kararsızım

cnnsysl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2007
282
3
41
kızlar 27 hafatlık hamileyim bi kızım olacak inşşş ama halen isim konusunda kararsızım ecrin mi olsun elif mi bana fikir verinnn:emir_bebek:

canım ikiside çok güzel benim ismim de elif ailem kızının adınıda elifnaz koy diyolar ama ben farklı bi ismi olsun istiyorum en yakın arkadaşım bu hafta doguracak oda ecrin koyacak eger o koymasaydı bende ecrin istiyodum biz şuan eşimle ebrar naz olarak düşünüyoruz ama bizim dışımızda kimse bu ismi beyenmedi telafuzu zormuş bizde tereddütte kaldık doguma kadar daha güzel bi isim bulamazsak yine ebrar naz koyarız sanırım..

cnm bizde hala isim bulamadık..her isme bişey buluyor etrafımızdakiler...sinir oldum artık..ne kadar zormuş isim koymak ..bende standart bir isim olsun istemiyorum...bulamadım bende:KK43:

canım ikiside çok güzel benim ismim de elif ailem kızının adınıda elifnaz koy diyolar* ama ben farklı bi ismi olsun istiyorum en yakın arkadaşım bu hafta doguracak oda ecrin koyacak eger o koymasaydı bende ecrin istiyodum* biz şuan eşimle ebrar naz olarak düşünüyoruz* ama bizim dışımızda kimse bu ismi beyenmedi telafuzu zormuş bizde tereddütte kaldık doguma kadar daha güzel bi isim bulamazsak yine ebrar naz koyarız sanırım..
benim adım, Elfida, ama kendimi bildim bileli, aile ve akrabalar beni Elif diye çağırır, ben Kızımın ismi konusunda kendim karar verdim, ECE olacak, tek isimli olmayacak, yanına 2. isim düşünüyoruz, onda hakkım yok eceyi ben karar verdim çünkü , annemde eşimde kararsız, elif te koyma ihtimalleri var, bakalım... 2. isim konusunda hakkımı kaybetmişim , eşim Hak tanımıyor, ee haklıda, sırnaşık şeylaelaelaelaelae

bende ebrar ve ecrin düşünüyordum ama etrafımdakiler kafamı çok karıştırdılar telafuzu zor diyee isim koymak gerçekten çok zor ben daha karar veremedim bu arada bende 27 haftalık hamileyim....

cnm bizde hala isim bulamadık..her isme bişey buluyor etrafımızdakiler...sinir oldum artık..ne kadar zormuş isim koymak ..bende standart bir isim olsun istemiyorum...bulamadım bende:KK43:

etrafındakilere ne olur anlamıyorum, , bu sizin bebeğiniz, kimse karışmamalı:eek:klava:

yelizcim ben de ecrin ismini beğenmiştim,anlamı da çok güzel. ama sonra elvin'e karar verdik.

bu arada anneler etrafınızdakileri çok takmayın,bebeğinize beğendiğiniz ismi koyun bence

arkadaşlar size tavsiyem bebişleirnize telafuzu zor isimler koymayın.
benim ismim nadir rastalanan bir isim ve ilk söyleyişte kimse anlamıyor inanın çok sinir bozucu.
bence elif ismi daha güzel ecrin pek sıcak gelmiyor bana nedense.
bu arada benimde kızım olacak adını nehir koyacağız.

canım benim elbette çok zordur bu isim işi ama önemli olan bence herşeyden önce ismin anlamı çünki bildiğim kadarıyla bebekler isimlerinin anlamıyla uyuşuyorlar. birde kuranda geçmesi de ayrıca mühim bunu söyleyebilirim.
Ecrin çok güzel ve islami bir isim. Ecrin Allah’ın hediyesi anlamını taşımaktadır. anlamıda çok güzel
Elif de çok güze ve islami bir isim. Elif Ülfet eden, dost, tanıdık. anlamında birazda ilgi çekici olmalı değilmi. Eğer benim kızım olursa kesinlikle ZEYNEP TUANA olucak anlamalrı çok güzel ve islami bir isim. Her müslüman anne babanın ilk görevi çoçuklarına iyi anlamlı ve dini isim koymakmış. bilginize canım. Ama bu fırsatı sakın başkalarına verme onu sen büyütüyorsun içinde bu senin ve eşinin hakkı karışmak isteyen kendi bebeklerine koysun. :)

X