Kardeşim İçin..

aaynaa

başlngc 116 gnc 75 hedef 70
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2014
30.025
28.246
Selamün Aleyküm arkadaşlar;
Sizlerdem kardeşim için dua istiyorum ne olursunuz? Kardeşim astsubay doğuya atandı bazı sıkıntılar korku stres arkadaşının şehit olması vb durumlardan dolayı kendini nasıl kasmışsa panik atak başladı.Evli küçük çocuğu var neredeyse yuvası bozulma noktasına geldi. Bizim ana baba vefat ettiler antideprasan kullanacak işinden olacak diye de korkuyorum bir belirsizlik var bu durumu yaşayan bilgisi olan kimseleride bulamıyoruz soramıyoruz...
Kardeşimin sağlığı ve şu sıkıntıların defi için 41 yasin ve 70 bin YA ŞAFİ niyetledim ilk başta ne okusam nasıl dua etsem de bilemedim...
Ne olursunuz dualarınıza kardeşim Muratı da alın..
Kimin duası kabul olur bilinmez...
ALLAH'IM bin kez razı olsun şimdiden...
Rabbim işlerimizi kolaylaştırsın inşallah amin..

Sizlerdem kardeşim için dua istiyorum ne olursunuz? Kardeşim astsubay doğuya atandı bazı sıkıntılar korku stres arkadaşının şehit olması vb durumlardan dolayı kendini nasıl kasmışsa panik atak başladı.Evli küçük çocuğu var neredeyse yuvası bozulma noktasına geldi. Bizim ana baba vefat ettiler antideprasan kullanacak işinden olacak diye de korkuyorum bir belirsizlik var bu durumu yaşayan bilgisi olan kimseleride bulamıyoruz soramıyoruz...
Kardeşimin sağlığı ve şu sıkıntıların defi için 41 yasin ve 70 bin YA ŞAFİ niyetledim ilk başta ne okusam nasıl dua etsem de bilemedim...
Kardeşinizin ruh sağlığı, işinden çok daha önemli. Yeniden iş bulabilir ama sağlığın geri dönüşü çok zor olur.
Mutlaka profesyonel destek alsın, uygun görülürse ilacını da kullansın.
Geçmiş olsun.

Kardeşinizin ruh sağlığı, işinden çok daha önemli. Yeniden iş bulabilir ama sağlığın geri dönüşü çok zor olur.
Mutlaka profesyonel destek alsın, uygun görülürse ilacını da kullansın.
Geçmiş olsun.
KESİNLİKLE ÖNCE SAĞLIĞI İNŞALLAH..BİR KENDİNE GELSİN İNŞALLAH RABBİM İŞİMİZİKOLAYLAŞTIRSIN AMİN

bence bir uzmanla görüssün. iş her türlü bulunur. Allah korusun ama bu meslekteki insanlar belinde silah taşıyan insanlar. yarın bir gün kendine veya cevresindekilere geriye dönülemez zararlar verebilir. Hiçbir şey bundan daha ciddi ve önemli olamaz.

bence bir uzmanla görüssün. iş her türlü bulunur. Allah korusun ama bu meslekteki insanlar belinde silah taşıyan insanlar. yarın bir gün kendine veya cevresindekilere geriye dönülemez zararlar verebilir. Hiçbir şey bundan daha ciddi ve önemli olamaz.
yok uzmana götüreceğiz zaten o derece değil ama destek almalı kesinlikle ilaç da kullanmalı süreç nasıl ilerliyor insanı belirsizlik de sıkıntıya düşürüyor

yok uzmana götüreceğiz zaten o derece değil ama destek almalı kesinlikle ilaç da kullanmalı süreç nasıl ilerliyor insanı belirsizlik de sıkıntıya düşürüyor
benim esim de benzer bir meslekte çalışıyor. onlarda terapi alınabiliyor ama ilaç vs derecesinde ileri bir psikolojik durum varsa uzaklaştırma veya komple meslekten ihraç oluyor ama askerlerde nasıl pek bilgim yok.

ama dediğim gibi sonucu ne olursa olsun önce kendinin mental olarak iyiliği ön planda.

benim esim de benzer bir meslekte çalışıyor. onlarda terapi alınabiliyor ama ilaç vs derecesinde ileri bir psikolojik durum varsa uzaklaştırma veya komple meslekten ihraç oluyor ama askerlerde nasıl pek bilgim yok.

ama dediğim gibi sonucu ne olursa olsun önce kendinin mental olarak iyiliği ön planda.
bilmiyorum ben de panik atak yaşadım biliyorum yani çok da yaygın hani bilmiyorum antideprasan kullandı dye de hemen işinden ederlerse de bilemiyorum..
tabii önce sağlığı..

Rabbim kardeşinize tez vakitte kalıcı şifalar versin. Özel durumlarda etiket yapmıyorum. Konuyu gören okumaya katılan olur İnşaAllah

1.000 ya şafi kardeşiniz murat için okuyacağım

çok çok teşekkür ederim ALLAH razı olsun...

kalan:68.000
Ben 2000 ya safi aldım

Kalan 66.000

Rabbi yessir duası okuyun inşirah duasını bol bol okuyun
Kardeşinizi rahatlatır ...

Rabbim yardımcısı olsun şifalara donatsin 🤲🤲

Ben 2000 ya safi aldım

Kalan 66.000

Rabbi yessir duası okuyun inşirah duasını bol bol okuyun
Kardeşinizi rahatlatır ...

Rabbim yardımcısı olsun şifalara donatsin 🤲🤲
ALLAH RAZI OLSUN ...
6 bin de ben okudum.
KALDI 60.000
Bizlerin sahibi ALLAH'IM zorluğumuzu kolaylaştırsın hastalara şifa dertlilere deva nasip etsin RABBİM...
AMİN..

1000 tane okurum ya şafi

X