Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kara zm ekirdei'yle Gs bytmek

ıNTERNETTE küç ü kullanan ve memnun olan çok fazla ve en az 2 ay kullanmak lazımmış. bende 2 ay kullanmayı düşünüyorum.

küç ü hepsiburada.com dan aldım.

birde rezene çayının içine 4-5 damla çörekotu yağı damlatılıp kullanılırsa göğsü büyütür yazısı var internet sayfalarında.
bu formülüde 2 ay sonra deneyeceğim.

Son düzenleme:
bende 5 gündür yiyiroum küç ü hatta annemin ve babamın da agızlarına zorla tıkıyorum:) ( annem şeker hastası babamda kalp rahatsızı) annemle benimkiler büyüse güzel olurda inş babamınkiler büyümez:)))))

Arkadaslar bende 2 aydan fazladir gunde 2 defa kuc yiyorum hemde hic aksatmadan. Bende hicbir gelisme belirti sizlama falan olmadi. ben 29 yasindayim acaba ondanmi. Ama baska seylere yaradi mesela tirnaklarimda beyaz isaretler olurdu vitamin eksikliginde olur ya onlar kalmadi olmuyo artik. O yuzden kullanmaya devam ediyorum. Ben dogum kontrol hapida kullandim 1 sene kadar ilk baslarda hafif dolgunluk yapti. sonra vucut alisinca oda gecti. Sanirim ben silikon yaptiricam buyumeyecek boyle benimkiler((

cnm bende 29 yasındayım...küç yiyorum yanı sıra serbetçi otunu deniyorum bende 3 gündür agrılar başladı....masaj da yapıyorum...demekki biizm yaş itibariyle sadece küç olmuyor diger yöntemlerle beraber kullan istersen...birde adaçayını öneririm mutlaka....herkesin vucudunun tepkisi aynı olmuyor deneme yanılma yöntemiyle en etkilisi hangisi ise buna sen karar verebilirsin..inş yararı olur..olumunekankayizsmile

kıslar yenı bi yöntem buldum

sütün içine koyuyorum bi çay kaşiği kariştiriyorummm
zaten sütü soğuk içerim

ama sıcak da zararı olmas herhalde

ve öyle küçü içiyorum.....
nescafemsi bi tadı oluyor :)
yoğurtla tadı cok kötü oluyor

sütle deneyın derim

bugun tam 15 gün oldu inancım var olacak olacak1ay daha sabretmem lazım:) gözle görulur olmasada masaj yaparken anlayabliyorum değişiklik var
küç devam:dance:

en iyisi ilaç gibi suyla yutarak içmek:) tadını almıyorsunuz:)

bir sorum var arkadaşlar. 1 haftadır küç ü kullanıyorum ama 3 gündür omzumdan göğsüme doğru ağrı var ve göğsümün içinde çok ağrı var. sanki göğsüme süt birikiyor ağrısı gibi, sanki göğsümü bir cihaz vakumla çekiyor gibi...acaba bu küç ün yan etkisi varmı? ne yapmalıyım?

bende suyla alıyorum ve çiğnemeden direkt yutuyorum
acaba balla mı alsam diyede düşünüyorum

balla birlikte küç yiyen var mı

nurumm canım ya göğüs çeperinle göğüs altı çeperin arasındaki cup ölçün mü 4 cm büyüdü helal olsun eğer öyleyse benim göğüs altı 77 göğüs çeperim ise 87 yani 10 cm göğüs çeperim acaba benim cup 15 cm olur mu ki kıslrrr inşallah masaja ve polene devam bakalım nlr olacak...

fikri olan yokmu
mafoldumben

bende suyla alıyorum ve çiğnemeden direkt yutuyorum
acaba balla mı alsam diyede düşünüyorum

balla birlikte küç yiyen var mı

Balla yiyemeyiz herhalde en iyisi su ile. kaydirigubbakcemile5Devam devam. sositososito

Küç doğal olduğundan yan etkisi olduğunu sanmıyorum gene de bilemem canım. Yardımcı olamayacağım maalesef. mafoldumben

canım toplam 5 cm büyüttüm ben göğüslerim dolgunlaştı üst bedenim çok zayıf kemiklerim sayılıyo yani kalcam idaal ölcüde ama üste göre büyük kalıyo zayıf olduğumdan anca büyüttüm kilo alsam büyürler belki ama alsanda almasanda masaj we küç le büyüyorlar tatlım dewamhihoyyyt
fikri olan yokmu
mafoldumben

Canım ağrın warsa sızlanma büyüyor demektir masaj yapıyosan ondan da olabilir ama dewam et sen büyüyor bence tatlımopuyorumnanaktan

nurrrrrrr ses verr:) kaç ayda 5 cm buyudu?

Canım son aylarda masajla 1 1'5 cm büyüttüm 3-4 ay olabilir belkide daha fazla bir sene falan kullandım küç masjda tabi aradada yaptım ihmal etmedim başladığımdan beri ara ara yapıyorum masaj şimdi yine küç kullanıyorum bu aralar bıraktım ama y,ne başlarım yemeye masajda ara ara dewam yılmadan yapmak lazım tatlımopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…