Kanepe Krizi

pamukannesi

Göründüğün gibi değilsen,hiç görünme daha iyi...'
Kayıtlı Üye
11 Mart 2010
3.807
1.162
merhaba arkadaşlar.. eşimle 3'lü kanepe aldık doğtaştan.. ben başından beri mavi renk olsun istedim.. kumaş modellerine baktık.. mavi renk şönil kumaş denilen bir tür de var.. biraz sert bi dokusu var şönil kumaşın.. rengini beğendiğim için tamam dedik şimdi o kumaşla kaplanıyor.. amma velakin sonradan kaynanam canımızı sıktı.. şönil kumaş mavi renk dedim, yüzünü görmeliydiniz.. şönil kumaş mı kalmış bu devirde, eskide kalmış artık o kumaş, başka kumaş bulamamış mıyız, bizim yapacağımız iş bu kadarmış, neler neler :KK43:( canımız sıkıldı... öle bi anlattı ki sanki gelince böle mi oldu die oturup hüngür hüngür ağlıcam... $untitled.png kumaş türü bu.. acaba gitsek yeniden mi seçsek.. bu kumaş hakkında bilgi sahibi olan kullanan varsa fikir alabilir miyim teşekkürler... $ec505695-45be-4557-8c46-273a05d5cd35DESTINA_SLN_spl1.jpg model bu..

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar.. eşimle 3'lü kanepe aldık doğtaştan.. ben başından beri mavi renk olsun istedim.. kumaş modellerine baktık.. mavi renk şönil kumaş denilen bir tür de var.. biraz sert bi dokusu var şönil kumaşın.. rengini beğendiğim için tamam dedik şimdi o kumaşla kaplanıyor.. amma velakin sonradan kaynanam canımızı sıktı.. şönil kumaş mavi renk dedim, yüzünü görmeliydiniz.. şönil kumaş mı kalmış bu devirde, eskide kalmış artık o kumaş, başka kumaş bulamamış mıyız, bizim yapacağımız iş bu kadarmış, neler neler :KK43:( canımız sıkıldı... öle bi anlattı ki sanki gelince böle mi oldu die oturup hüngür hüngür ağlıcam... Eki Görüntüle 1110952 kumaş türü bu.. acaba gitsek yeniden mi seçsek.. bu kumaş hakkında bilgi sahibi olan kullanan varsa fikir alabilir miyim teşekkürler...Eki Görüntüle 1110959 model bu..

kumaşları çok bilmem ama doğtaş aldıgım kanepem fena tüylendi.. sadece onu biliyorum.. Oturma odası oldugundan cok önemsemedim eşim cocukta içine eder nasılsa 3 yıl daha kullanalım sonra atarız dedi. o yüzden kumaş hakkında iyi bilgi al doğtaştan:KK34:

öyle mi diyosunuz.. :KK43:( yeniden bakmakta fayda var o zaman.. kafam çok karışık

Bence cok güzel. Internete bile adini yazinca ilk cikan sey: "Oldukça kullanışlı pamuk oranı yüksek her ortamda rahat kullanılabilen bir kumaş çeşididir. Kullanımı ve temizliği çok kolaydır." Zaten salon icin dogru secim olarak arattiginizda da bu kumas türü ortaya cikiyor.

Kaynananiz biraz abartmis, onun fikrini almadiniz diye bozulmus olabilir. :KK9::KK9::KK9::KK9:
Yani hangi kumasi alsaydiniz bir bahane bulacakti bence. :KK53::KK53::KK53::KK53:

Kumaşı bilmem ama istediğiniz renk olmuş sonuçta. Ben evlenirken hep mavi koltuk istedim. Bulamadık. O çok bilmişler de aynı sizin kayınvalideniz gibi yok o kumaş olmaz bu olsun, leke tutmasın, öyle olmasın, böyle olmasın diye diye kahve krem koltukları aldırdılar bana. Svmiyorum bunları çok gözüme batıyor. Daha iki senelik koltukların yüzünü değiştiricem gelecek ay. Gönlündeki olmuş boşver takma kimseyi. Bu arada eğer renk resimdeki maviyse çok güzel. Tam benim istediğim gibi.

Özür dileriz kv, sen kullanacaktın doğru ya, nasıl böyle bi halt yedik biz acaba deseydiniz sizde :KK47:
Ayyy nefret ediyorum bu tiplerden yaa, sanane be kadın sananeee :KK52:

bence seçimlerin çok güzel her düğün alışverişinde ufak ya da büyük bu tarz sorunlar olabiliyor malesef. kendi annen dese umursamazsın ama kv söyleyince insan umursayabiliyor. sen kafana takma istediğin olmuş işte boşver salonuna çok güzel bakarsın güzel olur zaten onlar da gelince beğenir pişman olurlar

bazıları hep kendi zevkinin en iyisi olduğunu sanıyor ne yazık ki

Kayınvalidenize ne ki? Alan razı, veren razı..
Eskisi meskisi yok artık hatta eskiye dönüş var diyin..:KK14:

saolun kızlar.. o zaten almaya giderken beni de götürün demişti sanırım onu götürmedik die bozuldu.. götüremezdik çünkü o renk olmaz bu model olmaz deyip duruodu zaten... 5 yıllık evliyim bu arada... kumaş hakkında pek bi bilgim yoktu alırken de renk görünce bu olsun demiştim.. kadın canımı sıktı.. inşallah gelince bu ne böyle demem ya.. dünyanın parası bi de 2 kanepe :KK43:(

Koltuk kumaşlardan modadan çok dayanıklılık önemli
Gayet kullanışlı bir kumaş seçmişsiniz, temizliği kolaydır ve rengi solmaz. Seçtiğiniz renkte çok güzel
Hiç sıkmayın canınızı, iyi günlerde kullanın

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar.. eşimle 3'lü kanepe aldık doğtaştan.. ben başından beri mavi renk olsun istedim.. kumaş modellerine baktık.. mavi renk şönil kumaş denilen bir tür de var.. biraz sert bi dokusu var şönil kumaşın.. rengini beğendiğim için tamam dedik şimdi o kumaşla kaplanıyor.. amma velakin sonradan kaynanam canımızı sıktı.. şönil kumaş mavi renk dedim, yüzünü görmeliydiniz.. şönil kumaş mı kalmış bu devirde, eskide kalmış artık o kumaş, başka kumaş bulamamış mıyız, bizim yapacağımız iş bu kadarmış, neler neler :KK43:( canımız sıkıldı... öle bi anlattı ki sanki gelince böle mi oldu die oturup hüngür hüngür ağlıcam... Eki Görüntüle 1110952 kumaş türü bu.. acaba gitsek yeniden mi seçsek.. bu kumaş hakkında bilgi sahibi olan kullanan varsa fikir alabilir miyim teşekkürler...Eki Görüntüle 1110959 model bu..

evlenirken herşeyi doğtaştan aldım. ahşabı taş gibi, sağlam ama kumaşları iğrenç ötesi.

İnsanın diyesi geliyo kumaş değil sen eskide kalmışsında neyse :KK64::79:

Son düzenleme:

Hiç stres yapma. Şönil kumaş, ev tekstilinde( koltuk, sandalye, minder,kırlent hatta perde) en çok kullanılan kumaştır. Modası falan da yoktur. Moda renkte desende olur. Kumaşın modası olur mu ya? Kv onu götürmediniz diye bozulmuştur. Hiç canını sıkma, beğenip aldığın eşyadan da soğursun. Güle güle kullan..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Annemin oturması odası koltukları şönil kumaş, evet oldukça eski bir moda diyebiliriz. Bir ara neredeyse tüm koltuklarda bu kumaş türü kullanılıyordu. Ancak bu kötü olduğu anlamına gelmez. Annemin koltukları sizin eklediğiniz o renk kartelesında ki fıstık yeşili ve turuncu, leke falan tutmuyor, kolay siliniyor. Sizin için önemli olan kullanışı ise rahat edersiniz, ama yok moda uygun olsun derseniz gidin değiştirin.

merhaba nerelerdesin sen yoksun uzun zamandır??
kumaş adı olarak bilmiyorum ama küçük resimden gördüğüm kadar temizliğe yatkın bir kumaş türü.
bunu da ilk kez duyuyorum modası geçen koltuk kumaşı.
sonuçta koltuk kaplayan yerler de talep doğrultusunda getiriyorlar.bence hiç canını sıkma. mavi de çok güzel.
ne kadar tuttu peki kaplama ücreti?? hani yenisini alsanız nasıl olurdu ?

Tatlim bnm koltugum şönilmi bilmiorum ama su gosterdigin karteladaki kumas gibi inanilmaz rahat ve muhtesem bir dokusu var. Ben sevmiorum tay tuyuymus deve kusuymus. Bole daha spor daha dokulu bir kumas o da daha guzel;-) sen bakma saticilara gule gule kullan.

ben de doğtaştan aynı kumaştan kaplattım,farklı bir model benimki..oturma odası koltuklarım üstelik kırık beyaz olmasına rağemn o kadra kullanışlı ki..siliyorum,çıkarıp yıkıyorum 6 sene olacal hiçbir sorun yaşamadım..aklınız kalmasın hiç güle güle kullanın..ayrıca doğtaş da cidden sağlam mobiilya yapıyor ben çok memnunum.

cevaplar için çok teşekkür ederim.. gerçekten içim çok rahatladı... kv hala iş işten geçmemişse gidelim değiştirelim dio ama değiştirmeyeyim o zaman.. bakalım ne ile karşılacağım gelince... memnun kalırım inş.. tay tüğü yaptır falan dedi durdu of

X