karbonat testine göre hamileyim :):)

Ya bnde cok guluyodum bunlara ama testlere para vermekten bu ay bi hal oldum adetime 4 gun varr heyecanla beklerken insan denemekten zarar gelmez diyo

Ya karistirmak mi lazim yapinca

geçen ay denedim karbonat köpürmedi bu ay da sabah ilk idrarımla denedim fazlaca köpürdü ama öğleden sonra bir daha denedim köpürmedi.
üstelik daha adetimin 10. gününde yaptım, yani hamile olmam imkansız.
bence idrardaki asit miktarına bağlı olarak köpürüyor,yani inanmayın doğru sonuç vermiyor.

Bencede idrardaki asite bagli. Benimde sabahlari kopuruyor ama bol su icip sık tuvalete gidince bu sefer kopurmuyor. Limon testi de dibe cöktü ama bilemiyorum cok inandirici gelmedi. Bugun adet gunum sadece 1 damla kahverengi leke geldi yerlesme kanamasi olabilirmi acaba cunku normalde devaminda kanamam gelmesi gerekiyodu. Karnimda biraz agri da var ama bilemedim hamilemiyim acaba

Sonucu buraya da yazarsan cok seviniriz canim
. hadi hayirlisi guzel haberlerini bekliyoruz

Yqzarm tabi canm ama gebelik yok bende olsa teste ckardi persembe kan vercm bkalim ackta olsa umdum varbi belki idrarda ckmiyodur

Hala adet olmadiysan vardir bi umut. Herseyin hayirlisi canim. Dua edelim birbirimize. Benimde bu ay cok kritik haftaya tup bebege baslicaz ama insallah tutarsa gerek kalmicak

Canim aslinda benim cok yeni cikti bu sorun ortaya. Aralikta kendiliginden olan gebeligimde bebegin kalbi durdugu icin kurtaj oldum. Sonrasinda adet olamadigim icin dr a gittim ve birsuru testin ardindan erken menapoz teshisi konuldu yumurta sayim azmis 3 aydir normal yoldan denememiz icin zaman verdi dr. Ancak bu ayda tutmamissa hafaya tedaviye baslicaz. Diger alternatif yontemleri tercih etmedi dr cunku yumurta sayim zaten az ve kalitesi hakkinda bilgimiz yok o yuzden catlatma igneleriyle ye da asilama ile vakit kaybederiz diyor. Cok kararsizim bende ama bircok dr a gittim ve hepsi ayni fikirde. Bu arada 28 yasindayim ve 2 yillik evliyim.

Gercekten hicbir fikrim yok adetlerim saatini bile sasirmazdi taaki kurtaj olana kadar. Doktorlar kurtajdan kaynaklanmadigini soyluyorlar ama bilemiyorum. Amh degerim normalin altinda cikiyor o da yumurta rezervinin azaldigi gosteriyormus

Bu testten sonra hamile ciktin mi merak ediyorum canim cunku benim de kopurdu de :))

Tatlımm önceden çok denemişliğim var ne kadar inanmasamda yapmadan duramıyorum bu ay bebiş bekliyorummm 3 gün kaldı reglime olmazsam inşallah hamileyimdir.Kesin hamilemisin test felan yaptınmı

Biraz önce yaptım ve yavaş bir şekilde köpürdü kenarları ortada hafif hafif dağınık bir şekilde ortada da olurşutu

Canim benim de 4 gunum var hep yapiyordum hic kopurme olmuyordu 2 gundur sabah idrarmla yaptim kopuruyor test de yaptim tek cizgi cikti o yuzden bilmiyorum yani bn de

Benim de ara ara sol ve sag kasigima igne gibi batma baski gibi kasik agrilarim oluyor bir de sag kasigimda dokundugumda hafif bi sertlik var goguslerim hassaslasti senin belirtilerin var mi :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…