Kapi vizesi yunanistan

nerminis

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2023
225
127
Konu buraya mi yazilir ondan da tam emin olamadim Mune Mune

Kizlar malum vize randevulari dolu. Alternatif olarak, kapi vizesiyle yunan adalarina giden var mi icinizde? Biraz anlatir misiniz nasil gittiniz. Ve sorun yasadiniz mi?
Diyelim oteli, moteli her seyi ayarladilk. Kapidan cevrilme durumu olur mu?

Çevrilmezsiniz ama çok sira oluyor o yüzden mümkünse hafta içi ve sabah erken saatlerde yola çıkın. Haftasonu çok sira beklersiniz.

kapı vizesi gerçekten kapı vizesimi ki?
önceden vize almanız gerekiyor diye biliyorum ben. öyle çat kapı ben geldim almıyorlar.
Bunun da evraklari var ama schengen gerekmiyor. Oyle cat kapi oluyor biraz evet. Yani hep schgen hem de su adamiza girerken kapi vizesi alicaksiniz gibi bi durum yok.

Bunun da evraklari var ama schengen gerekmiyor. Oyle cat kapi oluyor biraz evet. Yani hep schgen hem de su adamiza girerken kapi vizesi alicaksiniz gibi bi durum yok.

işte önceden başvurmak gerekiyor o evraklarla adı kapıda vize.

Çevrilmezsiniz ama çok sira oluyor o yüzden mümkünse hafta içi ve sabah erken saatlerde yola çıkın. Haftasonu çok sira beklersiniz.

işte önceden başvurmak gerekiyor o evraklarla adı kapıda vize.
Evet evet onceden basvurucam ama schgen gibi randevu sorunu yokmus yani. Feribot firmasindan ayarlicam. Ama iste geri cevirilirsem her seye ragmen otel ve ucak yanar diye cekiniyorum. Ben istanbuldayim bir de ucak ayarlamam lazim guney kiyilarina ulasmak icin onu demek istedim

Evet evet onceden basvurucam ama schgen gibi randevu sorunu yokmus yani. Feribot firmasindan ayarlicam. Ama iste geri cevirilirsem her seye ragmen otel ve ucak yanar diye cekiniyorum. Ben istanbuldayim bir de ucak ayarlamam lazim guney kiyilarina ulasmak icin onu demek istedim

geri çevrilmiyorsunuz ama yoğunluk olan dönemde zaten daha fazla başvuru kabul edemeyeceği gerekçesi ile belgelerinizi almıyor anladığım kadarıyla. firma size haber veriyor gibi anladım.

X