karnımda bi mercimek var artık eveeeeeeet bende hamileyiiiimmmm :D

seyyah1984 inş olmuştur canım rabbim hakkımızda hayırlısını versin çok teşekkür ederim.
bgnde bekle dayanabilirsen yarın yap test cnm.. inş hamilesindir güzel haberlerini alırız inş.

inşllh öyle olur...ama sanki akşama dayanamaz test yaparım gibi

benimde dualarım seninle umaygulay İnşallah bebeğimiz bize bir sürpriz yapar. searchbau!cuğum BAT 4 ekim bakalım. hamilelerin duası kabul olur bizim için dua et. belimde şu an karnımla birlikte hafif ağrı var fazla değil ama karnımın altına doğru vuruyor sanki adet olunca ağrırya öyle. otururken belimi dayamak geliyor içimden. ama göğüslerimde hassaslık ağrı yok ucunun derisi incelmiş gibi sadece. bilmiyorum belki hepsi psikolojiktir. iştahımdada artış var gibi canım hep tuzlu şeyler yemek istiyor. ayyyy keşke olsa ama mecburen 4 ekimi bekliycez.

Son düzenleme:

öncelikle çok tebrik ederim,allah tamamına erdirsin inşallah.

ve bu yazdıkların çok hoşuma gitti :) insan kendini çok dinleyince bin türlü şey çıkarıyor,yukarıda bahsettiğin ve senin yaşamadıklarını fazlasıyla yaşayıp aslında hamile olmayanlar o kadar çokki.insan bişeyi çok çok isteyince gerçekten bazen psikolojik olarak fazlasıyla etkilenebiliyor,buna bende dahilim.

ve adetin geçtikten sonra ilk testini yapmış olmanda ikinci tebrik konusu :)
ben 4 gün önceden yaptım silik çıktı,şimdi adetimin geçmesini bekliyorum emin olmak için :)

GÖÇMENKUŞLAR ÇALIŞMALARA BAŞLADIĞIMIZ 2,5 AY BOYUNCA İNAN BEL AĞRISI YAŞADIM. Kİ DAHA ÖNCE BEL AĞRISI NEDİR BİLMEZKEN. VE BU AĞRILARA RAĞMEN 2 KEZ REGL OLUNCA PSKOLOJİK DEMEKKİ DEDİM KENDİ KENDİME. PSKOLOJİK TABİKİ OLABİLİO AMA KUZENİMİN DOKTORU VÜCÜT KENDİNİ HAMİLELİĞE HAZIRLAR.. BAZI BELİRTİLERDE ONDAN OLUR DEMİŞ.. YANİ RABBİM İNŞ SENİN UMAYGULAYIN VE İSTEYEN HERKESİN BEBEĞİNİN HAZIRLIĞINI VERMİŞTİR BUGÜNE KADR. BU AY BİKAÇ GÜN SONRA İNŞ. GÜZEL HABERLER VERCERZ BURDA İNANIYORUM. TAKİBİNİZDEYİM KIZLAR:d

dusdurucuğum..
bende burda daha dün bu saatlerde o topicten dierine ışık hızıyla yol alıp kendimden bi parça bulmaya çalışırken ne kadar yorulduğumu inan şimdi anlıorum..başkalarındaki belirti bende yok die iiyce hamile olamayacağım hissine kapılmıştım.. her gece eşimden habersiz gögüs kontrolleri mi yapmadım aceba damar varmı die, her tuvalette renk deişimi yok koku değişimine mi bakmadım, yok göz bebeklerim büyüdümü yok kirpiklerim çarpıkmı deilmi derken kendimi mahvetmişim...oda yetmio gibi biri çok akıntım vardı ordan anladım hamile olduğmu yazmışsa, bende akıntı yokya ben bu sefer akıntısız hamile olan varmı, illa gögüs ağrımasımı lazım vs vs... adet oldum bu kez üstüne görmüş olabilirmiyim diye araştırmalar falan..
o yüzden ilk olarak olmayan belirtilerimi yazdımki burda benm gibi olanlara umut olayım die.. inan şimdi anlıorum kesinlikle her belirti bi dierinde olcak die bişey yok.. çekilen belirtiler evet hep aynı... ama hepsini herkes yaşamıo ben onu anladım cnm..
teste gelince ben onu bile zor yaptım eger dün eşim geç gelicem demeseydi yine yapamazdım ama silik çıkmış yani bebek hafif göstermiş kendini galiba
gününde gelişmelerden haber et tatlım güzel emin haberlerini alalım burdan

hayırlı olsun cnm bende senin gibi temmuzda başladım .. temmuzda adetime 1 hafta falan vardı...neyse ramazanda malum çok zor hem çalışıyorum hem oruç öle olunca o ayı çok veirmli geçirmedik... bakalım bu ayda çok bşy olmadı işten yorgun geldiigim için off bakalım çok beklemeyiz senin gibi olur inş:)

minikgelin valla aynıyız.. temmuzda adetime 1 hafta kala başladık olmadı. ramazanda biz zaten kendi evimizde kalmıoduk kayınvaldemlerdeydik. oda boş geçti. ama bu ay düzenli beraber olduk. düzenlide derken eşime asla gel bgn yumurtlama günü yok şu bu fln hiç demedim. hatta böyle şeyler olduğundan haberi bile yok. kendim hesapladım hani ayın16si ise 12 ve 18 arası yüksek günler oluoya mesela.. o günlerde olmasına dikkat ettim. bnde çalışıorum eşimin işi çok yoğun ve saatleri deişio bazen 5de gelio bazen gece 11de. o yüzden bize böyle bi takvim uygulayamazdım. adet bitti normal başladık. ve bunu yaşarkende hiç bebek aklıma getrmedim ve yaşadığım korku ve endişeleri eşime yansıtmadım .. çok şükür allahım aratmadı nasip etti. allahım tez zamanda isteyen herkese nasip etsin dilerim.. amin

Allah tamamına erdirsin, kucağına almakta nasip olsun ...

İnş bu şansın sonuna dek böyle gider...Sağlıklı gebelikler diliyorum ...

Son düzenleme:
zaten candascığım inanırmısın endişe ve korkular hiç bitmiyo. hamile olduğumu öğrendiğim ana kadar aceba çocuğum olcakmı die korkarken, hamile olduğumu duydum uarım saat sonra bu kez ya bişey olurssa, ya tutunamazsa die korkular başladı.. ilk 3 ay çok önemliymiş duyduğum andan itibaren korkumdam inan yürüyüşüm değişti slowdayım devamlı.. yavaş oturup kalkıorum uzanmıorum ani hareket etmiorum... hamile kaldığında anlıcan cnm ne demk istediğmi.. bizde bu pinpiriklenme oldukçaaa ne dert biter ne tasa malesef

Allah tamamına erdirsin, kucağına almakta nasip olsun ...

İnş bu şansın sonuna dek böyle gider...Sağlıklı gebelikler diliyorum ...

yazını düzeltmişsin ona göre cevap yazmıştım ama olsun bu daha hoşuma gitti ne yalan söyleyim

arkadaşım Allah sağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip etsin inşallah :)
bende senin gibi 3 haftalık hamileyim :)
Allah'ım isteyen herkese tez zamanda nasip etsin inşallah ...

arkadaşım Allah sağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip etsin inşallah :)
bende senin gibi 3 haftalık hamileyim :)
Allah'ım isteyen herkese tez zamanda nasip etsin inşallah ...

sayahaskcığım allah tamamına erdirsin sağlıkla sende inş alırsın bebeğini kucağına.. madem sende 3 haftalıksın bişey sormak istiorum hemen. sat 24 ağustostu benm kan değerin yani beta hcg ne deerde çıktı cnm? bide bnm hala ara ara hasta olcakmışım gibi kasık ağrım oluo çok korkuorum sendede varmı böyle bişey

amiin canım teşekkür ederim
benimde sat 21 ağustostu
24 eylül beta 155,36
26 eylül de 364,61 çıktı yükselme varmı diye kendim bakmak istemiştim o yüzden iki kez yaptırdım
tabi çok farklı rakamlar çıkabiliyo
çoğul gebeliklerde rakam yüksek çıkabiliyomuş
kasık ağrıları bendede var her an hastalanacakmışım gibi herkes normal olduğunu söylüyor banada
bende doktora gitmedim henüz haftaya gidicem inşallah biraz beklemek istedim
sendeki her belirti aynı bende sadece bende ara ara akıntı oluyo

cnm valla içimi rahatlattın bu sancı konusunda. akıntı bendede başladı ama onun olduğunu duydymya önceden buralarda o yüzden pank yapmıorum:86: test yapmadan öncede akıntım yok die korkuodum allam yaa :) şuanda akıntım var yani..gögsüm hala maşallah balon gibi belimde ağrıo kasık ağrımda vardı ama ani bi ağrı giripte bni gerçekten sıkıştırınca bi an korktum. hep böle ufak sızıydı bnm kasık ağrım çünkü. çoğul gebeliğe gelince bunu bi kaç kişi daha söyledi büyük konuşmak istemiorum allahım nasibimizde ne varsa sağlıklı bi şekilde nasip etsin ama olursa ne yaparım bilmiorum valla

valla ben ikizlere bayılırım Allah da biliyo ya isterdimde ama kısmet tabi sağlıklı olsunda gerisi önemli değil
Allah'ım ikiz verirse sabrınıda verir ne güzel birlikte büyürler :)
ben bu kasık ağrılarını battan 7 gün önceden çekmeye başladım halada var
bana normal olduğunu söyleyenlerde karnı burnunda hamileler yeni yaşamışlar bu durumları yani
bel ağrım çok az var
sadece çok dikkatli olmam sıkı sıkıya tembihlendi daha çok ufak olduğu için
Göğüsleri hiç sorma zaten çamaşırda ilk defa beden değiştirmek zorunda kaldım

valla cnm normal hatta normalden biraz küçük göğüslü biri olarak bu durumdam hiçte şikayetçi deilim şuan
hem büyüdü hem dolgunlaştı vuhuuu süper seksi duruyo yani tam kıvamında ayarında söylemeden geçemiciiim ikizlere gelince normalde bnde çok severim ve beraber gydirirlerya hep, hoşuma gider fln. ama başıma gelirse tabiki bnm yavrularım sonuçta ama zor olurmu olur tabi.. ama allahım sabrını verir evet. allahımdan sağlıklı gelsinde ister tek gelsin ister ikiz yeterki gelsin dimi..

tabi ki herşeyden en önemlisi sağlık tek ikiz
kız yada erkek hiç farketmez
isteyen herkese nasip etsin Allah'ım
daha şimdiden sabırsızlanıyorum ben
Kucağımıza aldığımız günleride görürüz inşallah

en iyi bilenlerden biriyim maalesef ki.geçen yıl korunurken ikizlere hamile kaldım.bizimki devam edemedi sağlıksızlardı .. şanslısın dememde ki maksatta her zman aynısı olmuyor. derlerki kolay hamile kalan hep kolay kalır .. ama değil. kürtajdan sonra bebek fikrine ısındık ve istedik .. 10 aydır denk getiremedik.o anlamda yazdım şanslısın diye ve dilerimki devam eder bu şansında sonuna dek.acısını yaşayan bilir derler ya o hesap... kimse yaşasın istemem o yüzden..hareketlerine dikkat et ama kendini çokta kasma.o zaten tutunmak istiyorsa istersen kendini damdan at hiç bişey olmaz...Allah gönlüne göre versin canım... inş kızımı yada oğlumu kucağıma aldım dediğinide görür o sevincinide paylaşırız ...

evet sakınan göze çöp batar misali çokda üzerinde durmak istemiorum.kuzenim hamile olduğnu bilmiodu, ramazanda bayrama yakın bi temizlik yaptı koca tv yi kaldırdı duvar sildi faln.. sonra öğrendi ve koruyan allahım koruyo dedik. ama dier bi tanıdığım sabah akşam yatıp dikkat ettiği halde 2 düşük yaptı. bunu biliorum ama benimki yinede tedbirli davranmaya çalışmak yoksa allahım ol derse olur olma derse olmaz tabiki.. senin için çok üzücü cnm evet allahım en kısa zamanda nasip etsin sağlıklı bir yavru sizede. 2 gelinimiznde 1er yıl sonra oldu bebekleri.. allahım hayrlısını nasip etsin iyi dileklerin aynen senin içinde olsun çok içimden gelerek söyledim cnm allahım tez zamanda senin eşinin yüzünü güldürsün inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…