Kanamalı kist , pcos

atlasokyanusu

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2024
140
92
25
Arkadaşlar merhaba, adetlerim çok düzensiz önceden pcos teşhisi koyulmuştu dün regl gecikmesi için tekrar doktora gittim ve doktor 4 cm içi kanayan kist olduğunu sağ yunurtalıkta da küçük küçük kistler olduğunu söyledi böyle bir şey yaşayan bilgisi olan var mı hamileliğe engel olur mu? Kalp ilacı kullandığım için doğum kontrol hapı da vermedi doktor kanında pıhtılaşma olur dedi

Arkadaşlar merhaba, adetlerim çok düzensiz önceden pcos teşhisi koyulmuştu dün regl gecikmesi için tekrar doktora gittim ve doktor 4 cm içi kanayan kist olduğunu sağ yunurtalıkta da küçük küçük kistler olduğunu söyledi böyle bir şey yaşayan bilgisi olan var mı hamileliğe engel olur mu? Kalp ilacı kullandığım için doğum kontrol hapı da vermedi doktor kanında pıhtılaşma olur dedi
Geçmiş olsun,şubat ayında erken regl sebebiyle doktora gittim 6cm kanamalı kist varmış.Doktor hiç bir ilaç vermedi 2 adet döneminde atılabilir dedi öyle de oldu.Atılmasaydı ilaç vercekti.

İlk regl aşırı ağrılı geçti birkaç tane ağrı kesici içtim yine de tesir etmedi, kanamam da çok az oldu. Fakat sonrakinde normalleşmemeye başladı ağrım da az oldu.Fakat orda da kist atıldıgı için yogun oldu benim kanamam

İlk regl aşırı ağrılı geçti birkaç tane ağrı kesici içtim yine de tesir etmedi, kanamam da çok az oldu. Fakat sonrakinde normalleşmemeye başladı ağrım da az oldu.Fakat orda da kist atıldıgı için yogun oldu benim kanamam
Doktora kist reglle atılır mı dedim bu kist atılmaz sadece küçülebilir dedi bana

Onun dediği çikolata kisti olabilir belki benimki içe kanamalı hemorajik kistti.Basit kistler olduğu için atılır dedi,6cmdi hem de benimki.2 ayda atıldı
Yok çikolata kisti değil 4 cm hemorajik içi kanamalı bir kist ama doktor bu şekilde söyledi bana da küçülür ama atılmaz dedi bilemiyorum hangisi doğrudur

X