Karatay diyeti/beslenme düzeni uygulayanlar

zoyaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2014
122
41
Hanımlar var mı aranızda karatay diyetini uygulayan? Beslenme düzeni desek daha doğru olur. Ben de daha yeni başladım 6-7 kilo fazlam var ve motive olmaya ihtiyacım var. Uygulayanlar kaç günde kaç kilo verdiniz?

Merhaba, yazın kitabını aldım okudum . 2 hafta sonra yaza kadar yapacağım. Uygulayıp çok güzel kilo verenler var. Kolay gelsin size.

Teşekkür ederim, size de kokay gelsin. Başlayalı 3 gün oldu ve hiç zor olmuyor lakin insan tatlıyı özlemiyor değil. Ama dişimi sıkıp hem nefsimi körelteceğim hem de tartıda eksileyeceğiö :)

2 ayi gecti hala birakmadan yaptigim tek diyet 4 e yakin verdim ama emzirdigim icin cok kisitlamiyorum kendimi
Sadece yasaklilari yemiyorum
Bazen cikolata yiyorum yada bir parca tatli ama yemegin hemen ustune ve cok tokken yiyorum
Ogun disinda yiyince cok aciktiriyor
Hem tokken daha az yiyorsun

Selam ben de karatayla yıllar önce 10 kilo civarı vermiştim, malesef sıkılıp bıraktım ve üzerine 20 kilo aldım. Diyetisyen eşliğinde 5 kilosunu verdim ve artık yoluna tekrar Karatay la devam etmek istiyorum, en mantıklısı bu çünkü.

merhaba, karatay ile ben de 1 ayda 5 kilo verdim ancak durdu. aynı sorunu yaşayan var mıdır aranızda?

Hanımlar var mı aranızda karatay diyetini uygulayan? Beslenme düzeni desek daha doğru olur. Ben de daha yeni başladım 6-7 kilo fazlam var ve motive olmaya ihtiyacım var. Uygulayanlar kaç günde kaç kilo verdiniz?
Bu ney herkes aynı konuyu açmış

X