Kardesini silen var mi?

Merhaba birikimli bir cok sebepten kardesimle gorusmuyorum..Hos ben aramadan aramazdi zaten..Ben aramayi biraktim 5 ay olmustur ne mesaj ne arama kendisinden zaten..

Bazi seyleri hazmedemiyorum...Aslinda defalarca kirildim sonra tekrar bisey yokmus gibi konustum ama.her seferinde tekrar kirilmaktan yoruldum....Az once akrabayi ziyarete gittiler annemle bu sefer artik ben gelmiyorum siz gidin dedim...Nasil bir sans ise soyle bisey oldu. Bunlar yola ciktilar baktim annem ariyor actim ama tel belli ki kendikendine aramis yanlislikla basilmis...Ve kardes diyecegim bu kisi benim taklidimi yapiyordu onu duydum, beraberce kahkahalarla guluyorlardi...Benim bogazim cok kotu aciyor ates yapti biraz da ondan gitmedim...Ama baktim ki ne arayan var ne soran nasil oldun diyen bile yok bu saate kadar ustune benim taklidim..

DUsman oldugu gorumcesi ya da idareten gorustugu sevmedigi kayin akrabalardan biri gibi hissediyordum kendimi gorusurken. Ben de tamamen biraktim artik

Benim gibi olanlar var mi ne hissediyorsunuz?

Ben 5 senedir görüşmüyorum.
Ara ara aklıma gelip özlesemde böylesi daha iyi.

Ben 5 senedir görüşmüyorum.
Ara ara aklıma gelip özlesemde böylesi daha iyi.

Aynen benim de aklima geliyor bazen sokaktaki birini ona benzetiyorum ozlemisim.herhalde diyorum ama onda oyle duygular olmadigina eminim..ben konusmadigim halde taklidimi yapip gulebildigine gore...Konustugumda surekli negatif enerji almaktansa

PAylasir misin ozel degilse ben artik valla surekli kirilmaktan hep negatif hissettiriyordu
Bsey olmadı
Salak gibi bısey
Cok konusuyor
Yalan hastalıklar uyduruyor fılan
Kötuyum desen ben daha kotuyum dıyor
Dogum yapıyosun, ilgi odagısın dıye kendıne hastalık cıkarıyor tum aileyi seferber edıyor 😂 şaka gibi

3 yaş küçük erkek kardeşim var. Sinek böcek örümcek öldürmez pencereden atar kıyamaz
Üniv.de kızlar teklif ediyordu. Çok sessiz sıkılgan utanınca yanakları kulakları domates gibi kızaran ponçik pamuk kardeşim, boşanma aşamasında olduğum eski eşime tehdit içerikli mesajlar atmış. İş yerinden izin almış. Bursa'dan İstanbul'a gelmiş. Haberim yok.

8 ay suratına bakmadım engelledim heryerden. Defalarca özür dileri ağladı.

Dışarı çıkarken peşime takılıyor.

Ne yapayım kardeşim o benim minik şempazemi değiştiremem ki ..

Küsmeyin ya kardeş can'dır

3 yaş küçük erkek kardeşim var. Sinek böcek örümcek öldürmez pencereden atar kıyamaz
Üniv.de kızlar teklif ediyordu. Çok sessiz sıkılgan utanınca yanakları kulakları domates gibi kızaran ponçik pamuk kardeşim, boşanma aşamasında olduğum eski eşime tehdit içerikli mesajlar atmış. İş yerinden izin almış. Bursa'dan İstanbul'a gelmiş. Haberim yok.

Iyi de herkesin durumu farkli her kardes sizin tanimladiginiz gibi boncuk yok poncik pamuk vs olmuyor

Bende ablam ve abimle konuşmuyorum. Geçmişte herkesin hataları oldu bir şekilde tolere edildi. Benim hatamda ablam da abimde büyük tepki verdi ilk başta çok zorlandım barışmaya çalıştım (yeğenlerime çok düşkünüm) ama şimdi artık umurumda değil. Şöyle bir bakıyorum da özellikle abim konusunda onun bana yararı yoktu benim ona vardı. Kendi kaybetti.

Bende ablam ve abimle konuşmuyorum. Geçmişte herkesin hataları oldu bir şekilde tolere edildi. Benim hatamda ablam da abimde büyük tepki verdi ilk başta çok zorlandım barışmaya çalıştım (yeğenlerime çok düşkünüm) ama şimdi artık umurumda değil. Şöyle bir bakıyorum da özellikle abim konusunda onun bana yararı yoktu benim ona vardı. Kendi kaybetti.

Bende de aynisi...Ben hata yaparsam buyuk olay ama kendisi katbe katini yapsin laf ettirmez..Boyle daha huzurlu beni hic sallamayan birini aramaktansa

Bunlar zaten kardeşinizle küsmenizi gerektirecek sebepler değil ki hatta beni gülümsetti bile. Kendi aklınca size arka çıkmaya çalışıyor:)

Sizin kardeşiniz sizi koruma amaçlı yapmış bu durumda korumamak nedir?

Bende de aynisi...Ben hata yaparsam buyuk olay ama kendisi katbe katini yapsin laf ettirmez..Boyle daha huzurlu beni hic sallamayan birini aramaktansa
Bizimki biraz farklı ablam bişeyler yaşadı ben dört sene içimde tuttum o kimseye söylemeden söylemedim ben yaşadığım da o direk yaygarayı bastı herkese duyurdu.

Valla kanka son derece haklısın böyle aile olmasa da olur. Ama yukarda da yazıllmış, önce bir telefon et sizin arkamdan böyle böyle konuştuğunuzu biliyorum ne rezil insanlarmışsınız de yüzlerine iyice say söv ondan sonra da engelle gitsin.

Valla kanka son derece haklısın böyle aile olmasa da olur. Ama yukarda da yazıllmış, önce bir telefon et sizin arkamdan böyle böyle konuştuğunuzu biliyorum ne rezil insanlarmışsınız de yüzlerine iyice say söv ondan sonra da engelle gitsin.

Ben zaten belirttigim gibi bisuredir hic arayip sormuyorum..e ben aramayinca o zaten aramaz hic iletisim yok yani...bayramda gorev ucabi gelip annemi alip akrabalara gittiler...dun anneme soyledim konustuklarinizi duydum diye inkar ediyor yalanci iste...kulagimla duydum diyorum o oyle demedi vs...bugun kizi yok simdi bana diyor suna buna ziyarete gidelim..simdi de bana mi dustu isin nereye gidiosan git dedim...gercekten aile kavramim kalmadi

X