Göz Makyajı Kapkara Göz Kalemi :)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
bende pasteli tavsiye edicem siyah hiç bir sekilde akmıyor ve çok siyah hatta zor çıkartıyorum makyaj temizleme ürünüyle ...

Benim göz kalemlerine karşı bir takıntım var, nerede görsem kendimi tutamayıp alıyorum. Şimdiye kadar kullandığım en siyah ve en güzel kalem MAC Smolder ama bu kalemin dezavantajı belli bir süre sonra biraz akıyor ( yine de rengi o kadar siyah ve sürmesi o kadar rahat ki vazgeçemiyorum.
Bir de MAC'e ulaşamayanlar için (sadece Ankara ve Istanbul'da satılıyor) Clinique'in siyah göz kalemi de oldukça koyu siyah.

kajal sürme kalem süpperr simsiyah ve kalıcı ...ama bulamıyorum artık..elimdeki de bitmek üzere..aynı ürün var mı hala kızlar piyasadaCADIARZU

Arkadasım burada okudugum bır teknıgı az once denedım gercekten arkadasın dedıgı gıbı hem kalıcı hem akmayan hemde sımsıyah bır goz kalemım oldu. Yapman gereken goz kalemını bıraz cakmagın uzerınde tutup bır ıkı sanıye de soguttuktan sonra gozlerıne surmen goreceksın sonuc şahane olacak.

evet ben de böyle yapıyorum. çok az tutuyorum. yoksa eriyor.
ve bir şey daha ekleyeceğim. göz kalemini sürmeden önce göz içinizi, o süreceğiniz yeri yani, kulak temizleme pamuğu ile silin, nemini alın yani, kurutun, daha kalıcı oluyo akmıyor.
tamam marka da önemli ama. sonuçta her göz kalemi akar ne kadar iyi olsa da. bu yöntemlerle daha kalıcı hale getirebiliriz siyah göz kalemini.

kajal baya guzel..

kajal ı nereden alıyorsunuz. bu bir marka mı. üstünde sadece kajal mı yazıyor. yani oriflame-kajal kalem falan da var da. o yüzden soruyorum. çok merak ediyorum denemek istiyorum. hatta chanel gibi iyi markaların falan da kajalları var.

[COLOR="Red"]göz kaleminden çok öteeee |
bu kalemi merak ediyordum sonunda buldum ve aldım.. aman allahım.. bu nasıl bir siyahlıktır.. kömürden siyah parlak bir siyah diğer göz kalmelerinden bambaşka bir siyah.çok yoğunn bir siyah... gözleri öyle büyülü ve harika gösteriyor ki.. evet çok yumuşak sürümlü ve yaz günlerinde akabiliyor ama mükemmel ötesi bir siyahh denemelisiniz ama kış günlerinde:)[/COLOR
]
o kadar yoğun pigmentli ki hiç görmediğiniz bir siyahlık veriyor.normal kalem gibi değil sürme görüntüsü veriyor.ama ne yazık ki sıcak yaz günlerinde bana pek yardımcı olmadı, bu yüzden kullanmayı bıraktım.bir de bulması biraz zahmetli.
Yukarıdaki yorumu başka bir siteden alıntıladım.Ben de çok merak ediyorum ama her yerde de bulunmuyormuş..Kullanan varsa bana da haber versin:)) Ürün şu: Givenchy Magic Kajal Eye Pencil

Son düzenleme:
avonun siyah göz kalemi birde flormar waterproof siyah göz kalemi simsiyah yapıyor bende öyle kullandığımdan biliyorum kaç marka denedim ama simsiyah yapan hem yumuşak olan hemde kalıcı olan bu ikisi var. avon göze zarar veriyor gözünü bulanıklaştırıyor kör yapma riski varmış :S ondan sonra bıraktım zaten yeni göz kalemi arayışındaydım flormarı denedim çok memnun kaldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…