Kanama????

emel2608

bekliyorum....
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2012
249
0
2 Gündür eşim terlemezken beni sıcak basıyor sanki içim yanıyor gibi. garip sancılar var. dün peçete pembe pembe olmuştu tuvaletten sonra. bu sabah yine aynı şeyi yaşadım. korkunç başım ağrıyor. yumurtlamamın 3. günü falan korkmaya başladım artık. sancı bir sağ bir sol gibi sürekli midem yanıyor. neden sizce?

biri birşey yazsın ya neden olabilirrrrrrrrr????

cnm yumurtlamanın 3. günü ise daha birşey söylemek için çok erken. ben de yumurtlamamın 4. günündeyim. göğüslerim şişti acıyolar dokuntukça. bi de ayak parmaklarım donmak üzere antalyanın bu sıcağında. vücut sıcaklığım yumurtlamadan önce her gün ölçüyordum 35lerde seyrediyordu. yumurtlama günümden beri 36dan aşağı düşmüyo. eşim ateş gibi yanıyosun sen diyo bi de ayak parmaklarıma bakıyo çorabın içindeki parmaklarım buz gibi. geçen ay kimyasal gebelik yaşadığımda da aynı belirtilerim vardı. inş kimyasal değildir yine

inşallah öyle değildir de gebesindir canım. benmki yumurtamadanmış sanırım kanama da soğan suyunu kullanıldığı ay yaşanıyormuş. daha dün yumurtladım yani geç oldu bu ay şimdi 14 ten geriye sayıyorum 14. gün adeti beklicem yada beklemicem :) ilk defa bu kadar umutluyum ben inşallah... o 14.gün güzel birgün olsun şuan itibariyle kaldı 13 :)))

inşallah öyle değildir de gebesindir canım. benmki yumurtamadanmış sanırım kanama da soğan suyunu kullanıldığı ay yaşanıyormuş. daha dün yumurtladım yani geç oldu bu ay şimdi 14 ten geriye sayıyorum 14. gün adeti beklicem yada beklemicem :) ilk defa bu kadar umutluyum ben inşallah... o 14.gün güzel birgün olsun şuan itibariyle kaldı 13 :)))

inşallah cnm benim. ben geçen cumartesi günü öğle sonu ovulasyon testinde 2. çizgiyi kopkoyu gördüm zaten akşamında da ateş bastı her yerimi. ertesi günü sabah ilişki oldu. ama son 3 gündür süt kesiği gibi akıntım oluyor. geçen ay da böyle olmuştu kimyasal gebelikteyken.

eğer rabbim nasip ederse yaklaşık aynı süreçte hamile kalacaz sen benden önce alacan haberi inşallah:))) ben tam çözemedim ateş bastı pazar günü. pazartesi salı kanama oldu ateşimin düşüp yükseldiği çarşambaydı karıştı ama ben çarşamba olarak alıp başladım geri sayıma :)

eğer rabbim nasip ederse yaklaşık aynı süreçte hamile kalacaz sen benden önce alacan haberi inşallah:))) ben tam çözemedim ateş bastı pazar günü. pazartesi salı kanama oldu ateşimin düşüp yükseldiği çarşambaydı karıştı ama ben çarşamba olarak alıp başladım geri sayıma :)

inş cnm aynı zamanlarda hamile kalırız da o zaman sürekli görüşmeye devam ederiz :) bakarsın ileride çocuklarımızı bile evlendiririz bilemeyiz :) bu dostluk böyle sürüp giderken tabi :) olmayan çocuğa don biçmeyi de geçtim arttık direk düğününü düşünüyorum :)

bu senin ne kadar istediğini de anlatıyor aslında... inşallah canım inşalah önce sen ver de güzel haberi bende ardından geleyim. niyeyse snki hissediyorum gibi :)))) inşallah yaaa inşlllaaahhh haber alalım artık :) 12 gün kaldı :) belirti var mı sende. bende kasık ağrısı çok yoğun sanki adetmiş gibi ama psikolojik te olabilir. ama uykum falan yok :))

bu senin ne kadar istediğini de anlatıyor aslında... inşallah canım inşalah önce sen ver de güzel haberi bende ardından geleyim. niyeyse snki hissediyorum gibi :)))) inşallah yaaa inşlllaaahhh haber alalım artık :) 12 gün kaldı :) belirti var mı sende. bende kasık ağrısı çok yoğun sanki adetmiş gibi ama psikolojik te olabilir. ama uykum falan yok :))

canım belirti olarak şunu söyleyeyim göğüslerim şiş ve çok acıyorlar. normalde adetten önce olur ya bu hassasiyet ve ağrı şimdi çok yoğun sızlıyorlar resmen. damarlar belirginleşti iyice. yumurtlama günümden itibaren göğüslerim bu halde. bir de ayak ve el parmaklarım sürekli buz gibi 2 gündür. yumurtlama günlerinden sonra süt kesiği şeklinde akıntım geldi. geçen ay kimyasal gebelikte de bu belirtiler vardı bende yine var. ya hamile olayım ama yine kimyasal olmasın dua et ne olur :)

İNŞALLAHHH. okyunca rahatlıyorum biraz buraları ben... empati kurabilen beni anlayabilen insanlar olduğunu görünce su serpiiyor içime... rabbimde yardım etsin bize...

İNŞALLAHHH. okyunca rahatlıyorum biraz buraları ben... empati kurabilen beni anlayabilen insanlar olduğunu görünce su serpiiyor içime... rabbimde yardım etsin bize...

amin cnm benim. ben de rahatlıyorum herkese anlatılmıyo yaşadıklarımız işte burada birbirimize dost kardeş sırdaş oluyoruz bir yerde..

amin cnm benim. ben de rahatlıyorum herkese anlatılmıyo yaşadıklarımız işte burada birbirimize dost kardeş sırdaş oluyoruz bir yerde..

gerçkten öyle... kimseye en yakınlarıma bile diyeiyorum. ben bazı şeyleri eşime bile diyemyorum üzmeyeyim diye. ilk ay onu çok strese sokmuştum garibim perişan oldu. çaktırmıyo ama benden çok daha fazla istiyor. bende onu mutlu etmeyi:KK43:(( pazar babalar günü keşke o haberi verebilseydim :KK43:

gerçkten öyle... kimseye en yakınlarıma bile diyeiyorum. ben bazı şeyleri eşime bile diyemyorum üzmeyeyim diye. ilk ay onu çok strese sokmuştum garibim perişan oldu. çaktırmıyo ama benden çok daha fazla istiyor. bende onu mutlu etmeyi:KK43:(( pazar babalar günü keşke o haberi verebilseydim :KK43:

benim eşim de şimdi beni ümitlendirmemek için bende hiçbir belirti bulmadığını söylüyo. ben göğüslerim şiş diyorum olabilir normal diyo. çok acıyor diyorum normaldir diyo. belim ağrıyo diyorum olabilir diyo. eskiden hamilelikten dolayı oluyor diyordu ümitleniyordu :) beni ümitlendirmemek için diyor biliyorum :KK43:

benim eşimde yazık hayırlısı olsun diyor hep.. ama çok istiyor pikniğe gittik bugün öyle çocuklarıyla oynayanlara baktı durdu işte o an daha da çok istedm.rabbim verir inşallah..
birşey diyecem bugün sabah peçeteye baya pembe pembe kan bulaştı gene yaaaaa:KK43:((( hamile değilsem kötü birşeyler var gibi...

benim eşimde yazık hayırlısı olsun diyor hep.. ama çok istiyor pikniğe gittik bugün öyle çocuklarıyla oynayanlara baktı durdu işte o an daha da çok istedm.rabbim verir inşallah..
birşey diyecem bugün sabah peçeteye baya pembe pembe kan bulaştı gene yaaaaa:KK43:((( hamile değilsem kötü birşeyler var gibi...

cnm yerleşme kanaması olabilir belki ya içini ferah tut. bende leke meke yok akıntı bile yok hatta dünden beri ben de ondan korkuyorum.

herkes te olmuyormuş canım ya leke falan çoğu kişi fark etmiyormuş bile. akıntı da 1 ay dolunca başlıyormuş çoğunda. ben kendimi ümitlendirmemek için hastayım sanırım üşüttüm diyorum. ama sağa sola dönerken kasıklarımda batıyor. sürekli bir acıma var. soğan suyundan mı ki diyorum. zaman da geçmiyor :KK43:( daha adete 9 gün var

herkes te olmuyormuş canım ya leke falan çoğu kişi fark etmiyormuş bile. akıntı da 1 ay dolunca başlıyormuş çoğunda. ben kendimi ümitlendirmemek için hastayım sanırım üşüttüm diyorum. ama sağa sola dönerken kasıklarımda batıyor. sürekli bir acıma var. soğan suyundan mı ki diyorum. zaman da geçmiyor :KK43:( daha adete 9 gün var

cnm başka şeylere odaklanalım en iyisi biz :) yoksa bu son günler bize ay gibi gelecek :)

X