Kanda gebelik testi

soru_cevap

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2024
6
3
23
Merhaba arkadaşlar 22 gündür adetim gecikti adet olmadan 3 gün önce korunmasız ilişki oldu normalde 3 gün sonra adet olmam gerekiyordu adet günlerimde hiç şaşmaz günü günüde olurum ama olmadım adetim 8 gün geciktikten sonra kan testi verdim 2 çıktı normalde gebe olmadığım zaman yapılan kan testlerim hep 0,1-0,3-0,5 gibi çıkardı bu sefer 2 çıktı idrar testi yaptım bir kaç tane onlar hep negatif sizce gebelik varmıdır yoksa daha çok erken diyemi değerim düşük çıktı

Merhaba arkadaşlar 22 gündür adetim gecikti adet olmadan 3 gün önce korunmasız ilişki oldu normalde 3 gün sonra adet olmam gerekiyordu adet günlerimde hiç şaşmaz günü günüde olurum ama olmadım adetim 8 gün geciktikten sonra kan testi verdim 2 çıktı normalde gebe olmadığım zaman yapılan kan testlerim hep 0,1-0,3-0,5 gibi çıkardı bu sefer 2 çıktı idrar testi yaptım bir kaç tane onlar hep negatif sizce gebelik varmıdır yoksa daha çok erken diyemi değerim düşük çıktı
Negatif çıkmış zaten 5 üstü gebelik olur

Merhaba,şuan negatif gibi duruyor ama emin olmak için birkaç gün sonra testi tekrarlayın 🌸 net sonuca ulaşırsınız.

Kuzenimde adet gecikmemesine rağmen test vermişti 4 çıkmıştı testi doktor gebe değilsin diyip göndermişti iki hafta sonra gebe olduğunu öğrendi tekrar test yaptırarak o yüzden şüpheleniyorum
ama sizinki adet gecikmesi 20gundrn fazla o yüzden dedim.her türlü çıkardı geç döllenme olsa bile.kuzeninizinde mi 20gunden sonra çıktı gecikmeden en geç gecikmeden 1 hafta içinde belli olur diye düşünüyorum

X