Kanli ishal

reyyan87

Guru
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2011
3.232
2.354
Mune lütfen konuma bir süre tasimayin çocuk bölümünü kimse okumuyor
Arkadaşlar 5 yaşındaki oğlum ana okulunda geçen hafta rahatsızlandı hemen Dr götürdüm önce ateş vardı sonra ateş ishale döndü kanda mikrop kakada gizli kan ve erotsin çıktı bir haftadır serum .ilaç fayda etmedi ultrasonda temiz ama bu sabah kalktığında ishalinde kan parçası vardı yine hemen doktora götürdüm kıl kurdu ilacı verdi başına böyle bir durum gelen var mı kan görmek bir anneyi en çok korkutan şey bilirsiniz

Kurt benim oglumdada var ama kan yok sukur cok gecmis olsun bide baska doktora git kan gelmesi sıkintili durum

Benım kızında öyle kanlı ishal olmuştu.doktor ilaç filan fayda etmez kendılığınden gevecek dedi öylede oldu.tabi sizinki baska bişeydır fılan takıpte kalın yınede

Panik yapma olabilir gecer mutlaka.dr a bir arastirma hastanesi ya da tipa git mutlaks.oralarda daha ayrintili tahlil yapiliyor.

Hepinize çok teşekkür ederim şuan kıl kurdu ilacı verdi onu kullanıyoruz ishall tam 7 gün sürdü doktor tüm tahlilleri yeniden yaptı kanda enfeksiyon çok yüksek çıktı serum ve antibiyotik serum ile biraz toparladı şükür iyi şimdi,kani aciklayamadi takip edelim diyor inşallah kötü birşey çıkmaz

Öncelikle geçmiş olsun.
Geçmiş bir konu ama deneyimlerimi yazmalıyım diye düşündüm. Tabiki enfeksiyon, mikrop bu durumları bilemem dr değilim. Ben ishal için buğday nişastasını keşfettim. Oğlum sık ishal olurdu ve bunu öğrendiğimden beridir biraz ishal gibi olsa yoğurda yarım tatlı kaşığı nişasta koyup yediriyorum, hemen düzeliyor. Belki mikrop olasılığını da ortadan kaldırıyordur bilmiyorum ama 4 yıldır rahatım.

Önerinizi yeni gördüm kesinlikle denerim teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…