karnımda acı var

hidennisko

çiçekli böcekli :))
Pro Üye
14 Eylül 2007
5.494
237
arkadaşlar yaklaşık 10 gundur ara ara özellikle de uyandıgımda karnımda bir acı bir baskı oluyor..dokundugum yer acıyor resmen
doktoruma soracagım ama once size sorayım dedim sizler de de varmı diye
gaz olabilir mi sizce?:sm_confused::sm_confused:

canm hamılemısın onu yazmamıssın eger hamıleysen bunun cok normal oldugunu bılıyorum gecmıs olsun umarım bırsey yoktur

arkadaşlar yaklaşık 10 gundur ara ara özellikle de uyandıgımda karnımda bir acı bir baskı oluyor..dokundugum yer acıyor resmen

canım sabah uyandıgımda ben de uzun süredir karın kasık agrısı oluyor...akşam içtigimiz sıvıları vucut dışarı atamadıgı için oluyor...idrar torbası baskı yapıyor bence...ben hemen kendimi wcye atıyorum...ozaman agrı gidiyor....

1-2 gun surekli aynı agrıyı çektiğimde oldu ozamanda usuttugum için oldugunu dusundum...bence o tarz bir agrı oldugunda mutlaka wc ye git...endişelenecek bişi yok merak etme...artık göbuslerimizde buyuyor...rahim genişliyor...vucudumuz buna ayak uydurmaya çalışıyor...

Canim Bendede Oluyo O Ağrilar Ama Doktoruma Sormuştum çok Normalmiş Canim Bu Ağrilar. Ama Sen Yinede Sor. Benim Her Zaman Değil Ara Ara Oluyo

Canım aynı ağrılar bende de oluyor bazen resmen kasılıp kalıyorum.
Ama doktor önemli bir şey değil dedi. Olabilirmiş.
Benim ağrım sol tarafımda oluyor. Bebeğimin bacaklarının olduğu yerde.

canm hamılemısın onu yazmamıssın eger hamıleysen bunun cok normal oldugunu bılıyorum gecmıs olsun umarım bırsey yoktur

haklısın arkadasim yazmamisim
buradakiler artık biliyor ya birbirini, birde takvimim varyaşutarafagitti
23 haftalik hamileyim cnm,bende normal diye dusunuyorum zaten ama iste kurt kemiriyor insanı
birde riskli bir gebelik olunca fisfisfis

canım sabah uyandıgımda ben de uzun süredir karın kasık agrısı oluyor...akşam içtigimiz sıvıları vucut dışarı atamadıgı için oluyor...idrar torbası baskı yapıyor bence...ben hemen kendimi wcye atıyorum...ozaman agrı gidiyor....

1-2 gun surekli aynı agrıyı çektiğimde oldu ozamanda usuttugum için oldugunu dusundum...bence o tarz bir agrı oldugunda mutlaka wc ye git...endişelenecek bişi yok merak etme...artık göbuslerimizde buyuyor...rahim genişliyor...vucudumuz buna ayak uydurmaya çalışıyor...

evet dogru walla
bu aralar zaten hem cok sıvı tuketiyorum hemde cok sık wc yw gidiyorum butun gece onun baskisi olabilir
sagolun ya iyiki varsınızzzza.s.Şeniz

benimde oluyor kızlar normalmiş yani çok şiddetli değil hani böyle çok yersin yersin de patlıcakmış gibi olursun ya işte öyle oluyor :)

biraz önce toplantıdaydım...oldukça kalabalıktı ve salon çok havasızdı...sanki bogulacak gibi oldum...hamililelik insanın butun yapısını değiştiriyor...kendimi dışarı zor attım...

canım
çok geçmiş olsun. sen yinede bi doktoruna sor. bende hiç olmadı ama gazdan olabilir.
için rahat etsin sen yinede sor

canım gaz sorunundan dolayı bendede sabaharı kasıklarımda muthiş ağrı oluyor kendimi wc ye atıyorum ama ne fayda gebeyken yaşanan büyük sorunlardan biride gaz hatta sabah olmayan karnım akşam kocaman oluyor.. ve vucudumuz gebeliğe uyum sağlamaya çalışıyor bir taraftan ben doktoruma sorduğumda olabilir dedi siz hiç ağrılarınız sızılarınız olmadan gebelik yaşamak istiyorsunuz olacak bu kadar dedi.. kendine dikkat et üşütmekten de olabilir bence doktorunada bir danış.. geçmiş olsun bebeişini sağlıkla al kucağına

X