Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

Ya bırak ne hasret kalacak 8 buçukta tavuk gibi yatıyordu. :S Edepsizliğinden yapıyor. :KK53: Sevgilim değil ki benim askerim olsun :26:

Olsun canım asker pisikolojisi.
Doğru ama sevgilim değilse siz ne konuşuyosunuz bu saatlerde .

Ohh ohh döktür jaqim :KK53:
İnanmıyo ya reelde gör sen bide orantılı ama normalden küçük hem dr. dedi küçük diye :KK9:
Şirin kafasıı ahahah koptum kanka :KK52:

Sen leydiyi gördüğün de şey de.

Sende bi şirin kafası varmış , jag bana göstermeni istedi de.

O sana şirin kafası nasıl olurmuş göstersin..:KK52::KK52:

bız daha cok sabah uykusunu severiz esımle
canım ya senın uykuda hepten duznsızmıs sabah 8 ne demek yahu 4 saatlık uyku uyuyamıyormusun aslınd ben yatsam 1 gıbı uurum ama yatasım yok

Evet , ben seni tanıdım hemen:KK34:
içmeyeli nerdeyse iki yıl olmuş valla ama ben arada arıyorum . Süt bitince başlarım sanırım dayanamam :KK14:

anneler buldular birbirlerini :KK1:

Bende de okadar ağrı olmadı ama ön dişlerimde hafif bozulmalar oldu inci gibiydi ya :KK31:
Bu sene daha beter 4 üde ameliyatla alıncak ve alttaki 20 likler sinirlere çok yakın felç riski varmış :KK53:
Ajda pekkan gibi düşünsene çay içerken akıyo dudaklarından hissetmiyosun falan çok korkuyorum oyüzden 1 2 ay daha beklicem altlar için :18:

Geçmiş olsun canım , ilk kez duydum böyle bişey

Benim 'o sesim' sensin valla..

İngilizce parçaları harika okuyorsun.

Leydi de çok beğenmiş sesini , konuşuyorduk senden harbiden harika söyledin.

Hatta benim istekte bulunduğum parçayı söylediğinde çok güzel yorumladın.Rihannadan daha iyiydin..

Ama o çocuk şarkınızı beğenmedim , çocuklara yönelik şarkılar söyleme..:KK52::KK52::KK52:

Ay o geyikti zaten ondan daha çok inceliyo aslında sesim :KK9:
Yok canım okadar değil tellerle ilk deneyimimdi ah biz tel takılmadan önce niye konuşmadık la :KK53:
Yabancı şarkıları yabancıymış gibi okuyorum sallamasyonda olsa arada anam şok geçiriyor babanda türk ama nire çektin sen diye yerim onu yaa :KK9::KK9:

Ay o geyikti zaten ondan daha çok inceliyo aslında sesim :KK9:
Yok canım okadar değil tellerle ilk deneyimimdi ah biz tel takılmadan önce niye konuşmadık la :KK53:
Yabancı şarkıları yabancıymış gibi okuyorum sallamasyonda olsa arada anam şok geçiriyor babanda türk ama nire çektin sen diye yerim onu yaa :KK9::KK9:

Sen okurken ben şarkı sözlerini takip ediyordum hepsi doğruydu...:KK53:

Sen leydiyi gördüğün de şey de.

Sende bi şirin kafası varmış , jag bana göstermeni istedi de.

O sana şirin kafası nasıl olurmuş göstersin..:KK52::KK52:

Tamam şuan pc deyim ofiste demiştim ya arada açıyorum oksitlenmesin diye herkeste bi laptop çürüyo bu burda :KK9:
Şey yüklememişim buna açık değil şuan :KK6:

X