Kardeş duası

Rahatsızdım dün okumaları yapmayanlar vardı onları bekledim yeni listeyi hazırlamadım o yüzden gece

Kişi başına düşen sayı : 44
313 e ulaşmak için gereken sayı :5 bu sayıyı H E F flower world 3 Milyar 750 Milyon tamamladı

OMRUM79 kardeşimiz için okuyoruz
Bismillahirrahmanirrahim...

1- Mathildamae okudu
2- A arkadasimes okudu
3- OMRUM79 muaf
4- bahar6198 muaf ben tamamladım
5- H E okudu
6- F flower world okudu
7 - 3 Milyar 750 Milyon okudu
8- @Blacksee55 F flower world ve ben tamamladım

OMRUM79 un duası : Allahım içinde bulunduğum sıkıntılardan feraha ulaşmak ve kalbimden geçen dileğin gerçekleşmesi için duamı kabul et .Amin

iyide bu arkadasa dün okumuştuk zaten bir yanlışlık var

Dün ki liste kapanmamıştı okumayanlar vardı en son bende güncelleyemeden agrım tuttu giremedim güncelledim listeyi zaten bugün ona okumayacagız ki dikkatli okursan
Geçmiş olsun canım .
Benlık bır problem yok. Geç olsun güç olmasın .
Zorlaştırmayalım arkadaşlar .
Listemız oluşunca okuruz . Acelemiz yok

Kardeşlerim lütfen özverili olalım listeye girmişsek takipte kalalım en geç 00 de liste tamam olsun
Ben yeni liste yapmadan yeni okuma yapılmasın
Duada aceleci davranarak karışıklık yapmayalım onun yerine özverili ve takipte kalalım
Muayen günlerimizin başlangıcında ve bitişinde haber edelim
Muaf lık hali uzunsa ve listeye başlarken muafsak girmeyelim

Reactions: H E
Geçmiş olsun canım .
Benlık bır problem yok canım . Geç olsun güç olmasın .
Zorlaştırmayalım arkadaşlar .
Listemız oluşunca okuruz . Acelemiz yok
Sagol canım listemiz oluştu ama aksilikler var .vardır bir hayır deyip yola devam etme taraftarıyım ben arkadaşımızın biri banlanmış okuma yapamamış dün gece farkettim okumasını yaptım ama listeyi düzenleyemeden agrıyla uyuyakalmışım

Reactions: H E
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…