Karnıma ağda yaptırdım imdaaaatt :(

ebuka

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2008
316
5
Gebelikte karnımda az olan tüylerim çoğaldı ve de kalınlaştı. Resmen kıl oldu ve heryerimi kapladı. Doktoruma sordum, ağda yaptırabilirsin dedi. Dün yaptırdım, hayatımda ilk defa. Akşam kırmızı kırmızı minik sivilceler çıktı. Bugün de aynı şekilde, uçları da beyaz beyaz, ama minnacıklar ve de bissürü. Ne yapacağımı şaşırdım. Kaşınıyo ve de hafif sızlıyo. Arkadaşlarım ilk seferde olur dedi ama tabi panik haldeyim şu an. Başına böyle bişey gelen var mı????? benneyaptımki

canım benim benimde artış oldu biraz ama hiç almayı düşünmedim..
şimdi karnında büyüyor keşke aldırmasaydın birde onların acısını çekeceksin geçer onlar ama bir süre bu durumu yaşarsın bende evlenirken kollarımı aldırdım ısrarlarla alınıncada aynı senin göbüş gibi minik sivilcelerle dolmuştu.... hem hamilelikten sonra tekrar eski haline dönüyormuş dökülüyormuş yani..
yinede geçmiş olsun..

merhaba. geçmiş olsun. ben yüzümü aldırınca aynı öyle iltihaplı sivilceler oluşuyo. fucidin diye bi krem kullanıyorum. topikal antibiyotik. kısa sürede kurutoyu iltihalanmaları. ama siz hamilesiniz tabi hamilelikte bi zararı var mıdır bilmiyorum. bi doktorunuza danışın isterseniz

bendede hafif oldu ama doktorum endise etme
bi süre sonra dökülür dedi..ve sahidende dogum yapmis diger
arkadaslarimi arayip sordum,hepsinde ayni sorun olmus ve daha
sonrasinda dökülmüste..bence keske yaptirmasaydiniz..

canım bencede keşke yaptırmasaydın etrafımda da hamile olan bayanlardan gördüm gerçekten dökülüyor neyse kızarıklar geçer önemli değil yani oluyor canım :)

ultrasona gırerken bize sürdüklerı jel varya,bı rıvayete gore o yapıomus:?
bendede olmustu geçti,kalanlarıda yazın sarartıyorum

bende hiç sorun olmadı sadece yazın kollarımı alıyorum
onuda soğuk suyla yıkıyorum sorun olmuyor ama
keşke göbeğini almasaydın canım ya
heryer yetmiyor biir de onunla mı uğraşacaksın

keşke aldırmasaydın canım ya. bendede biraz artış oldu dr dogumdan sonra dökülür dedi.

ayy canım keske aldırmasaydın ne kadar cok acımıstır :a015:
vucut hamıleyken kuvvetlenıyor o kıllar ondan guclenıyor tabı saclarımızda dogumdan sonra dokuluyormus

helen doğumuna çok az kalmış bence hiç aldırma bide sarı diyosun valla benim de çok var ama eğer dökülmezse doğumdan sonra alırım bende :) çoğu doktor dökülür diyo çünkü .

ya kızlar doğru diyosunuz da ben iyi bile dayandım yani, gerçekten çok vahimdi durumum. Neredeyse eşiminkiler gibi olmuştu. Ben Bodrumda yaşıyom yaw, denizde naparım. Vücudum da bembeyaz. Hem eşime ayıp ya, gerçekten çok çok kötüydü. Çok sabrettim ama her geçen gün daha kötü oldu. Yani, ben de 30 yaşıma kadar dokunmamıştım, komik geliodu ama başka çarem yoktu ya.
Bu arada dün gece buraya yazdıktan sonra bol bol pudra sürdüm, bebe pudralarından, baya düzeldi. Denize grince de geçer diyor eşim. Herkese teşekkürler ama gerçekten mecburdum kızlar, yoksa fena canım yandı, öyle böyle değil yani. Çok tüy yoksa ya da kıl şeklinde değilse dokunmayın derim ben.

Kıllarını aldıktan sonra roll-on sürmek de faydalı olabiliyor.Bende sivilceyle karşılaştığımda bunu yaptım ve faydasını gördüm.İlk aldıktan sonra,duşunu al ve roll-on sür.Terletmeyen iyi birşey olsun.

X