Kanser hastamız için 70.000 AMENERRASULÜ Hatmi

ZehreNur

❤ İki çiçeğim ❤
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2008
6.322
7.028
S.a dua kardeşlerim.
Abim genç yaşta kanser hastalığına yakalandı ailecek cok zor zamanlar geçiriyoruz. Üç küçük cocugu var.Allah rızası için sizlerden duama ortak olmanızı rica ediyorum
Bir tane bile okursanız cok mutlu olurum. Şuan da cok agrıları var. Yakında kemoterapi baslayacak. Hastalık da şifa da Allah tandır süphesiz
Amenerrasulu duasının hastalar için şifa oldugu belirtilmiştir. Bu sebeple kalben inanıyorum şifa olacagına
Allah şimdiden okuyan kişilerden binlerce kez razı olsun, okuyan kişiye de şifası oldugu için mevlam sizinde sıkıntınızı bu vesileyle kaldırsın inşallah

Hastamızın adı "Salman" ismen şifa olması için dua ederseniz çok ama cok mutlu olurum

(Sadece okudugunuz sayıyı yazmanız yeterli.
5 aldım, 5 okudum gibi
Kalan sayıyı ben eklerim)

AMENERRASULÜ
Eûzu billahi mineş-şeytânirracîm. Bismillahirrahmanirrahîm

Âmener rasûlü bimâ ünzile ileyhi min rabbihî vel mü’minûn(mu’minûne), küllün âmene billâhi ve melâiketihî ve kütübihî ve rusülih(rusulihî), lâ nüferriku beyne ehadin min rusülih(rusulihî), ve kâlû semi’nâ ve eta’nâ ğufrâneke Rabbenâ ve ileykel masîr(masîru).
Lâ yükellifullâhu nefsen illâ vüs’ahâ lehâ mâ kesebet ve aleyhâ mektesebet rabbenâ lâ tüâhıznâ in nesînâ ev ahta’nâ, rabbenâ ve lâ tahmil aleynâ ısran kemâ hameltehu alellezîne min kablinâ, rabbenâ ve lâ tühammilnâ mâ lâ tâkate lenâ bih(bihî), va’fu annâ, vağfir lenâ, verhamnâ, ente mevlânâ fensurnâ alel kavmil kâfirîn(kâfirîne).

Amene'r-Resulü Diyanet Meali:
Peygamber, Rabbinden kendisine indirilene iman etti, mü’minler de (iman ettiler). Her biri; Allah’a, meleklerine, kitaplarına ve peygamberlerine iman ettiler ve şöyle dediler: “Onun peygamberlerinden hiçbirini (diğerinden) ayırt etmeyiz.” Şöyle de dediler: “İşittik ve itaat ettik. Ey Rabbimiz! Senden bağışlama dileriz. Sonunda dönüş yalnız sanadır.” Bakara 285
Allah bir kimseyi ancak gücünün yettiği şeyle yükümlü kılar. Onun kazandığı iyilik kendi yararına, kötülük de kendi zararınadır. (Şöyle diyerek dua ediniz): “Ey Rabbimiz! Unutur, ya da yanılırsak bizi sorumlu tutma! Ey Rabbimiz! Bize, bizden öncekilere yüklediğin gibi ağır yük yükleme. Ey Rabbimiz! Bize gücümüzün yetmediği şeyleri yükleme! Bizi affet, bizi bağışla, bize acı! Sen bizim Mevlâmızsın. Kâfirler topluluğuna karşı bize yardım et.” Bakara 286.

Son düzenleyen: Moderatör:
41 aldim canim musait oldukca alacagim yine.
Rabbim kalici sifalar versin insAllah
Amin inşallah
Allah gani gani razı olsun canım

Duamıza katılan tüm arkadaslarımın gönlündeki dilegi de tez vakitte kabul olsun inşallah Mevlam sizlere ve ailenize sevdiklerinize can saglıgı versin inşallah

Bende 41 alıyım canım allah şafi ismiyle inşallah şifa versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…