Kardeş duası

Selam hanımlar hergün 1 kardeşimize 313 ayetel kursi okuyalım mı ?
Listeye katılmak isteyenleri bekliyorum
Hafta sonları yogun oldugum için liste takipi yapamayacagımdan cumartesi pazar okuma olmayacak
Bu mesajı düzenleyip gün gün kime ne niyetle kaç adet okuyorsak yazsan ben anlamadım ve çocuğum olduğu için takip etmekte zorlanıyorum.
Bir 39 okudum bunu dünün hayırlı eş ve hsyırlı evlat sahibi olmak isteyen kişinin mathilde galiba onun niyetine okudum.
Bugün bir başkası içinmi okuyoruz

Bu mesajı düzenleyip gün gün kime ne niyetle kaç adet okuyorsak yazsan ben anlamadım ve çocuğum olduğu için takip etmekte zorlanıyorum.
Bir 39 okudum bunu dünün hayırlı eş ve hsyırlı evlat sahibi olmak isteyen kişinin mathilde galiba onun niyetine okudum.
Bugün bir başkası içinmi okuyoruz
Her gün bir kişiye okuyoruz muaf (muayen olanlar ) okumuyor o yüzden sayı hergün değişebilir

Arkadaşlar listedekiler düzenli girip takipte kalıp muaf olup olmadıklarını yada öuaf durumlarının bittiğni yazarlarsa günlük olarak okumalarını yaparlarsa listede aksama olmaz diye düşünüyorum ben rahatsızım ama elimden geleni yapcagım sürekli etiketleyip rahatsız etmek yada baskı altında hissettirmek istemem tek yapmanız gereken sabah Kk ya girer girmez buraya bakın

Günlük 1 kişiye okuyoruz sırayla
Bugün ki okumalar A arkadasimes arkadaşımızın niyetine yapılacak
Kişi başına düşen sayı :39
313 e tamamlamak için gerekli olan 1 sayıyı F flower world tamamladı

Listemiz
1- Mathildamae Mathildamae okudu
2- A arkadasimes
3- izmir3534 izmir3534
4- leylmira leylmira
5- OMRUM79 OMRUM79 muaf
6- bahar6198 bahar6198
7- H E H E muaf
8- F flower world okudu
9 - 3 Milyar 750 Milyon 3 Milyar 750 Milyon
10 - @Blacksee55
A arkadasimes in duası :Allahım bir an borçlarımdan kurtulup hayırlı bir evlat sahibi olmayı nasip et amin

Arkadaşlar hayırlı cumalar ben bugün hastalandım o yüzden okuyamayacagim günümden önce geldiği için bir gün önceden haber veremedim kusuruma bakmayın. Şimdilik listeden çıkıyorum. Bir sonra ki turda inşallah tekrar katılırım. Zaten 1 arkadaşım için okumuştum ona da hakkım geçtiyse helal olsun hayırlı günler

Günlük 1 kişiye okuyoruz sırayla
Bugün ki okumalar A arkadasimes arkadaşımızın niyetine yapılacak
Kişi başına düşen sayı :39
313 e tamamlamak için gerekli olan 1 sayıyı F flower world tamamladı

Listemiz
1- Mathildamae Mathildamae okudu
2- A arkadasimes
3- izmir3534 izmir3534 listeden çıktı sayısını ben aldım
4- leylmira leylmira
5- OMRUM79 OMRUM79 muaf
6- bahar6198 bahar6198 okudu
7- H E H E muaf
8- F flower world okudu
9 - 3 Milyar 750 Milyon 3 Milyar 750 Milyon
10 - @Blacksee55
A arkadasimes in duası :Allahım bir an borçlarımdan kurtulup hayırlı bir evlat sahibi olmayı nasip et amin

X