Kapali Kapıları Açar

Benim için de okur musunuz boşanma aşamasındayım çok sıkıntıdayım eşimin hidayete erip yuvasına sahip çıkması pişman olması için okur musunuz ismim meltem eşim volkan

Ustteki uyemiz için okudum, Allah kabul etsin niyetinizi. little bird
Sizin niyetiniz için okudum, Allah gönlünüzden geçenleri kabul etsin.
Benim için de okur musunuz boşanma aşamasındayım çok sıkıntıdayım eşimin hidayete erip yuvasına sahip çıkması pişman olması için okur musunuz ismim meltem eşim volkan
Sizin niyetinize de okudum. Hakkınızda hayırlısı neyse o olsun. İnşallah çok mutlu olacağınız gelişmeler yaşarsınız.

Sizin niyetiniz için okudum, Allah gönlünüzden geçenleri kabul etsin.

Sizin niyetinize de okudum. Hakkınızda hayırlısı neyse o olsun. İnşallah çok mutlu olacağınız gelişmeler yaşarsınız.
Sizler için okudum. Allah kabul etsin.

Arkadaşlar benim için de dua eder misiniz? Yaşadığım hayal kırıklıklarından sonra içimden hiç dua etmek gelmiyor. Hiçbir işim yolunda gitmiyor.
Sizin için okudum, yaşadığınız hayal kırıklıkları tek tek büyük sevinçlere dönsün inşallah. Allah’ın sizi terk etmeyeceğini bilin, O’na güvenin.
Sizin için okudum. Allah kabul etsin.
sizin niyetinize okudum. Kalbinizden geçen tüm dilekleriniz sizi mutlu edecek şekilde gerçekleşsin.

Sizin için okudum Allah kabul etsin inşallah ❤❤

Sizin için okudum, yaşadığınız hayal kırıklıkları tek tek büyük sevinçlere dönsün inşallah. Allah’ın sizi terk etmeyeceğini bilin, O’na güvenin.

Allah razı olsun canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…