karar veremiyorum yardım edin kızlar

eda1982

CANIM KIZIM IRMAK'IM
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2008
672
4
arkadaşlar ben kızıma hem güzel hem degişik bir isim buldum BUĞLEM.özellikle manası çok güzel cenneti müjdeleyen melek demekmiş.ama kayınvalidem söylemesi zor diyor eşimde bende annemlerde begendik.sizce nasıl hoş bir isimmi söylemesi zormu?düşüncelerinize ihtiyacım var.

slm, Eda

Banada değişik geldi.. Buğse'yi çarıştırdı bana..ama anlamı çok güzel. Bence çok güzel bir isim..

valla canım ilginç ama kulağa pek hoş gelmiyo yarın öbürgün çoçuğununda zorluk çekeceği bir isim çünkü ilk söylenildiğinde anlaşılmayacak ve bidaha sorulacak bu da bi süre sonra bıkkınlık verecek.bence bu ismi koyma.daha anlaşılır ses uyumudaha yumuşak bir isim koy bu biraz kaba gibi.

canım bence güzel ve değişik bir isim eltimin bebeği olduğunda emirhan ismini koymak istedi herkes karşı çıktı kayınpederim falan söyleyemeyiz dedi ama eltim inatla koydu şimdi de herkes gayet güzel söylüyor valla alıştılar bence çok sevdiysen koymalısın

canım tabii kikarar sizin anlamı da çok güzel ama söylenmesi ve anlanması zorbir de kulağa pek hoş gelmiyor gibi geldi. coksekeriremsucoksekeriremsu

Boşver kimin ne dediği önemli mi bu kadar. sen beğenmişsin, eşinde beğenmiş eee daha ne.. Bundan iyisi şamda kayısı.

sahidende telafuz etmek zor ama icinize sindiyse koyun bence.

bence soylemeside cok guzel anlamıda. sen istiyorsan koy sen tasıyosun 9 ay karnında..
isim koymakta senin hakkın bosver kayınvalideni :))

ayy şekerler iyice kafam karıştı yanına kısa bir isim daha mı eklesem acaba?en azından bunu söyleyemeyen diger ismi söyler.:uhm:

Harika bir isim bnce ben ecrin koydum herkes degişik diyor söylemesi zor diyor ama bal gibi de söylüyorlar valla boşver bnce çok hoş bir isim ayrica tek isim koy ileirde her yerde zor olur onun için bnce kulagada degişik ve hoş geliyor bana göre

daha önce duymuştum bu ismi.benim çok hoşuma gitti.anlamı da güzel. buna benzer bi isim daha var belki alternatif olur. BURGE

anlamı güzelmiş ama söylemesi zor..
sıkıntı yaşar kesin...
her defasında özlellikle de adını başkasına yazdırırken yumuşak g var diye belirtmek zorunda kalır...

iki isim koyma bence cok buyuk sorun oluyo mesela senin taraf senin koldugunu ismi esinin tarafida diger ismi soyleyebilir. bence tek isim daha iyi

X