Kandil Dua Kardeşliği

lybrket

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2015
72
63
Hanımlar öncelikle hepinizin kandili mübarek olsun. Bildiğiniz üzre müslümanın müslümana duası makbuldur. Ben derim ki hazır bugün kandil burada bir dua dileği olanlar yazsınlar, bu başlığı okuyanlar da içlerinden gelirlerse eğer dua isteyen kardeşlerimize dua etsinler. Başka bir müslümandan gelecek tek bir dua bile çok önemlidir diye düşünüyorum ben, o yüzden böyle bir başlık açtım. Tekrar hayırlı kandiller :)

Güzel arkadaşım güzel düşünmüşsün. Kandilimiz hepimizin mübarek olsun. İlk duayla bende katılayım o zaman. Gönlünde ki tüm isteklerinin hayırlısıyla olması için ve bu dünya ve ahiretin için 41 ihlas okuyorum senin için Allah kabul eder inş.

kandiliniz mübarek olsun öncelikle rabbim gunlunuzdekini hayırlısıyla nasip etsin bende hayırlısıyla bebeğim olsun istiyorum ben için dua edermisiniz

o halde benim icinde meryem süresini okurmusunuz allahın izniyle insallah 5 seneyi gecen kollarım dolsun tasın evimde cocuk sesleri eksik olmasın keske uykusuz geceler dagınık odalar miss gibi bebek kokuları benimde evimde olsun
bi cocugum olsun saglıklı sıhatlı hayırlı eli ayagı düzgün insallah yarabbim allah kimseyide cocuksuz bırakmasın

Öncelikle sevgili vevem çok teşekkür ederim Allah razı olsun gerçekten çok mutlu ettin beni.

Meryem suresini bugün okuyamam ama Allah nasip kısmet ederse ilerleyen günlerde okurum. Dualarımdasınız, hayırlısı olur inşallah.

o halde benim icinde meryem süresini okurmusunuz allahın izniyle insallah 5 seneyi gecen kollarım dolsun tasın evimde cocuk sesleri eksik olmasın keske uykusuz geceler dagınık odalar miss gibi bebek kokuları benimde evimde olsun
bi cocugum olsun saglıklı sıhatlı hayırlı eli ayagı düzgün insallah yarabbim allah kimseyide cocuksuz bırakmasın
rabbim size ve tüm iseyenlere tez zamanda hayırlı sağlıklı bebekler nasip etsin inşallah bu güzel günü hürmetine

X