Karın şişliği

Huzursuz Bağırsak Sendromu olabilir. Bence de sindirim sistemiyle alakalı. Bir şeye intolerans gösteriyor da olabilirsiniz.

Amin. 3 aya allahin izniyle kucağımıza alicaz. Mevlam isteyen çabalayan hasret çeken herkese sağlıklı hayirli gebelik nasip etsin.

Bölgesel kilo alan kişiler var. Sizin yapınız da bu sekildeyse kilo olabilir ama görüntüye bakıldığında pek kiloya ihtimal veremiyorum. Ya gebelik var adet oluyorsunuz ama bu mümkün. Gebe iken kanama yaşayan kişiler var. Kist olabilir. Ki eğer kist ise bu pek hoş bi sey degil sizin durumunuzda. Acil bi durum bile yaşanabilir. Cok değinmek korku salmak istemiyorum bu konuda. Ama yerinizde olsam cumaya kadar bi hekime

Çok tesekkur ederim düşünceleriniz için Rabbim kazasız belasiz kucağınıza almayı nasip etsin analı babalı büyütsün bugune kadar boyle bir kilo almadim ama zaten dediğimiz gibi çok beklemicem doktata gitmek için hangi bolumr gitmem gerek acaba

Dahiliyeye git.onlar yonlendiricek. Korkucak bisey yok. Belki apandist gitmezsen patliycak? Ne oldygunu bilmiyosun. Gitmeyip basina kötü bisey gelmesine sebep olma
Birde o ihtimal var demi ama bildiğim kadarıyla teyzemin başına gelmişti ağrıdan ölüyordu acillik olmuştu hadda ama bende korkuyorum en yakın zamanda gidicem inşallah randevu bulmakda zor

X