kan testinde negatif çıkıp hamile olduğunu anlayan var mı ?

arkadaslar herkese sağlıklı bebişler diliyorum so adet tarihim 10 kasım 19 aralıkta adet olmayınca kan testi yapıldı 0.01 yani negatif cıktı o ay adet olmadım 4 ocakta test yapıldı 4 haftalık hamileydim gec döllenme yani suan 5 bucuk aylık hamilşeyim sabırlı olun ve testleri yineleyin

inanmıyorum süper. Allah ım tamamına erdirsin :)

arkadaslar herkese sağlıklı bebişler diliyorum so adet tarihim 10 kasım 19 aralıkta adet olmayınca kan testi yapıldı 0.01 yani negatif cıktı o ay adet olmadım 4 ocakta test yapıldı 4 haftalık hamileydim gec döllenme yani suan 5 bucuk aylık hamilşeyim sabırlı olun ve testleri yineleyin

ay ne guzel bende yenıleyeceğim 3 4 gun sonra bendede 16 gun gecikme oldu inş kanda bu sefer çıkar :KK43:(

ya inanayayımmı bilmiyorum ama test yapmıştım bu akşam tek çizgi çıkmıştı üzüldüm çöpe attım aradana bi kaç saat geçince bakayıımmmı bi dedim ne olur ne olmaz silik ikinci çizgi varrrr yarın tekrar kan testi yaptırcam bakalım ne çıkcak inanayımmı gözlerime inanamadım hatta o kadar çok baktımmıki artık çizgiyi göremiyoum hayal miydi acaba diye şaşırdım kaldım şoklar içindeyim resmen

ya inanayayımmı bilmiyorum ama test yapmıştım bu akşam tek çizgi çıkmıştı üzüldüm çöpe attım aradana bi kaç saat geçince bakayıımmmı bi dedim ne olur ne olmaz silik ikinci çizgi varrrr yarın tekrar kan testi yaptırcam bakalım ne çıkcak inanayımmı gözlerime inanamadım hatta o kadar çok baktımmıki artık çizgiyi göremiyoum hayal miydi acaba diye şaşırdım kaldım şoklar içindeyim resmen

BİZE DE HABER VER HEMEN :d

BİZE DE HABER VER HEMEN :d

sağlık ocağına gittim aile hekimine durumu anlattım tekrar testleri (iki testte silik çıkmıştı ama çok geç belli olmuştu kutunun üzerinde 10 dakikadan sonraki sonuçları dikkate almayın diyo )gösterdim doktor çok geç belli olmuş dikkate alamayız dedi hemşiresi hemen kanda bakalım dedi yarın sonucu alcam bakalımmmm hayırlısı belli olmaz mucize olur belki

sağlık ocağına gittim aile hekimine durumu anlattım tekrar testleri (iki testte silik çıkmıştı ama çok geç belli olmuştu kutunun üzerinde 10 dakikadan sonraki sonuçları dikkate almayın diyo )gösterdim doktor çok geç belli olmuş dikkate alamayız dedi hemşiresi hemen kanda bakalım dedi yarın sonucu alcam bakalımmmm hayırlısı belli olmaz mucize olur belki

senin için sabırsızlıkla yarını bekliyorum

şekerim 10dkdan sonra çıkan sonuç hatalı oluyor ama inş ben yanılıyorumdur

merhaba arkadaşlar ben 16.05.2011 test yaptırdım değer aralığı
3 hafta 5.8-71.2
benim değerim 20.98 çıktı
18.05.2011 de testi tekrarladım aynı değerler arasında 38.18 çıktı
20.05.2011 tarihinde yaptırdığımda değer aralığı 2 den küçük çıktı bu laboratuarın değer aralığı ise 4-5 hafta arası 1500-23000 çıktı ben anlayamadım ne gibi bir problem oldu lütfen yardımcı olurmusunuz
Allah isteyen herkese anne olmayı nasip etsin aminnnnnnn

3 hafta 5.8-71.2
20.05.2011 tarihinde yaptırdığımda değer aralığı 2 den küçük çıktı bu laboratuarın değer aralığı ise 4-5 hafta arası 1500-23000 çıktı ben anlayamadım ne gibi bir problem oldu lütfen yardımcı olurmusunuz

cnm farklı yerlerdemi yaptırdın testlerini?bide adetin kaç gün geçti veya geçtim? benimde adetimden 5 gün kala 1.91 çıktı ertesi gün 3.23 bir sonraki gün 0.57:KK43: benim adetim yarın olmalı eğer gelmezse tekrar başka bi yerde baktırcam:)

3 hafta 5.8-71.2

bana kalırsa en son yaptırdığın yerde 4 haftanın altındki değerleri okuyamadığı için negatif gibi bir sonuç çıkmıştır veya cihazları arızalı olabilir.tekrar yaptırmaktan başka çaren yok şu an canım.

Arkadaşlar

hepinizle paylaşmak istediğim bir konu var. Biz bir süredir bebek istiyorduk ve ben her ay acaba oldu mu diye çok stres yapıyordum ve olmuyordu. Ne zaman hiç düşünmeden olursa olur diye bıraktım o zaman oldu. Hatta o kadar rahattımki reglim 1 hafta geciktikten sonra test yaptım. negatif çıkarsa moralim bozulmasın diye. Hepinize tavsiyem şu lütfen stres yapmayın ve herşeyi oluruna bırakın. Zaten kısmetse oluyor.

Bu arada ben en son sefer tükürük testi (babystart fertile focus) ile yumurtlama zamanımı anladım herkese tavsiye ederim çünkü meğerse yumurtlama dönemim reglimden 3 gün önceymiş.

X