Kardesini silen var mi?

vesikaliyarim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2014
8.679
15.297
44
Merhaba birikimli bir cok sebepten kardesimle gorusmuyorum..Hos ben aramadan aramazdi zaten..Ben aramayi biraktim 5 ay olmustur ne mesaj ne arama kendisinden zaten..

Bazi seyleri hazmedemiyorum...Aslinda defalarca kirildim sonra tekrar bisey yokmus gibi konustum ama.her seferinde tekrar kirilmaktan yoruldum....Az once akrabayi ziyarete gittiler annemle bu sefer artik ben gelmiyorum siz gidin dedim...Nasil bir sans ise soyle bisey oldu. Bunlar yola ciktilar baktim annem ariyor actim ama tel belli ki kendikendine aramis yanlislikla basilmis...Ve kardes diyecegim bu kisi benim taklidimi yapiyordu onu duydum, beraberce kahkahalarla guluyorlardi...Benim bogazim cok kotu aciyor ates yapti biraz da ondan gitmedim...Ama baktim ki ne arayan var ne soran nasil oldun diyen bile yok bu saate kadar ustune benim taklidim..

DUsman oldugu gorumcesi ya da idareten gorustugu sevmedigi kayin akrabalardan biri gibi hissediyordum kendimi gorusurken. Ben de tamamen biraktim artik

Benim gibi olanlar var mi ne hissediyorsunuz?

Son düzenleme:
Ben iletişimi kesince rahatlarım sanmıştım ama bu sefer kendisi bana ulaşıp taciz etmelere devam etti. Ruhsal sorunları olduğundan her kötü ne yaptığımı iddia ettiyse özür diledim sorunlu olan benmişim gibi kabul ettim. Mesafeli bir ilişki belirledim, o şekilde devam ediyoruz. Kafasına esip bir sorun çıkarmak istediğinde de hiç tepki göstermiyorum, arayı uzak tutuyorum

Merhaba birikimli bir cok sebepten kardesimle gorusmuyorum..Hos ben aramadan aramazdi zaten..Benim gibi olanlar var mi ne hissediyorsunuz?
Yaşadığınız süreçlere ve deneyimlere bağlı.. Silinme seviyesinde şeyler yapıldı ise insan mecburen hayatından çıkarır diye düşünüyorum. Ama şu da bir gerçek normal bir kişi yapsa muhatap olunmayacak konuları aileden biri yapınca tolerans seviyesi oldukça yüksek oluyor genel olarak.. buradan yola çıkarak o seviyeye geldi ise bazen bırakmak gerekiyor yük etmeye gerek yok.. çok üzücü bir şey herkes beraber büyüdüğü kardeşi ile iyi olmak paylaşmak ister bir şeyler ama hayat🤷🏻‍♀️

biz beş kiz kardeşiz, ben en küçükleriyim. bir ablam bizden habersiz ilk evliliğini yaptı. sonrasi bir şekilde barisildi vs. sonra bizim onayimiz olmadan yaptigi eblilikte elbette mutlu olamadi ve 1 cocukla ayrildi. (bunu ondan baska herkes gormustu) aradan 15 sene geçti bu kez yine bizden kimseye haber vermeden bir daha evlendi. o oldu. Su an ne annem babam ne biz görüşmüyoruz. sildik mi şimdilik sildik. ne zaman barisilir bilemiyorum. üzerinden neredeyse 2 yıl geçti doğru düzgün adını bile anmiyoruz. elbette barisilir ama ne zaman nasıl hiç fikrim yok. umarim bir cenaze nedeniyle barismayiz.

Daha iki gün önce konu açtım bunla ilgili. Ben de silmenin eşiğindeyim ama bugün kendisi aradı bayram diye o normal konuştu ben de normal konuştum yine de olanları hazmedemiyorum.

Ben de hazmedemiyorum...Aslinda defalarca kirildim sonra tekrar bisey yokmus gibi konustum ama.her seferinde tekrar kirilmaktan yoruldum....Az once akrabayi ziyarete gittiler annemle bu sefer artik ben gelmiyorum siz gidin dedim...Nasil bir sans ise soyle bisey oldu. Bunlar yola ciktilar baktim annem ariyor actim ama tel belli ki kendikendine aramis yanlislikla basilmis...Ve kardes diyecegim bu kisi benim taklidimi yapiyordu onu duydum, beraberce kahkahalarla guluyorlardi...Benim bogazim cok kotu aciyor ates yapti biraz da ondan gitmedim...Ama baktim ki ne arayan var ne soran nasil oldun diyen bile yok bu saate kadar ustune benim taklidim..

X