kanama ve bthcg yükselmesi :( nolur yardım edin

burcu--burcu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2015
5
0
38
KIZLAR MERHABA ÖNCEKİ ADET TARİHİM 30 MART 6 GÜN ÖNCE KAN VERDİM 0,0 ÇIKTI 3 GÜN SONRA BİDAHA KAN VERDİM 7,68 ÇIKTI DR. GİTTİM KİMYASAL DEDİ BAŞINDAN SAVDI BENİMDE KANAMAM BAŞLADI 3 GÜNDRÜ KANAMAM VAR. İÇİME SİNMEDİ Bİ GÜN SONRA BİDAHA KAN VERDİM BTHCG 14.00 OLMUŞ..
KIZLAR KANAMA VE DEGER YÜKSELMESİ YAŞAYANLARINIZ VARMI NOLUR PSİKLOJİM ALTÜST OLDU NAPICAMI BİLMİYORUM. KANAMAM BAŞLADIGINDA ÇOK AĞLADIM GİTTİ BİTTİ DİYE AMA İDRARDA CİTF CİZGİYİ GÖRÜP KANAMAYA RAGMEN DEĞERİMİN BİGÜN ARAYLA YÜKSELMESİ UMUTLANDIRDI BENİ. BU DURUMU YAŞAYANLARINIZ VARSA NOLUR BİŞEY SÖYLESİN

bence hemen başka bi doktora gidin üstüne görme de yaşıyor olabilirsiniz moral bozmakda doğru olmaz bu dönemde

bence hemen başka bi doktora gidin üstüne görme de yaşıyor olabilirsiniz moral bozmakda doğru olmaz bu dönemde
başka bi dr. aradım değerin cok düşük bekle bir hafta sonra kan ver degerin 50 ve zeri çıkarsa hemen bana gel dedi şuan baksamda göremem dedi.
bende progestan aldım kendi kendime içmeye başladım kimseden yardım alamayınca basımın caresine bakayım artık

dua et canım içini ferah tut üzme kendini de hakkında hayırlısı inşalla

Canım bekle bakalım 50 ye yükselince git doktora.

Canım yaa aynı dertten müzdaribiz benimde bi önceki adet tarihim 25 mart bu ayda 23nisanda kanamam oldu az oldu ama şüphelendim doktora gittim beta hcg 8.65 yarın tekrar vercem işallah artmıştır diye dua ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…