karın ağrısı gebelik belirtisi midir?

sinemeeren

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2010
272
3
hamile olan arkadaşlar benim adetime 4 gün var ama şimdiden adet olacak mışım gibi karnım ağrıyor daha önce hiç böyle olmazdı hamilelik belirtisi olabilir mi acaba bu böyle yaşayan hamile arkadaşlar var mı?

bence test yaptır tabi çok merak ediyorsan.yoksa böle olunca insan çok yoruluyo.

benim hiç karın ağrım olmadı ama kasık ağrım oldu.yalnız evde test yaptığımda silik çizgi çıkmıştı ikincisi.ne bileyim yaa karışık bir durum ve beklemek,bilmemek berbat bir his.. umarım istediğin gibi olur.

benimde 5 gün var adetime ve karın ağrım başladı. daha önce olmazdı böyle. olacağım yada tam olduğum gün olurdu ağrı. şimdi 7 gün önceden başladı.
ben adet olucam diye düşünüyorum sonra üzülmemek için heveslendirmiyorum kendimi. umarım güzel haber olur ikimiz içinde.

benim karnım hep çok ağrırdı ama 1-2 gün öncesinden başlardı hamil kaldığım ay kasıklarımda 10 gün öncesinden bir ağrı girdi...adetime 1 gün kala test yapmıştım çıkmıştı çift çizgi sende test yap yada adetini bekle canım herkeste aynı olmuyor... inş güzel haberler alırsın....

yok cnm üzgünüm ama sanırımm senin adet dönmin gelcek sollle bişe diyim dktora gidiyormusn ?

Benimde normalde 3- 4 gün önceden ağrırdı
ama hamıle kaldığım ay 1 hafta önceden başladı ve çok yoğun bek kasık ağrısı yaşadım
ama yinede heveslendirmek istemem regl geçmesini bekle istersen hayal kırıklığı kötü oluyor
umarım bebiştir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…