karnım şişiyor

gumusboncuk

Nirvana
Kayıtlı Üye
2 Mart 2007
558
44
hanımlar merhaba şu an karnım öyle şişki 6 aylık hamile gibiyim tabiki değilim şu an kirliyim zaten sebebi ne olurki zaman zaman acayip şişiyor ne yapmam lazım bilen varmı

ayni dert bendede var valla karnim cok sisti bu iki aydir beni goren hamilemisin diyor ne yapmam gerekiyor bilmiyorum

valla bu sorun bendede var Allah Allah acaba su ile ilgilimi sizdede varmış CADIARZU..yaklaşık bir ay önce iki aydır sinmeyen karnım için dahiliyeye gittim ultrason film kan tahlili vb yaptı dr sadece gaz çıktı hiç böyle olmamıştım ben sezeryanla doğum yaptığım için ona bağladım dr olabilir dedi yakında kontrolüm var bakalım ne olacak üç kutu hap verdi günde toplam 10 tane içiyorum bana mısın demedi üstelik aktivya da yiyorum ama şişkinlik hala duruyo..sizde tartıda iki üç kilo fazla çıkıyor musunuz şiş yüzünden?

valla ben iki ay icindee 4 kilo almisim ama sadece karnim var anlamadim bendee cok ilginc valla

Adet dönemine yakın tuzlu yemeyin, vücudunuz su tutmasın. O zaman hafifler. Eğer -afedersiniz- büyük tuvalet yapmada sorun varsa (3 günden uzun süre dışarı çıkamıyorsanız ve bu son birkaç aydır sürekli bir hal aldı ise) sinameki çayı iyi gelebilir.

Slm arkadaslar. Cocuk icin uzun zamanlardir tedavi goruyorum. Cok fazla ilaclar yeni cikmis metodlari kullandim. Dogal olan ve olmayan butun tedavileri denedik. 3-4 sene once karnim 3-4 aylik hamile gibi sislik vardi. 1-2 sene surekli bu sorunla karsilastim.Sporun da yardimi olmadi. Sonra doktorum rahim icin temizleyici ozel merkezin oldugunu onun kist icin yardimi olacagini soylemisti. Boylece kist icin 10 gun o tedaviyi gordum sonra 10 gun jenekoloji icin masaj aldim. Harika 20 gun icerisinde gecti. 1 sene sonra tekrar basladi. 6-ay oncesine kadar bu durum devam ediyordu. Boyum 177 ve kilom 80 yukari idi. Son iki sene icerisinde 75-76kilo oldum.

Baya uzattim Vitamin ictim B komplex Allahim Inanamadim.Yuzumdeki Icimdeki butun sislikler gecti kilo verdim. Kac oldugumu bilmiyorum. Onceleri gunune 1 defa bazen 2- bazen 3-gunde b bir buyuk tuvalete gidiyordum Her seyi denedim. Suan kendim sasirmis durumdayim.. Cok iyiyim.

Bedenim oncelikle kalca kisimi 40 bedenden 48-50-ye cikmisti. Suan 40-42.

Arastirin zaten vitaminler 2-ye ayrilir. Bir arastirin deneyin. Ben sadece B komplex icmistim icime yaradi.

teşekkür ederim kuka b vitamini cilde saça ve sinir sistemini kuvvetlandirdiğini biliyorum karın şişliğine iyi geldiğini bilmiyordum evt bende denicem zaten dişünüyordum içmeyi paylaşımın için teşekkürler canım

kızlar bi de ayaklarınıza dikkat edin..ben de 5 aylık hamile gibi gezdim bikaç gün ortalıkta..deli oluyodum.soora farkettim ki bu bahar hawaları yüzündan ewde cıbıldak cıbıldak geziodum..ayaklarıma belime felan dikkat etmedimdi ondan sanırsam..ayaklardan üşütünce karnınız şişiyo davul gibi oluyo..

mevsilsel değişiklikmidir ne yaaa.bende de var şişlik çok rahatsız ediyor beni
aktivya almaya karar verdim 7 gün kullanayım bakiiim iyi geliyormu.

mevsilsel değişiklikmidir ne yaaa.bende de var şişlik çok rahatsız ediyor beni
aktivya almaya karar verdim 7 gün kullanayım bakiiim iyi geliyormu.

gizemcim sabahları kahwaltıdan önce 2 tane kurukayısı ye..bide su iç..ama turuncu olanlardan diil..siyah gibi rengi..ramazan hurması gibi.."günkurusu" deniyo ya ondan..bak karnın iniyomu inmiyomu:))

gizemcim sabahları kahwaltıdan önce 2 tane kurukayısı ye..bide su iç..ama turuncu olanlardan diil..siyah gibi rengi..ramazan hurması gibi.."günkurusu" deniyo ya ondan..bak karnın iniyomu inmiyomu:))

ben de deneyeyim teşekkürler
kilolu değilim 49 kiloyum kilo almak istiyorum 1-2 kilo ama karnım zaten şiş diye istemiyorum soda içiyorum fapydası olmuyor sadece görünümü değil gerçekten rahatsız ediyor

X