Karabuğday diyeti için destek!!!

Karabuğday diyeti yapanlar?

• Kaçamaklarla da olsa kilo verdim

OY: 0 0,0%
  • Kilo verdim ama sonra geri aldım

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    1

bacikooo

Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2016
51
12
31
Selam kızlar şimdiye kadar birçok diyet araştırdım yapmaya kalktım olmadı yapamadım ama şuan karabuğday diyetini okudum mantıklı geldi denemeye değer ✌ kendime takım arkadaşları arıyorum tam destek kilolardan kurtulalım. En önemli diyet motivasyondur şimdi diyeti paylaşıyorum

Karabuğday diyeti – 10-14 GÜN PLANI

Karabuğday ile kilo verme programının menüsü son derece sıkı ve basittir. Her gün 1 bardak karabuğday yemekse zorunlu. Bunun için öncelikle karabuğday lapası hazırlamayı öğrenelim.

Karabuğday lapası nasıl hazırlanır:

• Bir bardak karabuğday alın,
  • Üzerine 2 bardak kaynar su ekleyin ve sabaha kadar bırakın. Karabuğday gece boyunca suyu emer.
  • Sabah tamamen kullanılmaya hazır.
  • Bu lapayı gün boyunca yemelisiniz. Ne kadar canınız isterse, o kadar yiyin.
Diyet boyunca hep aynı yemeği yiyeceğiniz için karabuğdaylı kilo verme programına sadık kalmak sizi biraz zorlayacak. Neyse ki, bu diyetle şunları da yiyebileceksiniz:

• Günde 1-2 porsiyon meyve, elma doğru bir seçenek olur.
  • Meyve püresi ya da güneşte kurutulmuş meyveler uygundur. Bu sayede kesinlikle diyetinizi daha uzun süre takip edebileceksiniz.
Karabuğday diyeti kuralları:

Gün boyunca 1 litre kefir tüketin (% 1 -% 1.6 yağ içerir). Aslında yemekten 30 dakika sonra kefir içmeyi tercih ederseniz sizin için daha sağlıklı olur.

• Bol bol su için (günde en az 2 litre).
  • Yemek esnasında su içmeyin.
  • Günde bir fincan kahve veya çay tüketebilirsiniz. Bu diyet planı sırasında kahve veya çay içmemeniz daha doğru olur.
  • Lütfen tuz, şeker, baharat tüketmeyin.
  • Çok fazla acıkmışsanız, gün boyunca 100-150 gram yoğurt yiyebilirsiniz.
  • Alkol tüketmeyin.
  • Akşam saat 6’dan sonra yemek yemeyin.

X