karindan ultrason

kizlar hamileligimde 13 haftanin icindeyim ve gecen haftaya kadar 2 haftada bir muayene oldum dr istegiyle artik 1 ayda 1 gitcem ama hep vajinal muayene yapildi bana ne zaman karindan bakilmaya baslaniyor? bilgi verirseniz cok mutlu olurum

arkadasim ben de 1 hafta once dr a gittim..
dr 2 hafta sonraya randevu verdi..bi daha vajinal bakalim,
ondan sonraki haftada karindan bakariz dedi...yani ben iki hafta sonra 11 haftamin icinde olacagim..dr un dedigine gore 11.haftadan veya 12. haftadan sonra karindan bakilmaya basliyor..sen de söyle dr una bence...

merhabalar, ben 17 haftalık hamileyim , 5. haftamdan itibaren doktorum hep karından baktı bir tek 12. haftamda ense kalınlığını karından ölçemediği için ( bebişim çok hareketliydi) vajinal ultrason baktı , benim bildiğim sağlık sorunu olmadığı zaman karından bakılır bir problem varsa vajinal bakılır.. sonuçta vajinal muayenin çok normal olduğunu düşünmüyorum hamilelik sırasında , şahsen ben ense kalınlığı ölçümünde çok rahatsız olmuştum bebeğimin o kadar yakınına elektronik bir alet gelmesinden..

kizlar hamileligimde 13 haftanin icindeyim ve gecen haftaya kadar 2 haftada bir muayene oldum dr istegiyle artik 1 ayda 1 gitcem ama hep vajinal muayene yapildi bana ne zaman karindan bakilmaya baslaniyor? bilgi verirseniz cok mutlu olurum

cnm bende bu soruyu cok sormustum sende almanyadaymissin ben hamile olan bir arkadasima sormustum 5.5 aya kadar alttan bakti demisti herkeste oyle soyluyor ama tam olarak bilmiyorum banada hala alttan bakiyor doktorum cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…