Karın yağları için maske

MucizeMiZz

Hoşgel Meleğim❤️️
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2011
301
184
karın yağlarını eriten parçalayan maske
*1 tatlı kaşığı portakal yağı
*1 tatlı kaşığı biberiye yağı
karın egzersizi çalışan çalışmayan herkes bunu güzelce masaj yaparak karnına sürsün.streç filmle karnını sarsın.yarım saat böyle kal.hergün uygulayabilirsin.karın yağlarını parçalamada çok etkili özellikle pilatesle karı...n hareketlerinden sonra uygularsınız kısa sürede dümdüz karnına sahip olabilirsiniz

denediniz mi gerçekten işe yarıyor mu doğumdan sonra göbeğim kaldı yemeden duramıyorum da bu yüzden göbeğim gitmiyo bu duruma çok üzülüyorum deneyenler var mı başka ne kadar süre yapacağım her gün mü yapacağım günde kaç defa daha fazla bilgi verirseniz sevinirim

denediniz mi gerçekten işe yarıyor mu doğumdan sonra göbeğim kaldı yemeden duramıyorum da bu yüzden göbeğim gitmiyo bu duruma çok üzülüyorum deneyenler var mı başka ne kadar süre yapacağım her gün mü yapacağım günde kaç defa daha fazla bilgi verirseniz sevinirim

Canım bende daha denemedim ama aktardan malzemeleri alıp yapmayı düşünüyorum inş işe yarar bi yerde okudum sizinlede paylaşmak istedim belki yapmış olanlar vardır onlarda bizimle bilgilerini paylaşırlar inş:KK61:

Ne zaman doğum yaptınız bilmiyorum.Doğumdan sonra karnınızı 1 mt patiskayla sıkıca sarın bantlayın.20 gün hiç açmayın.Karnınız hamilelik öncesine kısa zamanda döner.Biberiye muhteşem bir şey.Baş ağrılarında,vurmalarda,burkmalarda,şişliklerde,morluklarda müthiş işe yarıyor.Evimden hiç eksik etmem.Portakal karışımını biliyorum.Bir yakınım sabah bu karşımı sürer 5-10 dk masajla yedirirdi.Strece sarar evin işini yapardı.Bayağ zayıfladı.

X