Kandiliniz mubarek olsun arkadaşlar.

TRAKYALI

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2008
1.085
19
Bu gece bol bol dua edelim arkadaşlar allah bütün kullarinin dualarini kabul etsin.

seninde kandilin mübarek olsun arkadaşım allah hepimizin dualarını kabul etsin

hepimize hayirlar getirir insallah
KANDILINIZ MUBAREK OLSUN

Arkadaşlar herkesin kandili mübarek olsun. İnşallah Allahım bu gece dualarımızı kabul eder.

kandiliniz mubarek olsun kizlar rabbim hepimizin dualarini kabul eder insallah

Herkesin kandili mübarek olsun arkadaşlar.hele bi de hamileyken ettiğimiz dualar daha çok kabul olur :) birbirimize dua edelim.

Arkadaşlar güzel dilekleriniz için saolun allah hepimizin dualarini kabul etsin,herkesin gönlünden geçenin en hayirlisini ve doğrusunu versin.kandiliniz mübarek olsun :))

Hepinizin kandilini kutlar, hayırlı günlere vesile olmasını temenni ederim.

Dualarımızı eksik etmeyelim..

tüm kk üyelerinin kandili mübarek olsun Rabbim bu mübarek gecede açılan elleri dua eden dilleri yürekten bağlı gönülleri boş geri çevirmesin AMİNNNN hayırlı kandiller tekrardan arkadaşlar

Enes b. Malik (r.a.) Resûlullah sallallahu aleyhi ve sellem’i şöyle buyururken dinledim dedi:
“Allah Teâlâ şöyle buyurdu:
Ey Âdemoğlu! Sen bana dua ettiğin ve benden affını umduğun sürece, işlediğin günahlar ne kadar çok olursa olsun, onların büyüklüğüne bakmadan seni bağışlarım.
Ey Âdemoğlu! Günahların gökyüzünü kaplayacak kadar çok olsa, sonra da benden affını dilesen, seni affederim.
Ey Âdemoğlu! Sen yeryüzünü dolduracak kadar günahla karşıma gelsen; fakat bana hiçbir şeyi ortak koşmamış olsan, şüphesiz ben de seni yeryüzü dolusu bağışla karşılarım.”

cok şanslıyız..bol dua edelim arkadaşlar Allah kabul etsin şimdiden..herkese HAYIRLI kandillerr

Allah seni cennet bahçelerinde sürüm sürüm süründürsün,
Sürünürken Allaha varasın
Havzı kevserden içip sarhoş olup dile düşesin,
Hurilerle sefa ederken eşine yakalanasın,
Dilerim Allahtan cehennemin kapısı yüzüne kapansında bir daha açamayasın,
zebanilerin yüzünü göremeyesin,
Zebanilerden kaçarken ayağın takılsın ALLAHIN RAHMETİNE DÜŞESİN
Kandilin mübarek olsun

♥ Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Kandiliniz mübarek olsun..

Kandiliniz mübarek dualarınız kabul olsun kızlar,Allah sağlıkla sevdiklerinizle yenilerini göstersin inşallahh.

herkese hayırlı kandiller dilerim arkadaşlar. Allah hepimize bebeğimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin, çok isteyipte olmayanlarada versin İnşallah, gönüllerinize göre versin. bebeğinizle eşinizle svdiklerinizle mutlu hayırlı sağlıklı başarılı uzun ömürler dilerim. iyigeceler iyi kandiller

X