Pudra, Fondöten, Kapatıcılar kapatıcı yardımm!!!

bu kapatıcilardan en iyi hangisi?

• maybelline everfresh

OY: 7 63,6%
  • cecile highlight

OY: 1 9,1%
  • nivea perfect cover

OY: 3 27,3%

• Ankete Katılan
    11
  • Anket Kapalı .

canım sen maybelline kulanırken topaklanma sorunun var mıydı...dün testerından deneyip aldım ama sürerken topaklanma yapıyor iyi dağılmıyor..cildim kuru kapatıcı da yağsız olduğundan sanırımCADIARZU...bu sorunu çözebilirsem kullanmaya devam edicem ama olmazsa kapatıcı aramaya devam...

bende topaklanma olmadı hiç cnm eğer ööyle bir sorunun varsa kapatıcıyı sürmeden önce cildine nemlendirici uygula sonra kapatıcı sür bence lorealden fln daha iiydi maybelline

canım nemlendiriciyi denedim ama işe yaramadı normalde yağlı olan cildim soğukta çok kuruyor..pul pul oluyor resmen.. biraz yağ bazlı ya da stick olanlarından almam lazım herhalde.. onlar hem daha iyi kapatıyor hemde biraz yağlı oluyor...

dorudur cnm ama bence stickler daha kuru oluo sıvılara göre deneyerek almanda yarar var problemli olunca malesef

ben pastelin kapatıcısı kullanıyorum vede çook memnunum küçük bür şey ufak kavanoz gibi vallahi yanımda olsa resminide koyardım ama ben pastelden çok memnunum renk seçenekleride ayrıca ince yani patakrem gibi sürebiliyorsun ikili arka kısmındada beyazlatıcı farı var hatta

ben de ondan çok memnunumhihoyyyt

canım pasteli bulamadığım için maybelline aldım ama onuda en kısa zamanda alıp denicem....yerimseniben

canım listenin dışından olacak ama ben kesinlikle estee lauder double wear concealer öneririm kısa bir süre önce aldım ben de :icecream: ben böyle güzel kapatıcı görmedim hem göz altını hem de sivilce vs. çok güzel kapatıyor kimse de farketmiyor hem de kalıcı :lepi:

canım esteenin kalitesinden şüphem kalmadı artık çünkü kullanan herkes çok memnun olduğunu söylüyor ama öğrenci olduğum için kalitenin yanında ekonomik olması da gerekiyor...ileride onuda denicem mutlaka...kaydirigubbakcemile5

canım fiyatı sorunsa bir de strawberry den bak fiyatına orada daha uygundur yerimseniben

canım fiyatı sorunsa bir de strawberry den bak fiyatına orada daha uygundur yerimseniben

yok canım zaten pahalı olan ürün daha iyidir gibi bir anlayışım yok bazen çok pahalı olan ürünlerde güzel olmayabiliyor..ama estee gerçekten yorumlardaki gibiyse değer fiyatı önemli değil işime yaramayacak şeylere para vermektense bi kere ama iyisini almak daha ekonomik olur benim için....şimdilik maybelline kullanıyorum ama sürerken topaklanıyor ya da ben beceremiyorum..:1rolleyes: memnun kalmazsam estee yi denicem tavsiyen için saol canım..a.s.

Son düzenleme:
ayşegülcüm, estee çok uzun süre gidebilcek bir ürün :lepi: minnacık 1 nokta koyuyorsun öyle 1 dağılıyor ki :lepi:

Canim ben bugün Gözaltimorluklarim icin Maybelline DreamMouse Concealer aldim.Coook süperr yaaa!Resmen sürdügünde bi tabaka halinde degil.Cildine isliyor bide benim en nefret oldugum sey kapatip ama cizgiler birakmasi bunda kesinlikle böle bisey yok.IYki almisim Gözaltimorluklari olan Bayanlara herkese tavsiye ediyorum!

merhaba,
bana da yardımcı olur musunuz???
yeni üyeyim (sırf makyaj malzemesi tavsiyeleriniz yüzünden üye oldum ) şimdi bir tavsiyeye daha ihtiyacım var!!!!
arkadaşıma ATÜ den Clinique All About Eyes Concealer 10ML - Medium Petal siparişi verdim (daha doğrusu vermişim, hatalı link göndermişim) ama problem şu ki ben light kullanıyorum (açık tenliyim) medium çok koyu... sizce göz kremi ile açarak kullanabilir miyim????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…