Kanepe Krizi

Suanda hala kullaniliyordur, belki yeniden moda olmustur bilemem ama kumas beni çocukluğuma götürdü. Eskiden bizim koltuklarımiz da bu kumastandi. Ama yinede kayinvalidenizi ne alakadar eder? Gelip oturcagi bi saat. Koltugu koynuna almicak ya

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

tabiki kaynanaınızn tavrı hoş değil ama şönil kumaşlar çok çabuk parlama yapıyor,özellikle kol kısmı,bacakların değdiği ve oturduğun yer sürtünmeden dolayı eski dokusunu kaybediyor.

cevaplar için çok teşekkür ederim.. gerçekten içim çok rahatladı... kv hala iş işten geçmemişse gidelim değiştirelim dio ama değiştirmeyeyim o zaman.. bakalım ne ile karşılacağım gelince... memnun kalırım inş.. tay tüğü yaptır falan dedi durdu of

Yıllarca şönil kullandım. Şimdiki koltuklarım tay tüyü. Öyle denk geldi aldık. Ama kullanış olarak hiçbir farkı yok. İkisini de siliyorsun tertemiz oluyor. Kv ler nedense çok takıyorlar böyle şeylere. Sen tay tüyü alsaydın o zaman da' aman yeni çıktı onlar. Ne olduğu belli değil. Şönil alsaydın. ' derdi😄

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

tabiki kaynanaınızn tavrı hoş değil ama şönil kumaşlar çok çabuk parlama yapıyor,özellikle kol kısmı,bacakların değdiği ve oturduğun yer sürtünmeden dolayı eski dokusunu kaybediyor.

Arkadasa katılıyorum. Ayrıca çok toz tutuyor...ben senelerdir kullanıyorum. Tek iyiliği rengi, makinede de fermuarliysa cikartip yikanmasi ve leke tutmamasi canım. Evime gelen herkes koltuk takımını beğenir ama artık iyice yıpranmaya başladı özellikle oturduğumuz yerler:KK43:bende zamanında diğerleri 1 ise 3 vermiştim ve ömürlük kullan hiç yıpranma olmaz demişlerdi.artik değiştirmeyi düşünüyorum ve cok fazla toz tutmayan ve lekesi kolay çıkan bir model arıyorum. Çocuk olunca toz tutması problem olabilir.2.3 vuruyor nasıl toz güneş vuruyor nasıl toz anlatamam:KK43:Velhasıl dedikleri gibi ömürlük değil. Ama birkaç sene sonra yeni alabilirim dersen sen bilirsin...

cevaplar için çok teşekkür ederim.. gerçekten içim çok rahatladı... kv hala iş işten geçmemişse gidelim değiştirelim dio ama değiştirmeyeyim o zaman.. bakalım ne ile karşılacağım gelince... memnun kalırım inş.. tay tüğü yaptır falan dedi durdu of

Neden hevesinizi kursaginizda birakmasina izin veriyorsunuz ki?
Kendi ne istiyorsa gitsin alsin, siz koltuklarinizi oyle secmissiniz, bitti...
Ustelik kumasin demodesi olmaz, talep dogrultusunda devam eder, desenler, renkler moda olur...
Tay tuyu muhabbetti de kesin birinden duymustur, bizde boyle yapalim, havali olsun demistir belki, biri cok ovduyse...
Siz inatla bildiginizi okuyun, siz kullanacaksiniz cunku...

Benim hoşuma gitti.
O kumaşıda biliyorum evet sert ama kaynananızın abarttığı kadar değil ....

Şönil ve kadife kumaş üreten bir firmada çalışmıştım gayet kullanışlı bir kumaştır için rahat olsun hem estetik olarak hemde temiZliği açısından eminim memnun kalacaksın

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kaynana şönil kumaşı biliyor mu acaba:26:

arkadaşım oturma odasında şönil,salonunda da tay tüyü kullanıyor.ikisinden de memnun,hiç sorun yaşamadı:KK34:

X