Kardeşim evleniyor,bütün herkes davetlidir

Adivar

Guru
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2007
6.169
49
Bir elin 5 parmağı gibiyiz bizkaydirigubbakcemile5,bazen ılık rüzgarlar eserdi birbirimize eser geçerdik,kimi zaman masum bir kedi gibi olur sıcacık kucaklardık birbirimizi.Kavgada etsek hırçın denizler gibi bizler candık.Şimdi evimizin 4 numarası canım kız kardeşim 9 yıllık birlikteliğini nihayet evlilikle birleştiriyor.Sevgileri öyle büyüktüki Lisede başlamıştı,berber büyüdüler,üniversiteyi birbirlerine yakın şehirlerde okudular.ış buldular ve ayakları üzerine basana kadar beklediler.Ve artık o gün geldi ve evleniyorlar.
ışte bu güzel günde mutluluğumuza ortak olmak isteyen herkezi beklerim..

Bütün kavuşmayı bekleyen,evlilik arifesinde olan herkezi Rabbim bir an evvel kavuştursun,muratlarına ermeleri temennisiyle a.s.​

Son düzenleme:
çok duygulandım çoookk..:çok üzgünüm:
Allahım bir yastıkta kocatsın ikisinide.
dilerim çok mutlu olurlar..:Saruboceq:
sen gibi görümceye de can kurban be yavrum..:1hug:

allah tamamına erdirsin a.s.
mutlulukları bir ömür boyu sürer insallah :Saruboceq:

Yakın olsaydık inan ki hiç kaçırmazdım..:lepi:
Allahım mutlu etsin Adıvarcım kardeşini inşallah..:Saruboceq:
Bir ömür boyu sağlıklı,huzurlu olsunlar inşallah..:nazar:

çok duygulandım çoookk..:çok üzgünüm:
Allahım bir yastıkta kocatsın ikisinide.
dilerim çok mutlu olurlar..:Saruboceq:
sen gibi görümceye de can kurban be yavrum..:1hug:

Böcüğüm canım inan ben nasıl kötüyüm anlatamam.Tamam seviniyorum artık kavuşuyorlar birbirlerine çünkü çok mücadele ettiler bu şekilde sonuçlandırmak için.Ama bir yanlış anlaşılma var sanırım kız kardeşim evleniyor birtanemkaydirigubbakcemile5Yani görümce değil baldız olucağım.
:teselli:Güzel dileklerin için teşekkür edeirm yürekli arkadaşım benim,darısı tüm kavuşmayı hayal eden sevenlerin başına inşallah

allah tamamına erdirsin a.s.
mutlulukları bir ömür boyu sürer insallah :Saruboceq:
Canımsın teşekkür ederim,amin bütün yeni evlenen evlenecek olanların mutlulukları daim olsun.Rabbim ilk günkü mutluluklarını eksik etmesin yuvalarından:asigim:
Yakın olsaydık inan ki hiç kaçırmazdım..:lepi:
Allahım mutlu etsin Adıvarcım kardeşini inşallah..:Saruboceq:
Bir ömür boyu sağlıklı,huzurlu olsunlar inşallah..:nazar:

Lalişim keşke hepinizi görmek isterdim,inanın karışık duygular içersindeyim.Hem seviniyorum hemde kalbimin nasıl acıdığını titrediğini anlatamam.Bu nasıl bir şeydir bilmiyorum ama bir kuşumuz daha yuvadan uçuyor iştesenağlama

Allah onlari mesut bahtiyar etsin.....bir yastikta kocatsin insaallah....
ne güzel birsey.....
mutluluklari mutluluklarla katlansin !....

Allah onlari mesut bahtiyar etsin.....bir yastikta kocatsin insaallah....
ne güzel birsey.....
mutluluklari mutluluklarla katlansin !....

:Saruboceq:Amin inşallah Eminem Rabbim utandırmasın inşallah:Saruboceq:
Yeni bir başlangıç,hayata sıfırdan başlamak onlar için..
Hep ilk günkü gibi devam ederler inşallah:nazar:

Böcüğüm canım inan ben nasıl kötüyüm anlatamam.Tamam seviniyorum artık kavuşuyorlar birbirlerine çünkü çok mücadele ettiler bu şekilde sonuçlandırmak için.Ama bir yanlış anlaşılma var sanırım kız kardeşim evleniyor birtanemkaydirigubbakcemile5Yani görümce değil baldız olucağım.
:teselli:Güzel dileklerin için teşekkür edeirm yürekli arkadaşım benim,darısı tüm kavuşmayı hayal eden sevenlerin başına inşallah

işte sarışınlık dediğim illet burda başlıyor...:CüvCüv:
okuduğum şeyi malesef hep erkek kardeşini konuşmuştuk ya sanki o gibi düşünerek yorumladım..
mıçımdan anlamak diye buna derim ben..kaydirigubbakcemile
neyse bakalım temmuzda da bizim kız evlenecek..ben komalara girerim kanımca..senağlama

işte sarışınlık dediğim illet burda başlıyor...:CüvCüv:
okuduğum şeyi malesef hep erkek kardeşini konuşmuştuk ya sanki o gibi düşünerek yorumladım..
mıçımdan anlamak diye buna derim ben..kaydirigubbakcemile
neyse bakalım temmuzda da bizim kız evlenecek..ben komalara girerim kanımca..senağlama

yerimsenibenOyyyyyy kıyamam ben sana birtanem:teselli:Hamileliktendir birtanem bende senin gibi algılıyordum,erkek,kız farketmiyor sanırım hepsi yuvadan kuş gibi uçuyorlar.:çok üzgünüm:

Allah mesut etsin canım...Darısı biz bekarların başınakaydirigubbakcemile2şakkıdı

kardeşine bir ömür boyu mutluluklar diliyorum ALLAH bir yastıkta kocatsın

adoşum bi hışımla actim topigi "erkek kardeşin vardı da burda ben dururken gittiniz başka kız mı aldiniz :mymeka:" diye sitem etcektim ama kızmış Allah'tan :Saruboceq:

güzel Allah'im ona da en az seninki kadar güzel ve huzurlu bi evlilik nasip etsin inşallah...
gelemesem de en içten dileklerimle bi ömür boyu mutluluklar diliyorum ikisine de Şeniz

X