Göz Makyajı kapanmayan göz altı yapmışlar.

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Türkiye de az markada var ama renk düzenliyecileri dene.Göz altı moru için zıt renk sarı yada turuncu al.Bunları tam morluğa uygula üstüne kapatıcı uygula.Eğer renk düzenleyicilerden bulamazsan turuncu ruj veye far dene.Avonda var bu paletlerden galiba yeşil kızarıklıklara sarı turuncu morluklara kullanılır.Makyaj altı renk düzenleyici palet bunlar. Color corrector mi öyle bir ismi vardı.

Ayni problem bendede var. Yaklasik 10 yildir Kryolan kapatici kullaniyorum. Uzerinede sabitleyici cake make-up suruyorum. Hatta bu ikisi olmadan nasil yasarim bilmiorum:) bagdat cd de ve atasehir brandiumda magazalari var. Istersen bir dene.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

arkadaşlar merhaba,
ben genetik gözaltı morluğu sıkıntısı çekenlerdenim. ailemde var almışım onlardan ve sıkıntılı göz altlarına sahibim. şuana kadar kaç tane kapatıcı denedim watsons gratis tarzı mağazalardaki çoğu şeyi denedim olmadı yetmedi, en son tamam dedim paraya kıyıp mac deneyeceğim olmadı benefit erase paste kullanıyorum şuan, aralarından en memnun kaldığım kapatıcı oldu ama yağlı ciltler için uygun değilmiş zaten yağlı cildimi daha çok parlatıyor ben gerçekten %100 işe yarayacak bir kapatıcı bulamayacak mıyım? yardım edin nolur arkadaşlar benim gibi fazlaca karanlık göz çevresinden çeken varsa paraya kıyıp gerçekten iyi bir şey alacağım ama yağlı görünen parlatan bir şey istemiyorum, fiyatı önemli değil...

canım merhaba,

bende de gözaltı morlukları var.çok aşırı değil benimki ama var yani.neyse son dönemde şöyle bir şey yaşadım.belki yardımı dokunur sana da.burun estetiği oldum 1 hafta önce.ameliyat sonrası malum morluk oldu aşırı derecede.arnica diye bir krem vardı reçetede.20 mi 25 tl mi ne fiyatı? 75 gr tüpte.ben bu kremi sürdüm düzenli olarak abartısız söylüyorum ameliyat morlukları gittiği gibi benim şahsi genetik doğuştan olan gözaltı morluklarımı da geçirmiş.inanamadım.yalnı gözüne çok yaklaştırmadan sürücen.bir dene bir şey kaybetmezsin.1 2 güne etkisini fazlasıyla gösteriyo zaten.1 hafta dene bence.garanti olsun.belki işe yarar hiç kapatıcı aramak zorunda kalmazsın.:KK34::KK34::KK34:

arkadaşlar

yukarıdaki msj ıma istinaden, kremi bırakınca morluklar yine çıktı.almayın boşuna.geçici çözümmüş.

X