Kanda gebelik testi?

pandayavrusu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2016
35
61
Kızlar korunmasız ilişkimin ardından 12 saat içerisinde Ella Ertesi Gün hapı kullanmıştım. Korunmasız ilişkimin üzerinden tam 11 gün geçti, adetim birkaç gün gecikti sadece. Bugün kanda gebelik testimin sonucu 0.100 negatif çıktı ama daha her şey yeni olduğundan negatif çıkmış olabilir mi? Sonradan yükselebilir mi? Tekrar etmeli miyim? Hala adet olmadım hap geciktirebilir mi?

İlişkinin ardından altı yedi günde yumurta rahime yerleşir ve HCG yükselmeye başlar canım eğer testi 11 gün sonra yaptirdiysan yukselmez artık. Korkmana gerek yok

İlişkinin ardından altı yedi günde yumurta rahime yerleşir ve HCG yükselmeye başlar canım eğer testi 11 gün sonra yaptirdiysan yukselmez artık. Korkmana gerek yok
Bazı insanlar erken diyor da en az 15-20 gün geçmeliymiş, benim de adetim gelmeyince hala, panikledim haliyle. Yorum için çok teşekkür ederim ayrıca :) İnanılmaz stres yaptım

Psikolojikmen gecikmistir canım.olsa çıkardı

Psikolojikmen gecikmistir canım.olsa çıkardı
Ah canım benim yorum için çok teşekkür ederim :) Umarım söylediğin gibidir, ilişkiden sadece 11 gün geçti ve acaba dedim değer sonra yükselir mi? Çünkü burayı okuduğumda bazı şeyler kafamı karıştırdı- önce 0.100 çıkıp 20.günde pozitif olduğunu öğrenen varmış. Panikledim haliyle ama sanırım stresten gecikiyorum

ella hapi 100de 100 koruma saglamiyor ama cok nadir etkisini gostermedigi oluyor.en yaknlarim kullandi ordan biliyorum adeti de 2 hafta kadr geciktiriyor belkide daha fazla.bu hap komple adet duzenini bozuyor canim merak etme kanda cikardi olsaydi.

ella hapi 100de 100 koruma saglamiyor ama cok nadir etkisini gostermedigi oluyor.en yaknlarim kullandi ordan biliyorum adeti de 2 hafta kadr geciktiriyor belkide daha fazla.bu hap komple adet duzenini bozuyor canim merak etme kanda cikardi olsaydi.
ah canım benim içten yorumun için çook teşekkür ederim :) ne bileyim testi erken mi yaptırdım diye telaşlandım da kullanan arkadaşların varmış bir parça rahatladım.

Bazı insanlar erken diyor da en az 15-20 gün geçmeliymiş, benim de adetim gelmeyince hala, panikledim haliyle. Yorum için çok teşekkür ederim ayrıca :) İnanılmaz stres yaptım
Dollenmeden sonraki 22. Gun kalp atisi baslarmis... iliskinin 14. Gunu kanda 164 sonucu gordum ben. 11 gun sonra cikmadiysa cikmaz muhtemelen kaldi ki zaten ella almissiniz...

ah canım benim içten yorumun için çook teşekkür ederim :) ne bileyim testi erken mi yaptırdım diye telaşlandım da kullanan arkadaşların varmış bir parça rahatladım.
rahat ol canim iki arkadasimda kullandi adet dengeleri bozuldu cunku ilac bildigin hormon yukluyor vucuda haliyle degisiyor biseyler.bi hafta sonra twkrarla istersen rahatlamak icin :) rica ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…