Karboksiterapi ile Zayıflayın...

slm kızlar ben karboksiterapiye başlıyalı 9 seans oldu daha 11 seansım var 20 seans +2 ay diyet olarak anlaştık haftada 2 kez gidiyorum ama benimkisi 1 saatten fazla sürüyor atış sayısı ve süresi önemli diyette 2 ayım dün bitti ve 11 kilo verdim vücut genelinde 51cm incelme var en çokda bel ve göbekte belde 15cm göbekte 17cm herkese tavsiye ederim 46 bedenden 42 bedene düştüm bende ankarada kızılayda yaptırıyorum 20 seans karboksiterapi ve 2 aylık diyeti 800tl ye aldım

Headlion, Kızılay'da nerde yaptırıyorsun, burda isim vermek serbest mi bilmiyorum. Seninkisi daha uygun geldi bana.

ben de yaptırmıstım ama cok acıdıgı ıcın bıraktım
ılk uygulamalarda canım yanmıyordu fakat 2 uygulama arasını cok mu kısa tuttum bılmıyorum
4 gunde bır gıder olmustum cok canım yandı boyle bagıra bagıra dr a tekme atıcaktım nerdeyse
cok sınırlendım ve bırakın lutfen dedım
sanırım o uygulama dokuyu hassaslastırıyor
etkılı oldugunu bılıyorum ama gıtmedım sonra
uygulama aralarını bıraz acarsanız aha katlanılır olur

vanda lpc ve karboksiterapi 20 seans 1.5 milyar dyorlar iyimi kızlar.birde bir doktor lpg yi kılcal damar çatlağı olana yapılmaz diyordu.bende çok var.ne yapacam ben ya.senağlama

slm arkadaslar ben iki sene ust üste gittim ilk sene 20 seans gittim gittim haftada uc kere olmakla birlikte toplamda iki aya yakın sürüyordu tabii benim koca bogazım durmadıgı için karboksiyle mankene dönüşen fizigim tekrar şişmanlamaya mahkum kalıyordu.Neyse ikinci senede 18 seansda yine aynı sonucu yakalamıstım özellikle sırttaki kıvrım olmus yaglarda kollarda ve basenlerde sonuc cok ama coook basarılı ozellikle dedğim bolgede sorunlu arkadaslara şidettle tavsiye olunur.Fakat bogazınızı tutmadıgınız taktirde eski şekilsiz hal kısa sürede geri geliyor bu biline(tecrübeyle sabittirsenağlama ama eger formumu korurum diyorsanız bır dakika dahi düşünmeyin derim.Bu arada üçüncü girisimim sonuc vermedi vücüdüm muhtemelen gaza bagısıklık kazandı ve direnc gösterdi sonuc alamıyacagımı hissetğimde 6. seansda kestim.Bu arada romatizma agrıları içinde 87 yılından beri fransada tedavi amaclı kullanılmakta zaten zayıflattıgını fark edince hekimler estetik amaclı kullanmaya baslamıslar.Moraliniz bozulmasın ama benim yasadıgım sehirin kosullarındanmıdır bilmem ama bana yapılan seanslar cilt doktorun kliniğinde kendi gözetimi altında seans 25 ytl yapılıyordu sizin yazdıgınız fiyatlar bana cidden cook astronomik geldi.Sonucta yapan hekim kullanılan yöntem aynı maliyeti hemen hemen yok gibi biçilen fiyatlar resmen şişirilmiş yazık göz göre göre insanlara fahiş fiyata hizmet veriyorlar neyse bayanlar benim gibi yapmıyacaksanız bir 20 seans almaya değer diyorum çünkü sonuç MÜKEMMEL oluyor

hangi şehirde canım.konyadamı?

Merhaba,
Ben başlık açamadım ama bu konuyu önemsiyorum. Siz açar mısınız acaba?
xxxxxxxxxxx

başta ve sonda birer noktayı kaldırdım, aralara kendiniz koyarak adrese girebilirsiniz. Benim 100 mesajım yok diye link veremiyormuşum da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar karboksiterapiye devam edenler varsa sonuçları paylaşırmısınız , bende düşünüyorum ama vella smoth ve karboksiterpi arasında kararsız kaldım.

Ben bugün ilk karboksiterapi'mi aldım. Bu kadar acıyacağını düşünsem başlamazdım ama parasını peşin ödediğim için devam edeceğim. Orada beklerken konuştuğum bir bayan, kollarındaki sarkmaların neredeyse tamamen yok olduğunu ve doğum sonrası çatlaklarının da iyice kaybolduğunu söyledi. Epey ümitlendim. Haftada iki gün karboksiterapi, bir gün de kavitasyon+radyofrekans alacağım. Sonucu her seanstan sonra yazarım size. Deri altına bir iğneyle karbondioksit gazı veriyorlar gözle görülür bir şekilde şişiyor, gaz yayılıyormuş deri altına, sonra yaptırdığınız yere göre ağrı değişiyor. Örneğin gıdı'ya yaptırdığımda acısı bir iki dakika sürdü ama dayanılmayacak bir acı değil bence. Sonuçta değip değmeyeceğini göreceğiz. Bu arada yediklerime dikkat ediyorum ve bol su içiyorum.

merhaba seansların sonucu nedir merak ediyorum tavsiye ediyorumusun

karbokside aslında verdiğin çok kilo olmuyor fakat acayip inceliyorsun ben 8 seansda 2 bedene kadar inceldim diyebilirim ama kilo kaybım diyette yapmama ramen 3 kg geçmemiştir. beni görenler bu kadar incelmeme çok şaşırıyorlar fakat yanında diyette şart tabikki fiyatlara gelince ben izmirde olduğum için istanbulla fiyatlar tutmaz herhalde ama ben herkeze çok tavsiye ederim....öünkü artık çok mutluyum :sm_cool:

canım merhabalar . sanırım ızmırde yasıyorsun. gıttıgım karboksı merkezının telefon mumarasını ozelden msj atabılırmısın. cok tesekkurler

bende 3.seansımı yaptırdım bi degişiklik yok suanda..zayıflayan arkadaslar vardı onlara uydum 10 gün ara verdim reglken yapılmıyormuş..devam edicem biraz daha..inşallah paramız ve xzamanımız boşa gitmez..

ben de bugün anlaştım bursada bi yerle..20 seans paket program 5 taksit 1200 lira..Fiyatın iyi olduğunu düşünüyorum.İlk seansım bayramdan sonraki ilk pazartesi, gelişmeleri size yazacağım..İnşallah beklediğim incelmeyi sağlar.

canın neresiyle anlaştın fiyat oldukça uygun ismini yazabilir misin

canım kükürtlüde pembe çarşının karşısında fizmer var.orayla anlaştım su an fiyatları kampanyalı benimki paket program hepsi karboksi olmıcak.Oradaki her uygulamadan zaman zaman alıcam..Diyeti de içinde, power plate de içinde, ne bilim quantum zayıflama denen bişi var o da içinde yani anladığın kendimi onlara teslim edicem.Bu arada bayramdan sonra büyük ihtimalle kampanya bitecek ve normal fiyatlarına dönecekler.Bana kampanyasız olacak fiyatlarını sordum 2400 lira dediler baya bi fark var arada..Fiyatlar kampanyadayken bi görüşmeye git derim..:KK3::KK3:

bayanlar ben minyon bir tipim ve kilom da ideal.fakat basenlerimi inceltmek istiyorum.zira 2 kg bile alsam basenlerimden alıyorum ve verdiğimde de bir türlü incelmiyorlar.selülit de var bende.sizle karboksiterapi mi uygun bana mezoterapi mi lpg mi?bilemedim.

merhaba arkadaşlar,
bende 3 ocak pazartesi itibarıyla karboksiye başlıyorum 15 seans gidicem. aslında kilo fazlam pek yok yalnız bacaklarımda 3.derece selülit var malesef:KK43: bana doktor önerdi karboksiyi kesin sonuç alırsın dedi. sıkı bir programa giricem. kahve asitli içeçek kesicem. ztn spor yapıyorum. umarım faydasını görürüm. artık acısada dayanıcam. tabii bunun yanısıra 1-2 kilo versem fena olmaz :) ama olmasada sorun değil yeterki bacaklarım düzelsin. 5 haftalık karboksi maceramı sizlerle burda paylaşırım. şimdiden herkese iyi yıllar....

bugün başladım. dayanilmicak bi ağrısı yok. doktor karnımada yaptı biraz hazır elim değmişken yapalım dedi. göbek bölgesi hiç acımıyor. bacaklarda hafif ağrı oluyor. iğnenin girişini hiç hissetmedim. gaz verilirken biraz yanma oluyor okadar.

bende persembe baslayacagim
sorunum kilo ve selulit degil lipo sonrasi dalgalanmalar
bunun icin bu yontem birebir uygunmus doktoruma guveniyorum bakalim neler olacak :21:

bende persembe baslayacagim
sorunum kilo ve selulit degil lipo sonrasi dalgalanmalar
bunun icin bu yontem birebir uygunmus doktoruma guveniyorum bakalim neler olacak :21:

kolay gelsin canım sanada ve başarılar... banada doktor çok etkili olduğunu söyledi umarım faydasını görürüz

kolay gelsin canım sanada ve başarılar... banada doktor çok etkili olduğunu söyledi umarım faydasını görürüz

canim cok tesekkurler
sana da basarilar ve herkese...

bugun ilk uygulamayi yapmak icin gittim sonuc husran malesef
o kadar agri o kadar aci cektim ki tarif edemem
bu ignenin verdigi sizi degildi gaz verildigi zaman olustu dayanilmaz agrilar :KK14:
dolayisiyle birkac defa gaz verildi devam edemedi doktorum :KK58:
masajdan cikip hemen sonra karboksiye girmistim doktorum bunun hassasiyeti oldugunu soyluyor
5 gun sonraya randevu aldim
o zaman acisa da bu kadar olmazmis
:KK14:
cok kotuyum kizlar
doktorum masajdan ciktigin icin agri duydun haftaya cok kolay olacak dese de benim icin kotu bir deneyim oldu ...
doktoruma cok guvenip inansam da haftaya da boylesine agrir diye korkuyorum
agri kesici alip gidecegim haftaya
herkese kolayliklar diliyorummm

Son düzenleme:
ağrı eşiği ile çok alakası var bence. benimde canım yanıyor ama dayanabiliyorum. dişimi sıkıyorum tamamlıyorum seansı. bugün 3.seansa gittim. doktar 5. seanstan sonra etkisini görürsün dedi bakalım bekliyorum. kendisinin sağlık bakanlığından onayı var ve 8 yıldır bunu yapıyormuş. en güvendiğim yöntem kesin sonuç alıcaz gibi iddialı konuşuyor. bende çok araştırarak gittim. umarım sonuç güzel olur.

X