. O kısmi sıcak tutun şal gibi bir şeyle sarın. Bende ise yaramıştı

Yok hiç egzersiz yapmadım
yani bildiğim kadarıyla herangi bir organ çekilme gerilme gibi bir his yaratmaz yani ic organlar yüzeyde nasıl çekilme yapsınki dimi,o cekilme hissi kaslarla alakalı olur,kaslarda kasılma, spazm tarzı birşey olabilir,tabi biz doktor değiliz tahmin bunlar,yine söylüyorum doktor eğer her türlü kontrolü yaptıysa bir sorun yoksa eğer,geriye kalan ihtimaller bunlar,benim aklıma gelenler enazından,yine bir doktora gidin kas gevşetici önerir belki,çok geçmiş olsun

Peki ne kadar sürmüştü sizde dediğiniz gibi kasık deseniz kasık değil göbek deliğinin sağ tarafının çaprazına düşüyor böyle gerilme çekilme tarzı çok garip bir şey

Bu fotograf sizin degil ki bildigin istock heryerinde yaziyor. Amaciniz ne?
Hanımefendi Allah aşkına ne yapmaya çalışıyorsunuz anlamıyorum Tabii ki benim değil Google'dan herkese açık bir fotoğraf aldım ağrıyan yerimi göstermeye çalıştım Siz ne yapmaya çalışıyorsunuz Ben onu anlamadım zaten ağrım var bu şekilde mi yardımcı oluyorsunuz yani

Ama böyle içten içe geliyor Yani iç bölgede Benim anlamadığım o bölgede bağırsak mı var yumurtalık mı acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…