Karakterini belirle

bende patavatsız çıktım pekde değilimdir aslında
ama karamsarlık yönü doğrudur......................

Test Sonucu:Hayatınızda her ne olursa olsun (Utanç verici bir olay veya hayal kırıklığı), kendinizi kolay kolay koy vermiyorsunuz. Her şeyde pozitif bir yan bulup, olaylara çözüm arıyorsunuz. Ama bunu o kadar abartmışsınız ki, sırf kimsenin keyfi kaçmasın diye, mutluyum numarası yapıyorsunuz. Kendinizi kötü hissediyorsanız hemen en yakın arkadaşınıza içinizi dökün. İçinizdekileri dışarı yansıtmak sizi rahatlatacak artı, ilişkileriniz yüzeysellikten çıkıp derin boyutlar kazanacaktır.

HİÇDE BİLE ....:dilcikar:

Test Sonucu:Hayatınızda her ne olursa olsun (Utanç verici bir olay veya hayal kırıklığı), kendinizi kolay kolay koy vermiyorsunuz. Her şeyde pozitif bir yan bulup, olaylara çözüm arıyorsunuz. Ama bunu o kadar abartmışsınız ki, sırf kimsenin keyfi kaçmasın diye, mutluyum numarası yapıyorsunuz. Kendinizi kötü hissediyorsanız hemen en yakın arkadaşınıza içinizi dökün. İçinizdekileri dışarı yansıtmak sizi rahatlatacak artı, ilişkileriniz yüzeysellikten çıkıp derin boyutlar kazanacaktır.

dogru cikti !!

Test Sonucu:Hayatınızda her ne olursa olsun (Utanç verici bir olay veya hayal kırıklığı), kendinizi kolay kolay koy vermiyorsunuz. Her şeyde pozitif bir yan bulup, olaylara çözüm arıyorsunuz. Ama bunu o kadar abartmışsınız ki, sırf kimsenin keyfi kaçmasın diye, mutluyum numarası yapıyorsunuz. Kendinizi kötü hissediyorsanız hemen en yakın arkadaşınıza içinizi dökün. İçinizdekileri dışarı yansıtmak sizi rahatlatacak artı, ilişkileriniz yüzeysellikten çıkıp derin boyutlar kazanacaktır

Bütün soruları bos bıraktım bu çıktı çook komik:) :)

Test Sonucu:Birincisi, sizin gibilere "Patavatsız" derler. Aklınızdan her geçeni söyleyerek arkadaşlarınızın kalbini kırıyorsunuz. Biraz şu sivri dilinizi tutmayı öğrenin. Size bunun için iyi bir yöntem verelim: Öncelikle bir adet kavanoza ve bolca paraya ihtiyacınız olacak. Ağzınızdan her kötü söz çıktığında bu kavanoza 10 lira atacaksınız. Ne kadar sıklıkta patavatsızlık ettiğinizi kendiniz göreceksiniz. İkincisi, çok karamsarsınız, hatta doğduğunuza pişmansınız. Hayattan zevk almaya bakın ve yeniliklere açık olun. Bu arada kumbarada biriken paralarla kırdığınız kalplere yemek ısmarlayabilirsiniz!

neyse tamamladım testi bu çıktı:)

Test Sonucu:Hayatınızda her ne olursa olsun (Utanç verici bir olay veya hayal kırıklığı), kendinizi kolay kolay koy vermiyorsunuz. Her şeyde pozitif bir yan bulup, olaylara çözüm arıyorsunuz. Ama bunu o kadar abartmışsınız ki, sırf kimsenin keyfi kaçmasın diye, mutluyum numarası yapıyorsunuz. Kendinizi kötü hissediyorsanız hemen en yakın arkadaşınıza içinizi dökün. İçinizdekileri dışarı yansıtmak sizi rahatlatacak artı, ilişkileriniz yüzeysellikten çıkıp derin boyutlar kazanacaktır

Banada bu cıkdı ama oyle degılım kı ben.Aksıne pozıtıf olan bı cok seyde bıle bı negatıflık bulma becerısıne sahıbım...

Galiba doğru söylüyor

Hayatınızda her ne olursa olsun (Utanç verici bir olay veya hayal kırıklığı), kendinizi kolay kolay koy vermiyorsunuz. Her şeyde pozitif bir yan bulup, olaylara çözüm arıyorsunuz. Ama bunu o kadar abartmışsınız ki, sırf kimsenin keyfi kaçmasın diye, mutluyum numarası yapıyorsunuz. Kendinizi kötü hissediyorsanız hemen en yakın arkadaşınıza içinizi dökün. İçinizdekileri dışarı yansıtmak sizi rahatlatacak artı, ilişkileriniz yüzeysellikten çıkıp derin boyutlar kazanacaktır.

bende buymuşumm

Banada Bu çıktı Hatta Herkese Çıkmış Sanırsam

Hayatınızda her ne olursa olsun (Utanç verici bir olay veya hayal kırıklığı), kendinizi kolay kolay koy vermiyorsunuz. Her şeyde pozitif bir yan bulup, olaylara çözüm arıyorsunuz. Ama bunu o kadar abartmışsınız ki, sırf kimsenin keyfi kaçmasın diye, mutluyum numarası yapıyorsunuz. Kendinizi kötü hissediyorsanız hemen en yakın arkadaşınıza içinizi dökün. İçinizdekileri dışarı yansıtmak sizi rahatlatacak artı, ilişkileriniz yüzeysellikten çıkıp derin boyutlar kazanacaktır.

hehehehehe banada aynısı çıktı
ayyy herkesinki aynı çıkmış yaaaaaa

Hayattan hep şikayet ediyorsunuz. En ufak olayları bile, pireyi deve yapma yöntemiyle büyütüyorsunuz. Haberiniz olsun, çevrenizdekileri bıktırıyorsunuz. Sağlığınıza da yazık ediyorsunuz. Hem kendinize hem de çevrenize bu işkenceyi yapmaktan vazgeçin artık. İyisi mi, siz bir günlük tutmaya başlayın ve bütün hissettiklerinizi ona yazın. Ay sonunda günlüğünüzü gözden geçirin ve ne kadar anlamsız şeylere taktığınızı kendiniz görün. Zamanla bu huyunuzdan vazgeçeceksiniz.
benimki buuuuu

walla cok dogru tespitler....sasirdimmmCADIARZU

Hayattan hep şikayet ediyorsunuz. En ufak olayları bile, pireyi deve yapma yöntemiyle büyütüyorsunuz. Haberiniz olsun, çevrenizdekileri bıktırıyorsunuz. Sağlığınıza da yazık ediyorsunuz. Hem kendinize hem de çevrenize bu işkenceyi yapmaktan vazgeçin artık. İyisi mi, siz bir günlük tutmaya başlayın ve bütün hissettiklerinizi ona yazın. Ay sonunda günlüğünüzü gözden geçirin ve ne kadar anlamsız şeylere taktığınızı kendiniz görün. Zamanla bu huyunuzdan vazgeçeceksiniz. :1no2: ben böyle birisi değilimmm :çok üzgünüm:

Hayattan hep şikayet ediyorsunuz. En ufak olayları bile, pireyi deve yapma yöntemiyle büyütüyorsunuz. Haberiniz olsun, çevrenizdekileri bıktırıyorsunuz. Sağlığınıza da yazık ediyorsunuz. Hem kendinize hem de çevrenize bu işkenceyi yapmaktan vazgeçin artık. İyisi mi, siz bir günlük tutmaya başlayın ve bütün hissettiklerinizi ona yazın. Ay sonunda günlüğünüzü gözden geçirin ve ne kadar anlamsız şeylere taktığınızı kendiniz görün. Zamanla bu huyunuzdan vazgeçeceksiniz.
bende öle yapıordum bi defterim vardi ama nişanlım yaktı onu artık defterle deil benle paylasaksın dedi , ama ben hala ona soylemıyorum içimde tutuyorum baska bi deftere baslamamada izin vermıorr uyusss..

ben mutluyum ama neyseeeeeCADIARZU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…