karbonat testine göre hamileyim :):)

ebru26

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2010
1.616
1
kızlar dün googleye eski usul gebelik testi yazdım bu sitede karbonat testi karsıma çıktı okudum....ve tabiki uyguladım :):):) ve karbonata göre hamileyim:):):) idrarınızı temiz bir kabın içine yapıyorsunuz içine 1 çay kasığı karbonatı nazik bi çekilde tek hamlede döküceksiniz eğer karbonat direk küt diye dibe çökerse hamile değilsiniz .....yok karbonatı döktükten sonra idrarın üstünde kabarcıklar olur beyaz beyaz köpürürse hamileymişiniz :):):):) ben yaptım ben döktüm pat diye dibe çöktü sonra hemen kabarcıklar olustu köpürdü valla ihihihihihi yinede mutlu oldum bakalım çarsamba günü regl olmam lazım doğruluğunu o zaman anlıcaz heeee kıslar diğer topiklerde okudum çeşme suyula yaptım köpürdü o zaman bizim musluktamı hamile diye yazmıslar bence yalan maksat yeşillik olsun diye yazmıslar ben bu kanıyı çürüttüm çünkü bende idrarımdan sonra çeşme suyula bu testi yaptım köpürmedi hatta annem dediki idrarın sıcak diye köpürmüştür bende hemen ılık su yaptım karbonatı ılık suya döktüm yine köpürmedi yani ben bu teste inanır gibi oldum ama dediğim gibi çarsambayı beklememiz lazım :):):):)aramızda bu testi yapmıs olanlar varmı bu arada kabartma tozuyla yapılmaz bu test :):):KK66:

kızlar dün googleye eski usul gebelik testi yazdım bu sitede karbonat testi karsıma çıktı okudum....ve tabiki uyguladım :):):) ve karbonata göre hamileyim:):):) idrarınızı temiz bir kabın içine yapıyorsunuz içine 1 çay kasığı karbonatı nazik bi çekilde tek hamlede döküceksiniz eğer karbonat direk küt diye dibe çökerse hamile değilsiniz .....yok karbonatı döktükten sonra idrarın üstünde kabarcıklar olur beyaz beyaz köpürürse hamileymişiniz :):):):) ben yaptım ben döktüm pat diye dibe çöktü sonra hemen kabarcıklar olustu köpürdü valla ihihihihihi yinede mutlu oldum bakalım çarsamba günü regl olmam lazım doğruluğunu o zaman anlıcaz heeee kıslar diğer topiklerde okudum çeşme suyula yaptım köpürdü o zaman bizim musluktamı hamile diye yazmıslar bence yalan maksat yeşillik olsun diye yazmıslar ben bu kanıyı çürüttüm çünkü bende idrarımdan sonra çeşme suyula bu testi yaptım köpürmedi hatta annem dediki idrarın sıcak diye köpürmüştür bende hemen ılık su yaptım karbonatı ılık suya döktüm yine köpürmedi yani ben bu teste inanır gibi oldum ama dediğim gibi çarsambayı beklememiz lazım :):):):)aramızda bu testi yapmıs olanlar varmı bu arada kabartma tozuyla yapılmaz bu test :):):KK66:
çok ilginç:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

sen yine de pek sevinme rabbim herşeyin hayırlısını versin:KK71::KK71:

:))) İnşallah bu sevincin Çarşambaya kadar sürer ve devamı gelir canım...

Bende denemiştim geçen ay köpürmemişti ama hamileymişim.. Malesef düşükle sonuçlandı:KK43:

ben de denemiştim:)) hamile olmadığım ay köpürmedi. ertesi ay köpürdü. hamileymişim. yani sonuçta hamilelik de idrar testinde çıkıyo. hormonlar idrara geçtiği için. karbonat da tepkimeye giriyo olabilir. yine de hayırlısı inşallah hamilesindir.

selam inş hamilesindir ama ben de zamanında çok yaptım karbonat testini ve hepsinde köpürdü ve hiçbirinde hamile değildim. Bu arada su ile yapmak bu testi çürütmez ancak hamile olan ve olmayanların idrarı karbonat testine aynı tepkiyi verirse yada söylenenin tersi olursa çürütür işte benimki çürüttü

hadi bakalım inş hamilesindir..karbonattt teknigini uyugulayanalr varrr ne kadar dogru bilemiyorum ama genelde dogru çıkma payı varmış:))

karbonatı yoğurda kysan yine köpürüyor ki:KK53:ben hamileyken yaptım denemek için köpürmedi. inşallah gönlüne göre olur, çarşamba gerçek testle öğrenirsin gebeliğini de buradan okuruz.

karbonatı yoğurda kysan yine köpürüyor ki:KK53:ben hamileyken yaptım denemek için köpürmedi. inşallah gönlüne göre olur, çarşamba gerçek testle öğrenirsin gebeliğini de buradan okuruz.[/QUOT

canım hani günün geçiyor veya gününe az süre kalınca bu test sonuç veriyormuş yoksa normal gebe olduğun zaman mesela 4 aylık hamilesin bu testi yaptım köpürmezmiş....valla çarşambaya 3 gün var iple çekiyorum bu arada kızlar yüzüm aşırı derecede yanıyor yanıyorum :):):):) birde kalçam büyüdü gögüslerim büyüdü yorumunuz nedir .:emir_bebek:

karbonatı yoğurda kysan yine köpürüyor ki:KK53:ben hamileyken yaptım denemek için köpürmedi. inşallah gönlüne göre olur, çarşamba gerçek testle öğrenirsin gebeliğini de buradan okuruz.

buradan sizlere bildiricem çarşamba günü günüm geçerse perşembe hemen test alıcam cuma testi yaparım burdan Allah nasip ederse cuma günü sizlere bildirirrim bu arada kızlar benim adetim yaklasınca canım aşırı derecede çikolata ister kendimibildim bileli böyle ama şimdi canım limon istiyor canım dolma istedi 1 kilo yaptım bol bol limon sıktım yedim walla şaşkınım yüzüm kızarıyor ateş basıyor kalçam büyüdü gögüslerim büyüdü :nazar:

buradan sizlere bildiricem çarşamba günü günüm geçerse perşembe hemen test alıcam cuma testi yaparım burdan Allah nasip ederse cuma günü sizlere bildirirrim bu arada kızlar benim adetim yaklasınca canım aşırı derecede çikolata ister kendimibildim bileli böyle ama şimdi canım limon istiyor canım dolma istedi 1 kilo yaptım bol bol limon sıktım yedim walla şaşkınım yüzüm kızarıyor ateş basıyor kalçam büyüdü gögüslerim büyüdü :nazar:

sonucu merak ettim ben noldu ?

adet gününe bikaç gün kalada çıkıyo yarın test alıp yap bence varsa çıkar şimdiki testler eskiye göre daha hassas ben adetime 1 hafta kala yaptım ve silik çizgi çıktı çok şükür şimdi kızım var seninde varsa silikte olsa kesin çıkar cnm hemen yap bence ve bizede sonucu yaz merak ettim....:emir_bebek:

suan hmen bu testı yapmaya gıdıorumm :))sonucu yazıcamm :))allah snden razı olsun bı umut kapısı ıste bızımkısı .)

yaptımm :)) bıraların ustu nasıl kopuk oluyor aynı ole oldu :))hamılemıyım acaba..cumartesı gunu adet gunum en gec pazaresı test yapıcam sonucu paylasırım yıne sızınle :)hehehe cok heycan yaptım sımdi :))

yaptımm :)) bıraların ustu nasıl kopuk oluyor aynı ole oldu :))hamılemıyım acaba..cumartesı gunu adet gunum en gec pazaresı test yapıcam sonucu paylasırım yıne sızınle :)hehehe cok heycan yaptım sımdi :))

ben hamileyim ve test etmek için ben yaptım benim köpürmedi kızlar bilginizeeeee

ben hamileyim ve test etmek için ben yaptım benim köpürmedi kızlar bilginizeeeee

bende çok merak ettim dayanamadım kalktım yaptım köpürmedi benimki de :) hem o gögüs hassasiyeti kilo hemen olmuyo ben daha 1 kilo bile almadım 500 gr almısım hamileliğimin başından beri

ben de aylar önce eşime denettirmiştim oooooo maşallah o hamile :)) yani tırt bi deney. evde oldukça ben de deniyorum. hatta idrara limon damlatan bile var tortular çökerse senin çökmezse hiç senin olmamıştır sal gitsin :KK35::KK35::KK35:

ben de aylar önce eşime denettirmiştim oooooo maşallah o hamile :)) yani tırt bi deney. evde oldukça ben de deniyorum. hatta idrara limon damlatan bile var tortular çökerse senin çökmezse hiç senin olmamıştır sal gitsin :KK35::KK35::KK35:

Yaa yatakta eşim uyandi kahkahama :)) gece gece epey guldum Allah razi olsun super yorum yalniz :)

Karbonat klorak testlerini yaptim YALAN sakin inanmayin bunlari cikaran yalancilarin allh cezasini versin insanlari umutlandiriyolar :KK62::KK34:

X