KARDEŞİM İÇİN****

aaynaa

başlngc 116 gnc 75 hedef 70
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2014
30.026
28.247
Merhaba arkadaşlar..
Annem bir sene önce evlendi üniversite mezunu erkek kardeşim şimdi bizimle yaşıyor işi yok komserlik mülakatını spor mülakatını 1 sn ile kaybetti şimdi polisliğe girecek aşırı stresli önünü göremiyor ne kadar olsa da rahat hissedemediği çoğu zaman oluyor kendini..
ALLAH'IM yürü ya kulum der inşallah kardeşim için de onun da hayırlısıyla sağlıcakla kendi işi olur işi olunca kendi evi düzeni olur eşi olur kendi sıkıntılarımı unuttum onu düşünüyorum..

Kardeşim için Fetih suresi,Ayetelkürsi,Fatiha suresi vs..içinizden hangi sureyi okumak gelirse ve okursa ya da bir ESMA çekerseniz çok çok sevinirim kendim de okuyorum ama sizlerden de yardım istiyorum okuyan dua eden etmeyen herkesten ALLAH RAZI OLSUN her nefes dua kardeşimin mülakatında ona güç kuvvet cesaret nefes olsun inşallah amin..

KARDEŞİMİN ADI MURAT

Son düzenleme:
Amin Rabbim ya FETTAH ismiyle hayırlı kapılar açsın INSAALLAH. Rezzak ismiyle rızkını nasip etsin kolaylaştırsın. Ben 100 tane ya FETTAH ya Rezzak çekerim. Çekince size haber vereyim.

Merhaba arkadaşlar..
Annem bir sene önce evlendi üniversite mezunu erkek kardeşim şimdi bizimle yaşıyor işi yok komserlik mülakatını spor mülakatını 1 sn ile kaybetti şimdi polisliğe girecek aşırı stresli önünü göremiyor ne kadar olsa da rahat hissedemediği çoğu zaman oluyor kendini..
ALLAH'IM yürü ya kulum der inşallah kardeşim için de onun da hayırlısıyla sağlıcakla kendi işi olur işi olunca kendi evi düzeni olur eşi olur kendi sıkıntılarımı unuttum onu düşünüyorum..

Kardeşim için Fetih suresi,Ayetelkürsi,Fatiha suresi vs..içinizden hangi sureyi okumak gelirse ve okursa ya da bir ESMA çekerseniz çok çok sevinirim kendim de okuyorum ama sizlerden de yardım istiyorum okuyan dua eden etmeyen herkesten ALLAH RAZI OLSUN her nefes dua kardeşimin mülakatında ona güç kuvvet cesaret nefes olsun inşallah amin..
selam iyi geceler okurum tabi okuyunca yazarım

Amin Rabbim ya FETTAH ismiyle hayırlı kapılar açsın INSAALLAH. Rezzak ismiyle rızkını nasip etsin kolaylaştırsın. Ben 100 tane ya FETTAH ya Rezzak çekerim. Çekince size haber vereyim.
ALLAH RAZI OLSUN çok çok teşekkür ederim..
güvendiğimiz dağlara yeri geldi kar yağdı benim şuan çocuğum yok kardeşimin hem annesi hem babasıyım sonuçta eşim de büyüklük yapıyor kardeşime ama gün geliyor çocuk ne yapacağını şaşırdığı anlar da oluyor stres oluyor ...
bu iş hayırlısıyla sağlıcakla olursa babamın emaneti kardeşim için çok sevineceğim istediği gibi yaşar evi olur arkadaşları olur parasını kazanınca rahat olur..
insanın kafası attığında bile çekip gidemememek mecbur kalmak çok çok zor olsa gerek..
ALLAH kimseyi kimseye muhtaç etmesin ALLAH eşimden de razı olsun ama iş başka..

Yarın da 100 tane salavat okumaya niyet ettim onun için de yarın haber veririm. Özel günümdeyim. Geçsin Kuran da okuyacağım INŞAALLAH

Merhaba kardeşiniz Murat için 100 salavat okudum. ALLAH kabul etsin INŞAALLAH. Tez zamanda bir rızık kapısı açılıp ise girsin AMIN AMIN AMIN.

Merhaba kardeşiniz Murat için 100 salavat okudum. ALLAH kabul etsin INŞAALLAH. Tez zamanda bir rızık kapısı açılıp ise girsin AMIN AMIN AMIN.
:dua:ALLAH RAZI OLSUN ...tüm kalbimle teşekkür ederim kendi sıkntılarımı unuttum çocuğu düşünüyorum deli gibi spor yapıyor uykusu düzeni düşünmesi stres oldu çocuk gerçekten de ahh babam yaşasaydı başında olurdu şimdi elin adamına baba dedirtmek istiyor annem bir şey isteyemiyoruz..
ALLAH kimseyi böyle sıkıntıda koymasın beterinden sakınırım inşallah ..
annem kendine yol çizdi kızmıyorum ona şuan sadece kardeşim bir önünü görürse işi olursa kimseye muhtaç olmaz

Kardeşimin sınavı 30 KASIMDA o zamana kadar dualarınızı bekliyorum arkadaşlar ...

Fetih suresinin etkisi cok buyuk. Allh izin verrse ilk firsatta okicam. Rabbim hayrli kapilr acsin

Fetih suresinin etkisi cok buyuk. Allh izin verrse ilk firsatta okicam. Rabbim hayrli kapilr acsin
ALLAH RAZI OLSUN sizden de evet gerçekten de Fetih suresi çok büyük bir sure kapıları açılır inşallah kardeşimin ALLAH yüzünü güldürsün babayı 9 yaşında kaybetti zaten şimdi anam da yolunu seçti bir bana güveniyor ALLAH'IM bu ekmek kapısından bu gireceği sınavda kısmeti hayırlarla sağlıcakla vardır inşallah amin amin..
ALLAH'IM kimseyi sıkıtmasın bunaltmasın ya güç kuvvet versin sınavında kardeşime inşallah..amin..

X