Kararsizim kizlar

kader455

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2024
318
92
26
Mrblar esimle bosanma surecindeyim çok büyük meseleden dolayı değil ilk boşanmayı o istedi ve kararim kesin tavırları var ama acılı durumlar ve şarkılar yapıyor bosanmak istemiyor belli ama benden adım bekliyor biliyorum bnde cesaret edemiyorum çünkü ilişki yürümez biliyorum seviyorum ama ayrıca çocukta var hep gel gitti ilişkimiz oldu sağlıklı bir ilişki kuramıyorum bende ki bu bağlılık mi bağımlılık mi bilmiyorum her konuşmada kavga ediyoruz geceleri bazen sitemli videolar atıyor don diyemiyor ama videolar ile dön mesajı veriyor biliyorum ilerisi yok bu ilişkinin eminim cocuk içinde bazı şeyleri görmezden gelmek istemiyorum atsam cesaretim yok ne istediğini bilmiyor hem bitsin diyor hem sözlü ağır şeyler diyor içimde ona karşı acıma duygusu var

Acıma acınacak hale gelirsin… boşanmak isteyen kendisi bunalım takılan da kendisi mi ? Erkekliğe b…k sürdürüp vazgeçmeyecek çaba sarf etmeyecek ama ergen ergen tripleks girecek senin de kafan karışacak… neden nasıl bu hale geldiniz bilemem ama pişmansa söylesin çözsün görmezden geldikçe tepene biner dön mesajı vermek başka dönmen için çabalamak başka mevzu…. Acıma…

Çok kalbim hassas haklı bilr olsam üzülüyorum ben manipule ediyor

Size yaptığına nasıl eminsiniz ?
İkizler burcu olarak bildiriyorum
diğerlerine görece ciddi bir ilişkimi bitirip asla olmayacağını bildiğim biri için aynı hafta dertlenirken muhtemelen ayrıldığım kişi kendine falan sanıyodu çok sonradan fark ettim bunu o da kardeşim dedi ki gerçekten bu kadar üzülüyo musun bak zaten hala istiyo peşinde tekrar barış dedim ne alaka ya bu dizi yeni başladı içimde , aynı hızla içimde bitti efkarlandım öyle o söylemese yine fark etmicem jdhehje :) böyle bir durumun içinde olabilirsiniz şu erkolara bu kadar güvenmeyin yok adım atamaz bilmem ne seven erkek öyle bi adım atıyo ki ne onur ne gurur tanıyo

Yaniii bana da biraz öyle geldi ya gideceği yer hazır olmayan adam kolay kolay boşanalım demez

Bilmiyorum artik o ihtimal de yüksek olabilir tabi

Üzgünüm ama bencede o üzüntülü şarkılar sizin için değil. Arkanızdan üzülecek adam boşanmak istemez, hatalarını düzeltmeye çalışır, çabalar. Zaten geçmişte de aldatılmışsınız.
Adam muhtemelen sizi tekrar aldattı ve aldattığı kadından ayrıldı, şarkılar ona gidiyor..

Allah belasını versin o zaman ne deyim

Vazgeçmeyin boşanmaktan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…